До чого сниться виноград?

  1. Чим більше гроно ви їсте, зриваєте або просто бачите, тим більша кількість проблем вас чекає. Якщо ви віддаєте це гроно кому небудь, то значить і проблеми вирішуватимуться.
  2. Їсти уві сні виноград, означає, що наяву всі перешкоди і труднощі, що випали на Вашу долю, зроблять вас сильніше, мудріше і холоднокровніше.
  3. Якщо уві сні Ви бачите, як виноградні лози просідають під наповненими виноградними гронами, пророкує Вам велику славу і суспільне визнання.
  4. Подібний сон обіцяє жінці успішний і щасливий шлюб.
  5. Якщо уві сні Ви проїжджаєте або проходите біля виноградника і на ходу зриваєте зрілі виноградні грона, Вашим починанням буде супроводжувати удача і легкість.
  6. Якщо сниться виноград, який виявиться незрілим або гнилим, цей сон передрікає вам сумніви в задуманих справах.

За сонником Фрейда: Якщо сняться виноградні грона, то ваша сексуальна енергія настільки наповнила вашу свідомість, що ви нічого не бачите крім жадання і хтивості. Якщо ви уві сні їсте виноград, то в реальному житті, ще не вступивши в інтимний зв’язок з тим про кого мрієте, ви зробили це у своїй уяві багаторазово.

За сонником Цвєткова: Якщо уві сні вам підносять кисть стиглого винограду, то в житті вас чекає знайомство з прекрасною людиною.

За сонником Хассе: Чим більше винограду ви бачите або зібрали уві сні, тим більший успіх вас чекає в житті.

За езотеричним сонником: Виноград — це символ насолоди і радості. Якщо уві сні ви їсте виноград, то зараз вам в житті не загрожують ні які тяготи і позбавлення, можна розслабитися і отримувати насолоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *