Як не закохатися в поганого хлопця

Як не закохатися в «поганого» хлопця?

Здавалося, дівчата все життя шукають добрих, чуйних і ніжних принців, здатних розуміти їх примхи з півслова і вміти терпляче вислухати чергову історію про заздрісну подругу. А на ділі буквально кожна друга дівчина закохується в досить «поганого» хлопця. Чому ж саме привертають до себе такі типи і чому так важко встояти перед чарівною брутальністю?

Образ типового «поганого» хлопця намалювати не складно, це відчайдушний, сильний, сміливий, незалежний, досить агресивний і пряма людина, здатний бути лідером і вміє підпорядкувати собі оточуючих. Дівчата зітхають, дивлячись на нього, хлопці – поважають і готові підтримати будь-якої авантюри.

Заглибившись у психологічний портрет хлопця з грубими звичками, ми побачимо, що саме ці глибоко виражені чоловічі риси характеру створюють враження, що поруч з вами такий собі «супермен», здатна гори звернути одним тільки поглядом. Звичайно, на його тлі щуплий «тихоня» зі своїми піднесеними почуттями виглядає жалюгідно і абсолютно непомітно.

Мисливський інстинкт розвинений у милих дам не гірше, ніж у сильної статі. Ось тому будь-яка дівчина хоче відчути себе «фатальний» жінкою і завоювати прихильність «поганого» хлопця. Якщо «хороший хлопець, такий собі «ботанік», сам проситься на ручки – це не цікаво. Жертва вже лягла до ніг, чого ще від нього чекати? Набагато цікавіше самої зачарувати і приручити дикого лева», перетворивши його в «милого кошеня», який бігає всюди за тобою.

Як не закохатися в поганого хлопця

Тільки не варто обманювати себе, ніби поруч з вами цей «поганий» хлопець виправиться, стане зовсім ручним і слухняним. Ні, таке буває тільки в казці. Прагнучи перевиховати, ви лише відштовхнете його від себе і змусите шукати розради на стороні. Свою поведінку він не змінить і буде і далі будувати з себе брутального «мачо» розбиваючи серця і ламаючи долі.

Не варто дивуватися, що людина, за якою закріплена ярлик «поганий» веде себе зухвало по відношенню до своєї дівчини. Ви знайшли саме те, що шукали – зухвалого й агресивного чоловіка. Він легко скористається невинністю і безпорадністю чергової жертви, а після – кине нещасну і піде шукати іншу.

Якщо все ж вдалося одружити на собі подібний екземпляр, то і тут можливі величезні розчарування. Шлюб – це не романтичні прогулянки і пристрасні поцілунки, це партнерство і побут. А «погані» хлопці мають власний погляд на цей рахунок, де дружини в шлюбі відведена роль домогосподарки.

Будьте готові, що його думка буде єдино правильним, а ваше завдання – завжди і в усьому підкорятися, бути покірною і ні в якому разі не суперечити чоловікові. «Погані» хлопці, частіше, маю власне уявлення про шлюб, де дружина повинна бути ідеальна у всьому, завжди виглядати привабливо, вміти підтримати навіть самий нудний розмову, нічого готувати відмінний вечеря, підтримувати ідеальний порядок в будинку і ніколи не сумніватися, що їй дістався самий чудовий чоловік у всій всесвіту. А раз ви така розумниця, чого вам допомагати по дому, а винести сміття – це ж дрібниця, ви і самі впораєтеся.

Як не закохатися в поганого хлопця

Що ж щодо вірності? Думаєте, він буде її зберігати? Ні, звичайно. Це скоріше вам не можна буде фліртувати або навіть спілкуватися зі старими друзями. Такі чоловіки дуже ревниві і не терплять конкуренції.

Ще одна відмітна риса «поганих» хлопців – егоїзм. Свої бажання і комфорт вони ставлять понад усе. Такий тип чоловіків просто не здатний виявляти ласку і ніжність. Ось чому їх ставлення до жінок можна без перебільшення назвати жорстоким.

Все ж, закохається в зухвалого хлопця простіше всього в юному віці. Недосвідчених дівчат як магнітом тягне до тих, хто виставляє себе напоказ, веде себе зухвало. В такому віці дівчата не усвідомлюють, що яскрава оболонка, найчастіше, приховує гнилу сутність. Щоб зробити жінку щасливою, чоловік повинен мати душевними якостями, вміти співпереживати, бути чуйним, добрим. Тільки отримавши гіркий досвід, зустрічаючись з «поганим» хлопцем, дівчина починає цінувати «хорошого», нерідко жалкуючи, що раніше не розуміла свою помилку. Адже тільки взаєморозуміння і повага допоможе побудувати міцні відносини, а в майбутньому – щасливий шлюб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *