дружба між хлопцем і дівчиною

Дружба між хлопцем і дівчиною

Цитата: Не вмієш любити — сиди дружи.

Дружба без взаємної симпатії в принципі неможлива. Ось чому ніхто не вірить, що між хлопцем і дівчиною можуть бути просто приятельські відносини без будь-яких романтичних моментів. Якщо хлопець і дівчина дружать, діляться секретами, і їм цікаво один з одним, то така дружба зазвичай переростає у щось більш серйозне. З часом друзі всі прагнуть більше часу проводити разом, прив’язуються, скучають один без одного, і раптово розуміють, що… Закохалися.
Це почуття цілком природно, оскільки в людині закладено прагнення знайти свою другу половинку. Але, нажаль, любов між друзями не завжди буває взаємною, і багато одержують від таких відносин лише гіркоту і страждання. Як вже пощастить, дружба в цьому випадку може закінчитися або сваркою, розставанням, або справжньою любов’ю.
А чи можуть чоловік і жінка просто дружити, тісно і довірливо спілкуватися, без натяків на любов і інтимну близькість? Давайте спробуємо знайти відповідь на це питання.

Як правило, дружба розвивається досить типовим напрямами:

  1. Нерозділене кохання. Один з «друзів» таємно страждає, а інший в упор цього не помічає. При цьому закоханий боїться розкрити свої почуття, побоюючись, що це може зіпсувати стосунки, або ж свою любов маскує під звичайні приятельські стосунки. Буває, що закоханий не може розкритися бо один вже має стосунки з іншою людиною, а втручатися і заподіювати біль коханій людині не хоче ніхто. Як правило, така дружба може незабаром припинитися, так як закоханий просто не винесе страждань, адже серце не залізне. Тут важливо поговорити один з одним і знайти вихід разом. Якщо ваш друг закоханий у вас, а ви хочете бачити його лише одним, то найкраще закінчити дружбу, щоб не завдавати іншій людині біль і страждання.
  2. Взаємна любов. Обидва «друга» відчувають однакові почуття, але не наважуються наблизитися, боячись, що це може зруйнувати дружбу. А дарма, адже коли у двох багато спільного: інтереси, смаки, погляди і думки, коли вони відчувають потребу одне в одному, то дружба між такими людьми може стати початком щасливого сімейного життя. Як правило, шлюби між колишніми друзями мають більше шансів пережити сімейні проблеми і не розпастися через сварок і непорозумінь.
  3. Один з друзів перебуває у шлюбі. Дружба в цьому випадку часто руйнує сім’ю. Сімейні відносини складні, а один весь час поруч, і він такий білий і пухнастий… Тут важливо розуміти, що він такий білий і пухнастий саме тому, що всього лише один, і не більше. У спільному житті він цілком може виявитися абсолютно нестерпна.
  4. Стара дружба. Якщо двоє вже давно дружать, знають один про одного таке, що мама не горюй і при цьому закохані, то тут може виникнути інша проблема. Вони настільки добре знають партнера, що це просто не дає їм перейти до більш близьких, любовним відносинам. Виникає деякий сором’язливість, нерішучість і в цьому випадку дійсно важко перейти від дружби до серйозних стосунків, важко зробити перший крок. Зате потім все йде як по маслу.
  5. Один – колишній коханець. Вважається, що найкращі друзі це ті, які колись були коханцями, але з якихось причин розійшлися і тепер просто добре спілкуються. Можлива щира дружба в цьому випадку? Швидше за все немає, тому що по-перше жодна дівчині ніколи не пробачить хлопцеві, якщо той буде ігнорує її як представницю слабкої статі. А по-друге, будь-якого хлопця завжди тягне до колишньої дівчини, адже з нею пов’язано чимало спогадів, з нею так багато всього було пройдено.
    Тому зрозуміло, що в цьому випадку може виникнути бажання згадати старе і знову повернутися до любовних відносин, от тільки це не найкраща ідея. Навіщо двічі входити в одну й ту ж річку, якщо ви заздалегідь знаєте результат, знаєте, як усе швидше за все знову закінчиться?

дружба між хлопцем і дівчиною

Яким чином дівчина може зрозуміти, що її друг не байдужий до неї? Існує кілька моментів, за якими легко з’ясувати суть відносин:

— Дорогі подарунки без приводу. Якщо ваш друг підносить вам подарунки, які цілком можна віднести до категорії «дорогі», то знайте, що він намагається показати вам свою спроможність і тим самим завоювати симпатію. При цьому він завжди готовий прийти вам на допомогу, навіть якщо проблема зовсім пуста.

— Якщо один з величезним задоволенням супроводжує тебе навіть під час шопінгу, то це явно не просто дружба, а щось більше. Інакше навіщо йому ходити по нудним для нього місцях, якщо він може зайняти себе чимось більш цікавим.

— Не тільки дівчата запізнюються. Хлопці теж можуть бути не пунктуальні. Так от, у разі свого запізнення справжній друг просто вибачиться, а ось закоханий мало не падаючи на коліна, буде вимолювати прощення, боячись втратити вашу довіру.

— Придивіться до поведінки одного, коли він п’яний. Саме під алкоголем розкриються всі його справжні почуття до вас. Якщо хлопець почне приставати, говорити компліменти (чого раніше за ним не помічалося), і навіть намагається поцілувати вас, значить він вас просто любить і ніякої дружби в помині немає. Тільки справжній друг, не важливо, скільки він випив, завжди буде тримати себе в руках.

— Коли хлопець закоханий, інші дівчата перестає для нього існувати. Так що якщо хлопець все концентрує свою увагу виключно на вас, то тут і думати нема чого про його почуття. А от друг завжди пам’ятає, що дівчат навколо безліч, і він приділяє увагу кожній потрошку в рівній мірі.

— Одного буде достатньо поговорити з вами по телефону, по скайпу або ж зв’язатись по е-мейлу або в соцмережі. А ось закоханий неодмінно буде домагатися особистої зустрічі.

чи можлива дружба між чоловіком та жінкою

Помітивши хоча б одні з вище перерахованих ознак за вашим другом, знайте — він чекає від вас більше ніж просто дружба. І як діяти далі, якими будуть ваші стосунки, вирішувати вам.

У дружби немає обмежень, ні вік, ні соціальний статус не є перешкодою, якщо двох об’єднують спільні інтереси. На одного можна покластися, він не залишить в біді. Один вам радий, навіть знаючи про ваші недоліки, у нього можна запитати рада, йому можна довірити всі таємниці. Якщо вам пощастило, і ви зустріли такого щирого і духовно близької вам людини протилежної статі, то тримайтеся за нього, прийміть його таким, який він є і ви отримаєте самого вірного людини, без якого життя кожного здається порожнім.

Всі ми хочемо мати друга протилежної статі — щоб була можливість запитати gjради, дізнатися його або її погляд на ті чи інші речі з тієї сторони, яка є для нас загадкою. От тільки важливо пам’ятати, що такі довірчі стосунки з часом можуть перерости у щось більше, а саме – в любов. А перед цим почуттям вже ніхто не може встояти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *