До чого сниться Вершник: тлумачення в різних сонниках

В загальному розумінні вершник або наїзник, це людина яка сидить на коні, в руці у нього може бути меч, спис або іншу зброя. У формі вершників часто бувають пам’ятники. Як вважає сонник, вершник на коні або коні уві сні попереджає, що вам пора терміново змінюватися, інакше ви ризикуєте втратити і друзів, і роботу…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Бачили вершника на коні світлого кольору (білого або бежевого)? Наяву належить розплачуватися за необдумані вчинки. Сонник вважає, що ваша репутація буде зіпсована, оточуючі почнуть невтішно відгукуватися за спиною, а в очі продовжать мило посміхатися.
  2. Побачили озброєного вершника на коні? Незабаром вам доведеться змінити місце проживання, можливо, навіть переїхати в інший населений пункт в будь-якому випадку вам належить далека дорога. Щоб не відбувалося цього, перш ніж щось зробити, подумайте кілька разів, проаналізуйте передбачуваний результат. Починайте прямо зараз змінюватися всередині себе, думайте про наслідки.
  3. Побачили чорного вершника? Сонник вважає, що такий сон є передвісником нехороших змін, які тягнуть за собою засудження сновидця. Відносини з колегами по роботі часто бувають напруженими, ви не стежите за своїми словами і діями, нерідко прогулюєте роботу. Якщо так буде тривати і далі, зовсім скоро залишитеся без роботи і засобів до існування. Прислухайтеся до порад мудрих людей, які побачили чимало за своє життя, не бійтеся звертатися до них за допомогою.

Сонник Міллера

Спостерігаєте за вершником з боку і в цей час відчуваєте почуття страху? Наяву вам повідомлять про щось погане, в результаті чого поміняєте свої плани. Належить відправитися в тривалу поїздку, де знайдете нові знайомства з цікавими людьми. Не панікуйте, коли вам повідомлять про щось, візьміть всі сили в кулак, адже за своєю натурою природжений боєць.

Сонник Ванги

Скачете уві сні верхи на коні в невідомому напрямку? Наяву намагаєтеся уникати виникнення спірних ситуацій, свою думку тримайте при собі, не діліться з оточуючими роздумами. У суспільстві користуєтеся повагою, часто до вас звертаються за порадою в різних ситуаціях. На вас практично не можна вплинути, володієте потужною енергетикою.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні вершник зупиняється біля вашого будинку, але не наважується зайти, то в реальному житті ви знаходитесь в пошуку своєї другої половини. Навколо вас є шанувальники, але серйозно до них не належите. Зверніть увагу на того, хто є скромним і не звик пускати пил в очі. Саме з таким чоловіком вийде міцний союз, в сім’ї буде гармонія і взаємоповага.

Висновок

Таке сновидіння нагадує захоплюючий фільм, який можливо відклався у вас на підсвідомому рівні. Проте, не ігноруйте сон, постарайтеся згадати його детально, не упускайте дрібниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *