психологія чоловіків

Психологія чоловіків

Дім чоловіка – його фортеця, але тільки зовні. Всередині це найчастіше дитяча кімната.

Нічого складного в чоловічій психології немає, потрібно лише знати до неї правильний підхід. Звичайно, жіночий погляд на світ істотно відрізняється від чоловічого. Узагальнено це можна сформулювати так: чоловічий погляд спрямований на абсолютно конкретні речі і дії, а жіночий навпаки спрямований на «широкі перспективи».

Чоловіча свідомість намагається послідовно зв’язати всі предмети між собою, щоб вибудувати повну картину того, що відбувається.

Інакше працює жіночу свідомість. Сприймаючи всю картину цілком, воно поступово визначає дрібні деталі, щоб розібратися в картині вцілому. Іншими словами, жіноча свідомість бачить навколишній, а не його вміст.

Розвиток жіночої і чоловічої психології відбувалося з неоднаковою швидкістю і в різних напрямках, що сприяло виробленню необхідних умінь і якостей. Головним чином у чоловіків найбільш розвивалися такі здібності: вміння вразити ціль, навички швидкого орієнтування в просторі, тактичне мистецтво (дає можливість вбивати здобич). Вчені з’ясували, що мозок чоловіка навіть має окрему область, що відповідає за вміння орієнтуватися у просторі, а отже – чоловіки і мислять відповідно. Не дивно, що вони так захоплюються комп’ютерами, автомобілями і технічними новинками. Вони стають прекрасними інженерами, навігаторами і архітекторами. І все це завдяки тому, що вони вміють відмінно розбиратися у дорожніх картах, бачити тривимірне зображення і глибину. Побачивши жінку, з картою в руках, розгублено блукаючу серед вулиць, чоловік неодмінно перейметься до неї поблажливістю і допоможе відшукати дорогу. І, все ж, з презирством подивиться на ту, яка включивши монітор, вважає що включила комп’ютер…

психологія чоловіка

І що з того, що у жінки не розвинене просторове мислення? Воно їй зовсім не було потрібно. У неї не було потреби блукати весь день по лісі, підкараулюючи здобич, а потім шукати дорогу назад у свою печеру. Жіночі здібності розвивалися по-іншому. Її завданням було зберігати затишок власного будинку, ось чому навіть зараз вони володіють широким полем периферійного зору, що дозволяє одним поглядом оглянути кімнату, не повертаючи голови. Жінка помітить найменші зміни в оточенні, помітить найдрібніші деталі, які не помітні для чоловіка. Нездатність сильної статі за п’ятнадцять хвилин знайти власні шкарпетки в шафі, викликає у жінок роздратування. Чоловіки бачать тільки те, що знаходиться прямо перед ними, зате на далекі дистанції (як у тунелі), при цьому примудряються шукати сметану в холодильнику більше десяти хвилин.

Деколи, зрозуміти чоловічу психологію жінкам просто не під силу. Трапляється, що нащадки Адама роблять необдумані вчинки. Ось, наприклад, звичайна сварка хлопця з дівчиною. А що особливого в тому, що він «випадково» зустрів стару подругу? Ну, вони зайшли в кафе, випили по чашці чаю. Нічого особливого, просто дружні посиденьки. Дівчину хлопець заспокоїв, що все нормально, помирилися.

психологія чоловіків

І як же працює цей шляхетно прощений красень через деякий час? Зовсім не ховаючись від своєї дівчини, мило фліртує з винуватицею недавнього скандалу. На думку жінки, така поведінка просто неприпустимо, оскільки призведе до чергової сварки, а можливо і до остаточного розриву відносин. Тільки чоловік у цей момент мислить інакше, дотримуючись власних поривів і бажань, він абсолютно не замислюється про наслідки такого свого вчинку.

Однак не слід впадати у відчай. Нижче наведено цікаві факти, що стосуються чоловічої психології, вивчивши які, жінка легко зможе завоювати симпатію бажаного об’єкта і назавжди утримати його в своїх обіймах:

  1. Переважна більшість чоловіків домагаються близькості вже на першому побаченні. Отримавши бажане, 95% з них просто зникають.
  2. Маючи намір доручити своєму чоловікові якусь роботу, жінці належить зробити мало не саму справжню розвідувальну операцію. Насамперед слід вивчити програму телепередач – а можливо сьогодні фінал Ліги чемпіонів? Далі розпитайте сусідів – чи не планують мужики на вечір дворовий турнір з доміно або шахів? Обдзвоніть всіх його друзів – не зустрічаються вони сьогодні в лазні попити пиво і т. д.? Якщо ж відповіді будуть-негативними, у жінки з’явиться найменший шанс на те, що чоловік почує її благання і, можливо, навіть виконає їх. Ось тільки охоче, це вже інше питання.
  3. Всі люблять лестощі, а особливо чоловіки. Постійно повторюйте йому, що він найсильніший, найбажаніший, самий мужній і найкрасивіший. Тільки знайте міру: нескінченні визнання в любові, вірності і нав’язлива поведінка відданою болонки їх страшенно дратують.
  4. Фраза «я тобі подзвоню» зовсім не означає, що чоловік і справді зібрався вам зателефонувати. Він не може прямо сказати жінці, що не хоче дзвонити. Йому легше звільнитися цієї фразочкою, а там вже нехай вона сама думає і розмірковує, чому він так і не подзвонив, що, власне, з ним трапилося, і куди він зник. А в чому причина його небажання далі продовжувати стосунки, жінка також повинна здогадатися сама. Не чекайте пояснень, їх не буде.
  5. Ні за яких обставин не говорите чоловікові: «Давай поговоримо про наших з тобою відносинах». Це і лякає, і відштовхує одночасно.
  6. Не дорікайте його, не змушуйте відчувати себе винуватим. Така поведінка викличе лише агресію і ненависть по відношенню до вас. Пам’ятайте – він-центр всесвіту!
  7. Чоловік вважає, що сказати один раз коханій про свої почуття цілком достатньо. І навіщо тільки вона постійно у нього перепитує, чи любить він її? Це ж очевидно, що любить. А всі ці ніжності, визнання, романтика, компліменти – доля слабаків.
  8. Жоден чоловік не помітить безлад у власному будинку, якщо він сам доклав до цього руку. Він може насварити дітей за розкидані іграшки і дружину за пил під ліжком або невимитий посуд. Тільки він ніколи не помітить, що його шкарпетки валяються по всьому будинку, рибальські снасті розкидані на балконі, а піна для гоління заляпала всю раковину у ванній.

психологія поведінки хлопців

Жодній жінці досі не вдавалося розкрити всі секрети чоловічої психології. Та й не потрібно! Як сказав Вольтер — в слабкості чоловіків – сила жінок. Не намагайтеся зрозуміти чоловіків, прийміть їх з усіма дивацтвами і інопланетними особливостями, якими їх наділила природа. Прагнення переробити хлопця «під себе», змінити його звички або обмежити свободу зазвичай призводять до розриву відносин. Краще навчитеся розуміти, трохи коригувати їх, грати на слабкостях і цінувати їх за те, що світ без них був б нестерпно нудний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *