Як добитися кохання дівчини?

Ну хто винен, що дала нам природа могутній інстинкт продовження роду?

Як добитися кохання? Хтось розгадав це питання ще в школі, а хто-то до кінця життя не знайшов на нього відповідь. Можна читати книги, шукати відповіді в інтернеті, питати поради у знайомих, але універсального ключа немає, і можна тільки взяти для себе щось на замітку. Для досягнення любові все основне доведеться робити самому, адже ніхто краще вас не знає вашої ситуації, і ніхто крім вас краще вам не допоможе. Але на якісь питання можна дати цілком універсальний відповідь. Отже, яким повинен бути хлопець, щоб завоювати любов дівчини і чого вони взагалі хочуть? Часто у житті буває так, що ви знайомитеся з дівчиною, закохуєтеся в неї й не уявляєте без неї своє життя. Її випадковий погляд дарує вам відмінний настрій, ви починаєте мріяти про неї і починаєте думати про те, як же залучити її і зробити назавжди своєї, але не знаєте, як провернути все це. У багатьох така бажана дівчина так і залишається в мріях, особливо якщо хлопець чекає і не чекає першого кроку з її боку. Як же добитися взаємності?

З самого раннього дитинства батьки намагаються виховати дівчину такою, щоб вона, ставши дорослою, змогла залучити чоловіка, прив’язати його до себе і вдало вийти заміж. Нездатність залучити чоловіка і одружити його на собі – це ознаки неспроможності в житті дівчини і показник її непривабливості. Тому кожна дівчина несвідомо для самої себе дуже боїться залишитися одна і прагнути обов’язково вийти заміж. У той же час сучасні дівчата не хочуть бути залежними, вони хочуть свободи і намагаються досягти успіхів у кар’єрі. Таким чином, у дівчат є два вектора – влаштувати особисте життя з реалізованим хлопцем і залишитися при цьому досить вільною. Як домогтися взаємності у таких складних натур?

Для початку важливо розібратися з самим собою, зі своїми почуттями. Це любов або ви просто хочете бути з кимось, все одно з ким? Ви просто хочете сексу? Ви хочете саме цієї дівчини або вам, в принципі, все одно? Якщо вам просто потрібен партнер, задумайтеся про те, чи потрібно будувати складні відносини саме з цією дівчиною. Привабливі, розумні, гарні дівчата користуються великим попитом, і в конкуренції перемогти буде непросто. Можливо, простіше буде підібрати інший варіант, більш доступний. Якщо ж мова йде саме про щирих почуттях, то є кілька правил, вивчення яких не займе багато часу, але заощадить багато сил і можливо, допоможе домогтися успіху.

як завоювати дівчину

В першу чергу ви повинні зрозуміти і усвідомити, що ви можете побудувати ідеальні відносини з будь-якою дівчиною. Якщо дівчина каже, що вона не зацікавлена у відносинах – це говорить про те, що вона, буквально, НЕ ЗАЦІКАВЛЕНА. Ніким не зацікавлена, ніхто її не зацікавив. Так що настав час поставити собі запитання: якщо не я, то хто ж? і почати діяти. Як же зацікавити дівчину?

Існує кілька правил, почитайте їх, це варто того.

 1. По-перше, всі хлопці дуже передбачувані. Вони зазвичай починають коштувати відносини з дівчиною одним з передбачуваних способів… і зазвичай вони ведуть себе на побаченнях в одній дуже передбачуваною манері, і після побачення вони роблять одну з декількох передбачуваних речей і так далі. Якщо ти хочеш, щоб у тебе був шанс, на відміну від сотні інших нудних хлопців, зміни стереотипи. Зроби все по-іншому, намагайся придумати свою оригінальну лінію поведінки.
 2. Не намагайтеся відразу викликати взаємну любов – як би ви цього не хотіли, швидко цього точно не буде. Дівчині треба дати вільний простір. Не можна дзвонити їй кожен день, зізнаватися в коханні через пару днів після знайомства, переслідувати її, постійно запитувати, чим вона займається і т. д. Потрібно подарувати можливість дівчині нудьгувати по тобі.
 3. Не намагайся справити враження, не проси вибачення за те, який ти є. Який є, такий є, і якщо у тебе є своє життя, не відмовляйся від неї. Не намагайся підлизатися і стати другом дівчини. У друзів немає шансів. Всі друзі – це, по суті, різновид подружок.
 4. Якщо ти відчуваєш, що вона «перевіряє» тебе важкою поведінкою, змінює плани в останній момент, постійно проявляє невдоволення і т. д. — розслабся. Зроби крок назад у відносинах. Стань холодніше. Дай зрозуміти, що таке тобі не цікаво.
 5. Позбудься всіх своїх комплексів, як це зробити – є інформація в інтернеті. Це потрібно обов’язково зробити, тому що боязкість буде тільки заважати. Успішний хлопець повинен бути переконливим і трохи, зовсім трохи нагловат. Будь сміливий і впевнений у собі. Будь-яка дівчина хоче бачити поряд з собою сильну особистість, за якою вона буде як за кам’яною стіною. Веди себе впевнено і наполегливо – ти чітко знаєш, чого хочеш. Цілеспрямовані особистості приваблюють дівчат (тільки не треба плутати наполегливість з настирливістю).
 6. Відносини неможливі без довіри, тому не обманюйте і будьте з обраницею гранично чесним. Дівчата дуже тонко почувають неправду, тому не прикрашайте власні заслуги або особисті якості. Рано чи пізно ситуація проясниться і багато чого буде зіпсовано. Не намагайтеся видати себе за того, ким ви не є – будьте самі собою, не потрібно ніяких масок і облуди. Дівчина полюбить вас за те, що ви – це саме ви, а не якийсь ідеальний, ретельно відрепетируваною образ.
 7. Не шкодуйте компліментів, але не розкидайте їх просто так, а пам’ятайте, що вони повинні бути завжди до місця. Будете тупо лестити — і до вас втратять всякий інтерес. Але все ж будь-якій дівчині приємно, коли їй роблять компліменти і, повірте, ваша обраниця – не виняток. Частіше нагадуйте їй про те, яка вона красива, розумна і талановита. Якщо ви соромитеся висловити їй усе це вголос, спробуйте час від часу посилати їй смску з захопленими зізнаннями. Можете бути впевнені, що її позитивна реакція не змусить себе чекати. При цьому намагайтеся уникати побитих, заяложених фраз, а прагнете придумати якісь яскраві, індивідуально підібрані слова для своєї дівчини.
 8. Намагайтеся мати позитивний погляд на життя, не говорите про проблеми і недоліки, а про прекрасне, любов і високі почуття. Ставитеся до багатьох речей з гумором. Ви повинні вміти піднімати настрій вашої обраниці, коли це потрібно. Вона обов’язково це оцінить ваше якість. Якщо ви в чомусь не праві, визнайте це. Вона також обов’язково зрозуміє і оцінить цей самокритичний героїзм.
 9. Будьте хоч трохи романтичним, хоч це і складно. Але якщо вийде вечеря при свічках, несподівані квіти і все таке інше – це принесе мега-плюс вашим відносинам. І ще одне, дівчата – великі любителі роздавати поради, тому по будь-якому питанню радьтеся. Дівчина буде відчувати себе значущою, і це принесе свої результати. І давайте зрозуміти, що обраниця дуже хвилює вас і дуже дорога вам. Для дівчини це дуже приємне відчуття – відчувати, що ти когось волнуешь і залучаєш.
 10. Зовсім не обов’язково купувати і носити ультрамодний одяг і взуття, достатньо просто бути охайним і акуратним, але в той же час одягатися зі смаком, розуміючи, що вам підходить, а що – ні.
 11. Одна з головних і найбільш поширених помилок хлопців, які тільки починають доглядати за вподобаної ним дівчиною – це прагнення якомога швидше перейти до інтимних стосунків. Це неправильна позиція. Дівчата, на жаль, зовсім не так сходять з розуму по сексу, як хлопці. Найголовніше – не поспішати у розвитку відносин дати вашої обраниці звикнути до вас як до чоловіка, який є частиною її життя, який в потрібний момент підставить плече і прийде на допомогу.
 12. Пам’ятайте, що роль матеріального становища хлопця і його гарної зовнішності сильно перебільшена. Це, безумовно, плюс для хлопця, але це не можливість підкорити будь-яку дівчину без всяких праць. В першу чергу дівчат цікавлять позитивні можливості вашої особистості і поблажливість до її слабостей і недоліків, вміння прощати. Головне, чим ви можете залучити й утримати поруч красиву дівчину – це вміння спілкуватися так, щоб їй було цікаво і легко бути разом з вами. Для цього вам доведеться постаратися зрозуміти не тільки її, але і свій характер. Ви повинні точно знати всі свої плюси і мінуси. І боріться з мінусами з-всіх сил. Будьте готові до того, що вам доведеться багато в чому змінити свій характер. Але це варто того.
 13. Якщо у вас понад-серйозні стосунки, то постарайтеся за зовнішністю дівчини побачити її внутрішній світ та зрозуміти, наскільки взагалі вона вам підходить, адже вам доведеться пліч-о-пліч проводити величезну кількість часу, і, щоб не шкодувати згодом про марно витрачені днях, тижнях і роках, вам слід самому початку зрозуміти, чи не настане розлад із-за розбіжностей в основному розумінні життя. Якщо ж вам пощастило і дівчина при всій своїй красі виявилася ще й власницею гострого розуму, та при цьому ще має такі властивості характеру, як самостійність, поступливість, скромність і доброта душі, то вас можна тільки привітати.

як завоювати дівчину

Отже, у питанні “як завоювати дівчину?” швидкого рецепта, супер-експрес-методу немає. Любов приходить тихо, їй не накажеш поквапитися… Але знання та застосування всіх цих простих, але ефективних правил дозволить вам завоювати серце вашої обраниці. Ваша дівчина обов’язково відповість вам взаємністю і подарує вам масу прекрасних емоцій і переживань, які називаються одним загальним словом – любов. Ван треба прагнути вести себе таким чином: любити, але не втрачати самоповаги, красиво залицятися, мати принципи і вміти прощати чужі промахи і недоліки. На жаль, справи йдуть так, що хлопець не вибирає супутницю, а тільки пропонує себе в якості варіанту всіма доступними способами і різними варіантами. У людей все, як і в природі: якщо самка не захоче самця, то самець силою її не візьме, як би не хотів. Так що доля хлопця – правильно подати себе. Ну а після того, як у вас все вийде, поважайте і цінуєте свій вибір, адже це так чудово, і всі дівчата так прекрасні, будьте впевнені, що ваш вибір – самий правильний! Не сумуйте, якщо все відразу не буде виходити. Ви вже знаєте, як домогтися взаємності у дівчини, і це найголовніше. Відносини рідко виходить побудувати легко і відразу, продовжуйте свої ненав’язливі спроби до зближення. І не поспішайте, відносини, яких домагаються довго набагато серйозніше тих, що зав’язалися за тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *