Чому дівчата люблять поганих хлопців

Чому дівчата люблять поганих хлопців?

Чому часто трапляється так, що дівчині, без особливих матеріальних та житлових проблем, що не обділена увагою хлопців, в душу западають незрозумілі персонажі з неголеністю і вічною цигаркою в зубах, без певного роду занять. Напевно, всі ми розуміємо, що чекати спокійного і щасливого життя з такою людиною нерозумно. І все ж, чому дівчат так тягне до поганим хлопцям? Може, справа в тестостерон: саме цей гормон відповідає за істинно чоловічі якості характеру. Ми, жінки, інстинктивно вибираємо самого «тестостеронистых» чоловіків, не беручи до уваги той факт, що надлишок цього гормону змушує їх перетворюватися з сміливих в дурних, з незалежних – безвідповідальних, з відважних – в жорстоких.

Єдине, для чого годяться відносини з таким хлопцем – це розвіяти нудьгу і придбати життєвий досвід. “Поганий” хлопець не поведе вас у театр, зате ви дізнаєтеся, де знаходиться райвідділ міліції і як звати головного кримінального авторитета, навчитеся замазувати синці тоналкою і бадьоро брехати по телефону, що застудилися і не можете вийти на роботу. Головне, не захопитися і цю саму роботу не втратити. Якщо сприймати відносини виключно як пригоди або рольову гру в стилі гангстерських фільмів, то нічого поганого в цьому немає. Досвід, нехай і негативний, зайвим не буває.

А ось спроби переробити “поганого” хлопця, розбудити в ньому кращі почуття і розтопити лід у його серці – це, вибачте, нерозумно. Такий хлопець ніколи не зміниться, йому це не потрібно. Життя для нього – спектакль, весь світ – сцена, а навколишні його люди – звичайна масовка. А театральне дійство, погодьтеся, не може зупинитися, навіть з-за чертовски чарівною представниці масовки.

Чому дівчата люблять поганих хлопців

Можливо, деякий час ваш альтруїзм буде забавляти актора в головній ролі, та й відпочити від розгульного життя іноді не завадить. Турбота наївної дівчини в цьому випадку – саме те. Якийсь час він навіть може робити вигляд, що ваші зусилля не марні, розповість, як багато ви для нього важливі і якщо б він зустрів вас стільки-то років тому, все було б інакше. Це теж частина гри, так би мовити, романтична сцена, пауза. Далі знову буде вибух.

Є тільки два щасливих сценарію у відносинах з таким хлопцем:

1. Якщо в даний момент вам хочеться пригод і іншого екстриму. Але все ж, врахуйте, розтрачуватися в цих відносинах все одно будете ви, і в матеріальному, і в духовному плані. Строго встановіть собі рамки і зумійте вчасно зупинитися. “Поганий” хлопець все одно піде, тому краще зробити це першою, коли нервова система ще не остаточно засмучена, друзі не все втрачено, а заощадження не обнулилися повністю.

2. Якщо “поганий” хлопець зустрічає таку ж, схожу на неї дівчину, то цей роман природно буде самим бурхливим на світі: вони будуть розлучатися з нищівним скандалом і миритися так, що про це буде знати вся вулиця. Показним страждань не буде межі. Як говоритися «show must go on» або, що ближче до нашої теми, «рада так любов».

А ось популярні сценарії відносин з “поганим” хлопцем, в яких краще не брати участь:

Чому дівчата люблять поганих хлопців

  1. Поведінка рятівниці. Це безперспективно за визначенням, а в поєднанні з вибуховим характером “поганого” хлопця – суцільне страждання для дівчини. Хлопець набереться сил, відпочине, охоче дозволить партнерці вирішити свої проблеми і, залишивши дівчину біля розбитого корита, піде наживати нові неприємності. В особливо важких випадках, він буде повертатися, коли захочеться тепла і спокою і знову йти, а дівчина-рятівниця кожен раз буде приймати свого героя, нічого не вимагаючи натомість. Начебто гармонія, так? Так, якщо не лякає перспектива емоційно нестабільною бездітної життя (чи виховання дітей без участі батька) і самотньої старості.
  2. Спроба скоригувати занижену самооцінку. Зв’язавшись з “поганим” хлопцем, дівчина з низькою самооцінкою моментально зазвичай відразу вирішує, що їй казково пощастило роздобути такого яскравого і цікавого хлопця, тому терпіти приниження, чекати його з загулів тижнями, відпирати одяг і всіляко догоджати його вона просто зобов’язана. “Поганий” хлопець – природжений психолог і несвідомий маніпулятор, він із задоволенням приймає таку гру. З кожним приниженням і образою зростає емоційна залежність такої дівчини, і позбутися від неї дуже непросто.

Трапляється, що за маскою закінченого циніка і хулігана, ховається маса застарілих комплексів, і хлопець сам бажає змінитися. Особливо нудьгуючі дівчата звичайно, можуть спробувати взятися за перевиховання, можуть прийняти виклик і спробувати розчистити ці стайні. Вкрай рідко “погані” хлопці повертаються в реальність і живуть нормальним життям, але скільки сил на це йде… Так що подумайте, воно вам треба?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *