До чого сниться війна?

  1. Якщо сниться війна — це до погіршення вашого життя. Чим активніше ви залучені у війну, тим виразніше у вас проблеми в житті.
  2. Спостерігати уві сні за війною – до конфліктів і сварок в сім’ї.
  3. Сон, в якому жінка відправляє коханого чоловіка на війну, обіцяє несподівані звістки, які на корені змінять їх ставлення в реальному житті.
  4. Якщо сниться, що ваша армія програє війну, то не вберегтися від загальної паніки і дестабілізації. Можлива велика втрата грошей.
  5. Однак, сон, в якому на війні Ваша сторона здобуває перемогу, віщує успішність у справах і повне задоволення в інтимному житті.
  6. Бачити уві сні самий початок війни-знак ностальгії і погоні за минулим.
  7. Якщо сниться ядерна війна, то наяву якийсь конкурент вже готовий до впровадження у ваше особисте життя.

За сонником Фрейда: У війні перемагає не той, хто стрімголов біжить до перемоги, а той, хто краще підготувався до війни. У житті у вас зараз тривожний період, вам більше не хочеться мати інтимний зв’язок з людиною, з якою ви зараз живете. Ви втомилися від нього і у вас немає до нього почуттів, але вам страшно зробити крок спрямований на розрив. Тому перш ніж це зробити продумайте все до дрібниць і тоді все пройде дуже спокійно і пристойно.

За сонником Цвєткова: Війна побачена уві сні, принесе в реальною життя звістка про ваше звільнення або відставку.

За сонником Хассе: Якщо сниться війна – подібний сон обіцяє вам великі клопоти в реальному житті.

За Езотеричного Сонником: Війна – це процес досягнення мети будь-яким шляхом. Так і ви в житті готові йти по головах, щоб домогтися того, що хочете. Але хіба вам принесе радість усвідомлення того, що від ваших дій постраждали багато людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *