Які хлопці подобаються дівчатам

Які хлопці подобаються дівчатам?

Скільки ж часу і сил повинен витратити хлопець, щоб скористатися хвилинною слабкістю дівчини (с)

Насамперед, дівчатам подобаються рішучі і впевнені в собі хлопці. Для дівчат у всі часи існує один стійкий образ справжнього хлопця, який вміє швидко приймати рішучі дії, вміє керувати і легко справляється з різними життєвими ситуаціями. Будь-яка дівчина бажає бачити перед собою безстрашного захисника, яким можна довіряти, і який може вирішувати за неї всі проблеми. Зрештою, чоловік повинен бути чоловіком. Лише на секунду проявивши слабкість і прийнявши на себе невдалу роль типу: я не знаю, я боюся, я не вмію, у мене не виходить, мені потрібна допомога – хлопець тут же ставати сексуально непривабливим в очах дівчат, і тут вже годі й думати про хоча б найменшого успіху. Так що якщо у вас є така проблема, то варто задуматися про зміну власного характеру і розвитку нових, лідерських якостей. Спробуйте проявляти свої чоловічі сторони будинку, на роботі, з друзями на відпочинку, в інституті, скрізь. І бажано критично оцінити своє життя — це нескладно і швидко окупиться. Якщо ви постійно уникаєте труднощів, відкладаєте вирішення важливих проблем на потім, чекаєте «манни небесної», чи пускаєте на самоплив невідкладні справи, то ви маєте дуже мало шансів стати привабливим.

Дівчатам подобаються хлопці, які прагнуть рости і розвиватися. Озирніться навколо — всі знаменитості користуються успіхом у жінок, а все тому що в свій час вони не просиджували вечора даремно, а намагалися навчитися чомусь новому, що допомогло їм у досягненні поставлених цілей. Будь-яка дівчина відразу зверне увагу на вашу цілеспрямованість. Навіть якщо зараз у вас нічого немає, але ви намагаєтеся і прикладаєте всі зусилля, це без сумнівів буде помічена й оцінена. Так що подумайте, що вам подобається і чому ви найкраще можете себе проявити? Спорт, бізнес, хобі, комп’ютери, дизайн? Дівчині важливо бачити, що ви не стоїте на місці і що у вас є мета. А ось будь ниття на кшталт того, що країна у нас жахлива, робити тут нема чого, все розвалюється, у мене немає перспектив… – все це вмить відлякує тих, хто загалом самою природою націлений на те, щоб забезпечити своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.

Дівчатам подобаються хлопці з почуттям гумору. Погодься, нікому не подобається спілкуватися з похмурим і депресивним людиною. Дівчата по своїй природі емоційні, і якщо ви даруєте їй тільки позитивні емоції, вона обов’язково виявить свою симпатію. Будьте пильні, будьте живим, не поринайте у себе на півгодини, при цьому нічого не бачачи перед собою. Хочете подумати, щось проаналізувати, відкладіть на потім, а при зустрічі приділяйте увагу дівчині.

Які хлопці подобаються дівчатам

Дівчатам подобаються охайні хлопці. Всі ми знаємо, що зустрічають по одягу. Перше враження дівчина становить вас саме за зовнішнім виглядом. Звичайно, смаки у всіх різні і сподобатися абсолютно всім не вийде, але є ряд загальних правил, які значно підвищать твої шанси на успіх у прагненні завоювати серце симпатичної дівчини:

  1. Особиста гігієна. Приймайте душ щодня, слідкуйте за свіжістю дихання. Слідкуйте за своїми руками. Ваші руки – це те, на що дівчина звертає увагу в першу чергу. Хлопці рідко оцінююче дивляться на руки дівчат і з цього роблять висновок, що і ті приділяють чоловічим рукам мало уваги, але це зовсім не так.
  2. Волосся. Дівчата терпіти не можуть хлопців з довгими немитими волоссям. Лупа має бути в принципі. У наш час, коли вона виводиться за тиждень спеціальними засобами, мати її зовсім смішно.
  3. Одяг. Речі, які на вас надіті, не повинні бути засалені і покриті плямами, які ви примудрилися поставити собі ще позавчора. Натомість чисті і приємно пахнуть речі просто притягують увагу. Підбирайте кольори і фасони одягу правильно, при цьому намагайтеся не виглядати як папуга. В інтернеті швидко можна знайти інформацію про модні тенденції і підібрати що-небудь підходяще. В будь-якому модному журналі також можна підібрати собі набір вдалих поєднань з того, що у вас вже є. Головне, підібрати все в певному стилі і колірній гамі.
  4. Тіло. Тут і пояснювати нічого. Накачане і підтягнуте тіло — це магніт для дівчини. Якщо є можливість – запишіться в спортзал. Якщо такої можливості немає, регулярні віджимання-підтягування-присідання-гантелі в домашніх умовах також допоможуть підтримувати себе у відмінному вигляді.

Які хлопці подобаються дівчатам

І наостанок, дівчата цінують в хлопцях вірність. Намагайтеся не обертатися услід кожної спідниці, не обговорюйте вголос чужі достоїнства. Таке ставлення відштовхує і ображає дівчат. Будь достатньо чесний у відносинах. Звичайно, не всім хочеться знати всі подробиці особистого життя хлопця, але щирість почуттів і слів дівчата цінують дуже сильно. Ні в якому разі не забувайте про романтику, не бійтеся проявити свої почуття, робити сюрпризи у вигляді несподіваних подарунків, організуйте вечеря в затишному закладі – і дівчина негайно відповість вам взаємністю. Якщо все буде щиро — ви швидко досягнете успіху, а ось брехня дівчата можуть розпізнати майже відразу, у них на це божевільний нюх.

Які хлопці подобаються дівчатам

І наостанок, дівчата цінують в хлопцях вірність. Намагайтеся не обертатися услід кожної спідниці, не обговорюйте вголос чужі достоїнства. Таке ставлення відштовхує і ображає дівчат. Будь достатньо чесний у відносинах. Звичайно, не всім хочеться знати всі подробиці особистого життя хлопця, але щирість почуттів і слів дівчата цінують дуже сильно. Ні в якому разі не забувайте про романтику, не бійтеся проявити свої почуття, робити сюрпризи у вигляді несподіваних подарунків, організуйте вечеря в затишному закладі – і дівчина негайно відповість вам взаємністю. Якщо щиро, то ви швидко досягнете успіху, а ось брехня дівчата можуть розпізнати майже відразу, у них на це божевільний нюх.

На закінчення відзначимо, що як і хлопці, дівчата в житті також керуються виключно особистими симпатіями. Гарантувати, що виконання всіх перерахованих вище правил дозволить вам завоювати серце симпатичної дівчини не може ніхто. Іноді буває таке що симпатія просто не виникає, незалежно від того наскільки прекрасний людина перед вами. Тому якщо ви бачите, що всі ваші спроби сподобатися дівчині не мають успіху, то не посилюйте ситуацію, просто наберіться терпіння — і ви обов’язково зустрінете свою половинку. Сп’янілі любов’ю ми бачимо своє щастя тільки в одній людині (який можливо цього і не заслуговує). Але проходить час і настає деяке протверезіння, і приходить розуміння того, що світ зовсім не обмежений якоюсь однією конкретною дівчиною і ситуацією. Світ величезний, цікавий, головне бути розумним, незалежним і затребуваним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *