як часто можна митися

Фахівці розповідають, як часто можна приймати душ

Як часто потрібно приймати душ? На це, здавалося б, просте питання всі відповідають по-різному. Одні заходять в душ при кожній можливості, в тому числі після неспішної йоги. Інші можуть по кілька днів обходитися вологими серветками і сухим шампунем. А як правильно?

Фахівці вважають, що приймати водні процедури варто не рідше, ніж через день. Якщо рідше — бактерії і бруд наростають в геометричній прогресії.

Якщо митися занадто часто, шкіра стає сухою і запалюється. Те ж відноситься до занадто гарячого душу. Це відбувається, тому що ти змиваєш зі шкіри її власний жир, який потрібен в тому числі для захисту від шкідливих зовнішніх впливів.

Є й інші фактори, що впливають на частоту прийняття душу.

Зміст:

1. Тренування

Піт може викликати появу прищиків і запалень, особливо в комбінації з макіяжем і бактеріями. Тому після пробіжки або активного тренування потрібно вимитися відразу ж!

2. Клімат

У вологому кліматі бактерії розмножуються швидше і митися потрібно частіше. Основне правило: запах поту стає сигналом до прийняття душа.

3. Вода

Нефільтрована жорстка вода містить різні мінерали, які шкідливі для шкіри, і вона може стати сухою і запаленої. Навіть твої улюблені б’юті-засоби можуть бути неефективні!

4. Волосся

Мити голову рекомендується раз в 2-3 дня. Жирне волосся можна частіше, сухе — рідше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *