До чого сниться збудження: тлумачення в різних сонниках

Збудження є активним фізіологічним процесом. Найчастіше воно виникає при певних діях, завдяки яким людина отримує насолоду. Як трактує сонник, збудження уві сні? Найчастіше це означає, що ви не відчуває задоволення в реальному житті. Згадайте всі деталі сну для більш докладного трактування…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні збуджуєтеся при вигляді представника протилежної статі, наприклад незнайомого чоловіка — в реальному житті щось не влаштовує у своєму партнері. На підсвідомому рівні женіть від себе ці думки, але тим не менш вони нікуди не йдуть. Спробуйте урізноманітнити своє сексуальне життя, зробити його більш яскравим і насиченим;
  • Спонтанне порушення говорить про те, що зовсім скоро відбудеться зустріч з привабливим чоловіком, який володіє чарівністю, вміє говорити красиві слова, дарує цінні подарунки. Не потрібно поспішати і підпускати його близько, тримайте на відстані деякий час. Краще дізнайтеся його: чим захоплюється, як проводить вільний час. Якщо після першої ж зустрічі вступите з ним в статевий зв’язок, то, швидше за все, він почне уникати спілкування в подальшому. За своєю натурою він одинак, часто заводить легковажні романи, які не тривають довго. Будьте обережні, не йдіть у нього на поводу, дотримуйтеся своєї думки, або залишитеся ні з чим.

Сонник Міллера

Уві сні Ви несподівано збуджуєтеся і займаєтеся сексом з малознайомою людиною і відчуваєте почуття задоволеності? Наяву вас тягне до представника протилежної статі, який, найімовірніше, молодший за віком. Досить часто уявляєте собі інтимну близькість з ним, хоча про свої думки не поспішайте розповідати. Може, варто придивитися до когось іншого, тому що ця людина вже має сім’ю і діточок. Не влазьте, не руйнуйте те, що так довго створювали двоє.

Сонник Ванги

Якщо незаміжній дівчині приснилася статевий зв’язок або сильне збудження, то наяву її чекає зустріч із заможним красивим чоловіком. Він старший за сновидицю, але це не завадить створенню міцного союзу. Навчить її любовним ласкам, буде вірним і відданим. Відносини практично ідеальні, конфліктні ситуації виникають рідко. З ним можна поговорити по душам на різні теми, може дати хорошу пораду.

Сонник Фрейда

Уві сні збуджуєтеся від декількох чоловік відразу? Наяву відчуваєте напружені відносини з оточуючими. Вони вважають вас легковажною і доступною людиною, яка часто змінює сексуальних партнерів. Нікого не потрібно слухати, але жити краще по совісті і честі, щоб не розчаровувати близьке оточення. Не робіть вчинків, про які можете пошкодувати надалі.

Висновок

Такий сон несе в собі відображення дійсності. Побачена уві сні пристрасть найчастіше символізує невпевненість в реальному житті, низьку самооцінку сновидіння, замкнутість і відчуженість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *