гороскоп близнюки

Гороскоп Близнюки на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

Для Близнюків 2022 рік виявиться періодом душевного занепокоєння. Швидше за все, у вашому серці оселиться якесь нове почуття, яке, однак, з малою часткою ймовірності виявиться взаємним. Потрібно визнати, що серйозним відносинам між вами не бути і має сенс відійти в сторону… але про все по порядку, тема нашого сьогоднішнього матеріалу: максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Близнюки, жінка і чоловік в рік Чорного Водяного Тигра за роком і датою народження. Як би не склалися справи, сприймайте будь-які складнощі з дещо іншої точки зору, скоріше, як можливість для самовдосконалення і пошуку себе в цьому світі.

Гороскоп Близнюки 2022 рік коротко. Як то кажуть, якщо не щастить в любові – пощастить в грі. І доля дійсно повернеться до Близнюків обличчям. Практично всі ваші починання будуть досить успішними, а праця принесе плоди. Якщо знайдете в собі сили не зациклюватися на невдачах в особистому житті, отримаєте багато бонусів.

Що чекає близнюків в 2022 році Водяного Тигра

В цілому, 2022 рік стане для Близнюків етапом, наповненим різними подіями як хорошими, так і не дуже. Ви отримаєте великий життєвий досвід вже за перші шість місяців, але зрозумієте його цінність набагато пізніше. Вчіться дивитися вглиб ситуації, а не концентруватися на одному моменті.

 • Пробуйте нове. Всім тим, хто боїться вибратися зі свого безпечного кокона, 2022 рік приготує не одну і не дві і навіть не три можливості це зробити самостійно. Якщо будете противитися, то процес відбудеться сам собою, тільки вже без вашої участі і контролю. А там, як то кажуть, може статися все що завгодно.
 • Любов до світу починається з любові до себе. Постарайтеся ставитися до себе менш критично. Вчіться сприймати свої мінуси, не як провал року, а як щось, що робить вас унікальними, несхожими. До того ж, саме визнання і робота над недоліками робить нас сильнішими і успішнішими.
 • Скажіть» ні”. Звичайно, це ваша невід’ємна частина, але над собою необхідно працювати. І вироблення певного однозначного погляду на деякі питання допомагає в житті. І не тільки собі самим, але і оточуючим.
 • Прийміть життя таким, яким воно є. Не кожен день схожий на свято і тут нема з чим сперечатися. Сірі будні теж частина вашого буття. Вчіться знаходити в кожному моменті щось хороше, тоді життя заграє новими фарбами.
 • Натиск і старанність. Всі кар’єрні та робочі питання в рік Тигра будуть вирішуватися досить швидко, не без вашої безпосередньої участі. Приготуйтеся бути напористими і зосередженими. Якщо раніше воліли відсиджуватися за спинами більш активних колег, то зараз доведеться взяти весь удар на себе.
 • Терпіння і розуміння партнера. Для тих представників знака, хто вже знайшов свою любов, водяний Тигр радить сильно не розслаблятися і не спочивати на лаврах. Перед вами постане нова серйозна проблема, вирішити яку зможете тільки за допомогою взаєморозуміння і терпіння. Головне – не рубайте зопалу, а дайте ситуації трохи охолонути, як і вам самим.

Гороскоп Близнюки 2022 рік рекомендує. Намагайтеся регулярно підігрівати свій інтерес до улюбленого заняття. Хобі приносить вам набагато більше задоволення, ніж ви припускаєте, а також стає способом зниження емоційної напруги. І життя стає простіше, і ви насолоджуєтеся процесом.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

2022 рік дасть Близнюкам можливість знайти мир всередині себе і вирішити деякі внутрішні протиріччя. Не сказати, що кожен день буде наповнений радістю і веселощами, але і для них місце теж обов’язково знайдеться.

 • Січень-лютий. У ці два місяці Близнюки будуть стурбовані своїм особистим життям і відносинами з родичами. У сім’ї з’являться причини для занепокоєння і вашого безпосередньої участі в вирішенні питань.
 • Березень-квітень. Навесні ви все ще будете стурбовані домашніми справами, але на горизонті замаячать нові бізнес-плани та ідеї. Дайте собі час трохи більше обміркувати, що хочете запропонувати керівництву, але не надто зациклюйтеся. Попросіть колегу, якому довіряєте або друга поглянути на ідею з боку, не розкриваючи всіх карт.
 • Травень-червень. Поки всі навколо будуть готуватися до відпусток, Близнюкам доведеться гарненько попрацювати, щоб пізніше взагалі мати право говорити про відпочинок. Керівництво, як з ланцюга зірветься і буде просити більше і більше, підвищуючи планку. Звичайно, сил буде залишатися на особисте життя не так багато, але все-таки не забувайте про неї.
 • Липень-серпень. А тепер прийшов час впритул зайнятися своїми відносинами з протилежною статтю. Ви ж не забули пораду вище? Старання, нарешті, принесуть результат і користь. Незабаром Ви вже задумаєтеся про весілля або, принаймні, спільне проживання.
 • Вересень-жовтень. Активне літо пройшло, а значить, пора взяти невелику перерву. Відправляйтеся у відпустку, поки ще не стало пізно. У вересні, якраз в теплих краях Оксамитовий сезон.
 • Листопад-грудень. Дуже напружений і непростий період для Близнюків багато в чому тому, що в житті з’являться нові причини для занепокоєння. Можливо, ви навіть поглянете на своє життя, з іншого боку, і захочете щось змінити.

Астрологічний гороскоп Близнюки 2022 рік

Докладний астрологічний прогноз для Близнюків.

Кармічна задача

Головне завдання всіх представників цього знака – не боятися бути трохи більш відкритими і готовими прийти на допомогу. Ваш шлях по життю проходить не так гладко, як міг би, але є і ті, кому пощастило набагато менше. Вчіться помічати моменти, коли хтось потребує вашої допомоги. Але робіть все щиро і від чистого серця.

 • Відпустити страхи і образи. У рік Водяного Тигра пора відпустити всі свої старі образи і страхи. Давно в сварці з кимось із близьких або друзів? Зробіть перший крок до примирення і почекайте реакції. Якщо другій стороні це також важливо, то незабаром ви побачите зустрічний рух.
 • Постійне зростання. Не забувайте рости в професійному плані і в духовному. Якщо ви прекрасний фахівець, то подивіться на себе з боку. Чи не занадто ви задираєте ніс? Можливо, краще буде допомогти молодшим колегам? Ви не помітите, як швидко зміните своє ставлення до питання і станете набагато позитивніше.

Напрямки змін

Для Близнюків 2022 рік виявиться часом емоційних потрясінь. Не сказати, що це буде однозначно погано. Без сумнівів, стресу в житті додасться, але ви навчитеся справлятися з ситуацією, коли все йде не за планом і буквально валиться з рук. Спробуйте пожити в хаосі, і тоді порядок здасться занадто нудним.

 • Сім’я. Багато представників знака виявляться втягнутими в вирішення складних питань своїх близьких. Навіть ті, хто щиро вважав себе одинаком, несподівано для себе виявляться заводилами і рушійною силою. Що ж, хочеться побажати вам душевного спокою і великих звершень.
 • Зміна місць. Особливо вдалий рік Водяного Тигра буде для тих, хто давно хотів змінити звичний пейзаж за вікном. Переїзд, втім, як і будь-яка зміна антуражу допоможе вам знайти в собі натхнення і нові внутрішні сили.

Творчий розвиток

Близнюки багато в чому дивляться на світ не так, як інші люди. У вас є щось, що дозволяє розглянути предмет або явище з декількох кутів зору і піднести власне бачення. 2022 рік буде сприятливим для всіх працівників творчих професій, особливо письменників, акторів і музикантів.

 • Мода. Це одна з слабкостей Близнюків. Не варто забувати, що вміння комбінувати кольори і принти також відображає індивідуальність людини, як і яскраві картини або гра в кіно. Одягайтеся сміливіше, не бійтеся демонструвати свій багатогранний внутрішній світ.
 • Творчий підхід у всьому. Втім, навіть закоренілим технікам і тим, хто заробляє на життя фізичною працею не варто нехтувати творчим підходом до питання. Можливо, саме це дасть новий сильний поштовх для позитивних змін в житті.

Соціальне життя

Багатьом представникам цього знака буде непросто проявляти своє “я” на людях. Ви або не впевнені в собі, що негайно слід виправляти, або просто вважаєте, що ніхто вас не зрозуміє. Вибирайте свій варіант.

Водяний Тигр надасть вам не одну і навіть не дві можливості знайти своїх однодумців в цьому році. Постарайтеся не упустити ці доленосні знайомства і ніколи не нехтуйте запрошеннями в нову компанію, навіть якщо там нікого не знаєте.

Проблеми та виклики

Основна проблема 2022 року для Близнюків виявиться пов’язаною з особистим життям, що не дивно.

 • Пошук постійного партнера. Швидше за все, пошуки партнера не увінчаються успіхом у самотніх представників знака. А ось ті, хто вже перебуває у відносинах, зможуть трансформувати їх в щось більш глибоке і серйозне.
 • Душевні терзання. Ваш внутрішній світ обов’язково кине вам виклик цього року. Якщо все ще сподіваєтеся на свою чарівність і унікальність, то рано чи пізно зустрінетеся віч-на-віч з очевидним. Розширюйте не тільки свої знання і навички, вчіться глибше відчувати і приймати.

Падіння і злети

2022 року стане для Близнюків роком повільного, але стабільного зростання. Спочатку він залишиться для вас непомітним, однак, довга дорога складається з мільйонів плиток. Готуйтеся гарненько попрацювати і заслужити всі ті подарунки, що вже приготувала для вас сама доля.

Гороскоп на 2022 рік Близнюки жінка

Для жінок Близнюків, хто все ще не знайшов свого чоловіка, 2022 рік стане періодом пошуку себе і свободи у всіх її проявах. Можна сміливо вирушати в подорож і не переживати, що буде нудно.

Ви обов’язково знайдете собі пару для походів по музеях, пам’ятках і навіть інтиму. Не бійтеся знайомитися на вулицях, але дотримуйтесь необхідних запобіжних заходів.

 • Перші півроку – Близнюки будуть відчувати незвичайний емоційний підйом. Дійсно, справи будуть вирішуватися самі собою, а сил вистачить не тільки на робочі моменти, але і на вечірки і хобі. Головне – не втратьте себе в цьому шаленому ритмі, а так, просто насолоджуйтеся життям.
 • Друге півріччя – буде менш багатим на події, хоча сил все ще буде чимало. Доведеться самостійно шукати виходи для накопиченої енергії. Спортивний зал, заняття єдиноборствами, танцями, йогою допоможуть привести внутрішній світ в рівновагу і випустити пар.

Сімейним дамам захочеться дізнатися щось нове, відкрити світ, з іншої точки зору. Можливо, навіть з’являться думки про розлучення на тлі непорозуміння і відсутності спільних інтересів з чоловіком. Зірки не рекомендують рубати сплеча. Зробіть все від вас залежне, щоб налагодити ситуацію.

Сприятливі періоди

 • Січень. Рік для Близнюків почнеться дуже активно з помітною позитивною динамікою. З’явиться багато турбот, швидше приємних, які займуть весь Ваш час і думки. Насолоджуйтесь моментом.
 • Березень. На початку весни Близнюки щосили будуть зайняті пошуком чоловіка своєї мрії. Саме в цьому місяці у вас є всі шанси, щоб зустріти свою любов.

Несприятливі періоди

Лютий. Для особливо чутливих натур цей місяць видасться досить напруженим в емоційному плані. Чекайте не найприємніших новин здалеку, втім, великих неприємностей не передбачається. Якщо, звичайно, ви самі їх собі не влаштуєте.
Грудень. Закінчення року буде метушливим і нервовим. Може статися щось, що на час виб’є вас з колії. Намагайтеся по максимуму виконувати свою роботу, але не беріть на себе зайвого, щоб щось довести. Ваш план піде прахом.

Гороскоп на 2022 рік Близнюки чоловік

Для чоловіків Близнюків 2022 рік стане періодом прийняття самостійних рішень і пошуку себе. Якщо все ще залежите від батьків, то пора покинути рідне гніздо раз і назавжди. А якщо не зробите це самостійно, доля надійде з вами більш жорстоко і безкомпромісно. У рік водяного Тигра Близнюки відчують себе значущими персонами. Швидше за все, зірки говорять про професійне зростання, але і самовдосконалення не потрібно скидати з рахунків. У вас вийде побороти внутрішні бар’єри, оволодіти новими навичками і отримати знання, що раніше здавалися чимось за межею реального. В цілому, чекайте продуктивний рік, багатий на різні події.

 • Відпочинок і робота. Намагайтеся не втомлюватися, більше відпочивайте, але і не закидайте регулярні тренування. Пам’ятайте, що зміна діяльності – це найкращий відпочинок. Якщо ви постійно працюєте головою, то чому б не побити боксерську грушу, щоб охолонути і відпустити всі проблеми?
 • Самотні чоловіки. Ви легко зможете знайти собі пару, якщо будете досить впевнені в собі, щоб не побоятися пред’являти підвищені вимоги до своєї партнерки У вас є всі шанси знайти любов з людиною, яка зробить вас краще.

Сприятливі періоди

 • Лютий. Вчіться стримувати посмішку, адже в цьому місяці у вас буде дуже багато причин для радості. А, як відомо, щастя краще тримати всередині, щоб не злякати.
 • Серпень. Позитивна динаміка на особистому фронті стане в цьому місяці очевидною. Зробіть ставку на найдостойнішу жінку і незабаром побачите себе в абсолютно новому статусі.

Несприятливі періоди

 • Березень. Постарайтеся сконцентруватися на нагальних питаннях. Мабуть, це не найкращий час для філософствування. Дійте швидко і чітко, в іншому випадку ризикуєте залишитися в аутсайдерах. І це стосується як особистого життя, так і кар’єри.
 • Серпень. Літо проходить, а ви все ще не відпочили так, щоб зануритися з головою в роботу. Буде багато спокус і мрій про тепле море. Або вирушайте негайно на курорт, або будете приречені боротися зі своїми бажаннями і щоранку з ненавистю вставати на роботу.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Близнюків жінок і чоловіків

Закоханості в 2022 році вам не уникнути, втім, висока ймовірність, що вона виявиться невзаємною. Об’єкт ваших зітхань буде для вас недоступним з певних причин. Так що постарайтеся впоратися з емоціями і рухайтеся далі. Для тих, хто ставиться до життя більш практично і не мріє про недосяжне, в 2022 році є всі шанси знайти свою половинку. Втім, шлюби в цей рік, швидше за все, закінчаться швидким розлученням. Почекайте з весіллям і дізнайтеся один одного краще.

 • Менше емоцій. У рік Водяного Тигра вчіться більше думати головою і менше йти на поводу у серця. Постраждали і вистачить, пора і честь знати. У вас стільки справ, які вимагають негайного вирішення!
 • Будьте обачнішими. Прагнучи до змін, Близнюки зможуть дійсно поліпшити своє життя. Однак в цьому відношенні варто проявити обачність – остерігайтеся випадкових зв’язків або швидкоплинних романів з уже перебувають у шлюбі представниками протилежної статі.

Що ще радять зірки:

 • Прихильники стабільності, вірності і спокою проведуть 2022 рік в тиші і безпеці.
 • Не намагайтеся знайти обранця в першій половині року – краще зайнятися цим в кінці літа або восени.
 • Намагайтеся не чіплятися до партнера через дрібниці – зайва дратівливість може втомити його і зруйнувати ваші відносини.

Порада. Правильний вибір часу стосується не тільки пошуків половинки – народження дітей також вимагає обережності. Рік Тигра – не самий підходящий момент для народження дітей, проте вже зараз можна почати готуватися до цієї події, створюючи фінансову і матеріальну основу.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Близнюків

Якщо фізичний стан близнюків в 2022 році буде досить стабільним, то ментальне опиниться під цілком реальною загрозою. Весь рік ваш психологічний стан буде коливатися від “відмінного” до “жахливого”. Відповідно, сама велика загроза для вас – надмірне навантаження на нервову систему. Якщо упустити цей момент, то «гойдалки» самопочуття будуть розгойдуватися з максимальною амплітудою, що загрожує нервовими зривами і депресією.

 • Зима. Пройде вельми благополучно, без серйозних проблем. Не зловживайте лікарськими препаратами і вітамінами просто для профілактики, користі буде мало, а наслідки можуть бути непередбачуваними.
 • Весна. Приділіть достатньо часу профілактичним заходам простудних захворювань. Крім того, можливі загострення алергічних реакцій. При правильному підході ви не втратите працездатності і не отримаєте ніяких ускладнень.
 • Літо. Пройде на підйомі самопочуття, всі негативні наслідки попереднього періоду будуть швидко забуті. Але, якщо у вас є хронічні захворювання – не розслабляйтеся, можете опинитися на лікарні.
 • Осінь. Теж спокійною, в плані здоров’я, період, але будьте уважні зі шлунком і всієї травною системою. Звертайте увагу на те, що їсте і п’єте – всі продукти повинні бути якісними.

Рекомендація. Постарайтеся менше цікавитися поганими новинами, сконцентруйтеся на родині і собі самому. Переживання за весь світ не дадуть вам нічого хорошого, вони тільки посприяють нервовому зриву.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Близнюків

У фінансових питаннях рік буде позитивний, боржники успішно розпрощаються зі своїми відсотками і кредитами, а більш ощадливі представники знака знайдуть новий спосіб заробітку. Представники цього знака товариські і здатні швидко оцінювати ситуацію, що робить їх успішними підприємцями і керівниками.

 • Великі покупки. У рік Водяного Тигра можна сміливо планувати великі покупки. Якщо мрієте про власне житло, то чому б не відкласти гроші на перший внесок по іпотеці або зайнятися пошуками відповідного варіанту, якщо кошти дозволяють. Не чекайте миттєвого вирішення питання-доведеться витратити багато часу.
 • Час зростання. Близнюки використовують затишшя 2022 року як трамплін для свого зльоту, і цей період ознаменується як великими перемогами, так і серйозними ризиками, тому астрологи радять приймати рішення обережно.

Що ще говорять зірки:

 • Продовжуйте працювати в сфері логістики, перевезень і комерційних поставок – ці області принесуть вам відмінний прибуток.
 • Не впадайте у відчай, якщо оплата не відповідає вашим очікуванням, в наступні місяці всі збитки будуть компенсовані.
 • Обов’язково оцінюйте загальний стан справ, особливо якщо справа стосується сімейного бюджету.
 • Астрологи попереджають про небезпеку будь–яких операцій, пов’язаних з перепродажем нерухомості – ця сфера не принесе вам прибутку.

Робота і бізнес

Роботи в 2022 році буде чимало, як підприємцям, так і найманим працівникам доведеться працювати доведеться мало не 24/7. Втім, ваші праці будуть гідно винагороджені.

 • Вчіться знаходити баланс між особистим життям і кар’єрою, а то ризикуєте залишитися на самоті.
 • Кошти, вкладені в навчання співробітників, будуть цілком виправданими і досить швидко дадуть результат.
 • Головне – не квапте події, в іншому випадку вас просто зметуть більш розторопні конкуренти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *