гороскоп телець

Гороскоп Телець на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

Тельцям рік Чорного водяного Тигра піднесе багато приємних і несподіваних подій. Втім, значне місце у Вашому житті як і раніше буде займати робота. Навіть якщо і до цього ви були захоплені роботою, то в Новому році з’являться об’єктивні причини поглибити знання і отримати нові навички. Отже, тема нашого матеріалу: максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Телець, жінка і чоловік в рік Чорного водяного Тигра за роком і датою народження. Зауважимо, найбільш концентрованими в плані подій виявляться перші шість місяців. Це час змін, і нових починань, не бійтеся «йти» від тих речей, людей, подій, які не доставляють задоволення і не приносять радості.

Гороскоп Телець 2022 рік коротко. Рік металевого Бика йде, а разом з ним залишають ваше життя речі і події, які доставляли багато занепокоєння. Відпускайте все з легким серцем і не варто чіплятися за обридлу роботу в ім’я пов’язаних з нею спогадів. Не бійтеся відкритися назустріч змінам, а головне, не бійтеся творити їх самі!

Що чекає Тельця в 2022 році Водяного Тигра

Незважаючи на досить успішний в кар’єрних питаннях рік, не варто зациклюватися на роботі. Пам’ятайте, що є члени сім’ї та друзі, яким ваша увага надзвичайно важлива. Можливо, ви проведете не так багато часу, як хотілося б, за романтичними побаченнями і розмовами, але ці хвилини, без сумнівів, принесуть вам задоволення і багато радісних спогадів.

 • М’якість і лояльність. Спробуйте в 2022 році проявляти себе з найменш конфліктної сторони. Події можуть вас здивувати або навіть шокувати, але не піддавайтеся паніці. Намагайтеся реагувати на те, що відбувається спокійно і будьте терпиміше до недоліків інших людей.
 • Пошуки любові увінчаються успіхом. Звичайно, тільки у тих, хто того бажає. Якщо ви готові до відносин і відкриті назустріч змінам, то ваша доля точно не пройде повз. Хто знає, можливо, вона наздожене вас в кафе біля роботи або на курсах французької мови?
 • Не бійтеся пробувати нове. Рік Водяного Тигра надасть вам можливість випробувати себе в абсолютно нових іпостасях. Будьте мобільними і не бійтеся відкрити для себе щось незвідане.
 • Шукайте радісні моменти. Головна проблема Тельців полягає в невмінні насолоджуватися життям таким, як вона є. Звичайно, прагнути до кращого ніхто вам не забороняє, але намагайтеся цінувати і те, що вже маєте.
 • Налагоджуйте контакти. У рік Чорного водяного Тигра Тельцям потрібно постаратися налагодити якомога більше ділових і дружніх контактів. Від цих знайомств буде залежати не тільки ваш кар’єрний ріст і процвітання, а й особисте життя.

Намагайтеся не відкладати виконання бажань, а головне — пам’ятайте, що самі куєте своє щастя. Не бійтеся братися за не найпростіші завдання, пам’ятайте, що тернистий шлях, хоч і складніше, але набагато цікавіше і продуктивніше. 2022 рік стане для вас справжнім подарунком небес. Ті, хто вже не сподівався вибратися з безодні труднощів раптово отримають ковток свободи і непомітно для самих себе заживуть зовсім інакше.

Гороскоп Телець 2022 рік рекомендує. Всім представникам цього знака варто почати прислухатися до порад, які дають оточуючі. Часом в їхніх словах є щось, здатне дати вам більше їжі для роздумів і внутрішнього зростання, ніж можна припустити.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

2022 рік дасть Тельцям можливість відкрити себе з зовсім іншого боку. Щоб скористатися всіма можливостями, що готує для вас водяний Тигр, зверніть увагу на гороскоп по місяцях, він допоможе в прийнятті складних рішень.

 • Січень-лютий. Цей час для Тельців буде хоч і напруженим, але досить вдалим і повним подіями, що в подальшій перспективі принесе чимало щастя.
 • Березень-квітень. Початок весни залишить приємні спогади з легким романтичним підтекстом. Не чекайте серйозних наслідків, але не забудьте насолодитися кожним моментом.
 • Травень-червень. Поки всі навколо готуються до відпусток, Тельцям варто приділити увагу робочим обов’язкам. Цей час дозволить вам помітно «підрости» в професійному плані. Не бійтеся брати на себе трохи більше, ніж зазвичай. У перспективі таке завзяття буде прихильно сприйнято керівництвом.
 • Липень-серпень. А ці два літні місяці можна витратити на відпочинок. Але не розраховуйте, що весь час будете грітися під пальмами десь в райському містечку. Тиждень-два, не більше! Інакше весь досягнутий прогрес зійде нанівець.
 • Вересень-жовтень. Осінь принесе нові турботи, а й нові зустрічі. Особливо цей час буде напруженим для сімейних представників знака. Намагайтеся ставитися до недоліків близьких з гумором і позитивом.
 • Листопад-грудень. Два останні місяці року Водяного Тигра дозволять Тельцям підвести підсумки і своєрідну лінію. Буде про що подумати, про що посумувати і порадіти.

Астрологічний гороскоп Телець 2022 рік

Тут ви знайдете докладний астрологічний прогноз для Тельців. Однак, не забувайте, що це загальні рекомендації.

Кармічна задача

 • Переосмислення. Для Тельців 2022 рік буде періодом переосмислення своєї ролі в житті. Якщо ви раніше не замислювалися про це, то зараз саме час. Ніхто не змушує вас заглиблюватися в філософські питання, однак, саме життя піднесе безліч тем для роздумів.
 • Сумнів. Тим представникам знака, хто знаходиться в пошуку себе, проходить навчання або осягає ази обраної професії можна не сумніватися, що водяний Тигр обов’язково дозволить всі сумніви, що терзають зсередини.
 • Усвідомленість. Намагайтеся більш усвідомлено ставитися до свого життя. У кожного з нас не так багато часу, щоб витрачати його даремно на відносини, що не приносять щастя, на роботу, не приносить задоволення і на спосіб життя, не відповідає вашим бажанням.

Напрямки змін

 • Зміни в особистому житті. Якщо в професійному плані 2022 рік буде досить стабільним, якщо не сказати монотонним, то в любовній сфері вас чекають разючі зміни. Тим, кому пощастило знайти свою другу половинку доведеться пройти через труднощі, які, однак, зроблять вас лише ближче один до одного.
 • Нові знайомства. Для тих, хто все ще самотній, водяний Тигр приготував низку привабливих романтичних знайомств. Тельці будуть користуватися успіхом у протилежної статі. Хоча, швидше за все, шанувальники або шанувальниці будуть не цілком задовольняти вашим запитам. Ставтеся до цього простіше і постарайтеся дізнатися людину краще.

Творчий розвиток

Рік Водяного Тигра розташовує до творчого розвитку і духовного вдосконалення особистості. Ці поняття можуть бути діаметрально протилежними. Хтось захоплюється йогою, хтось вважає за краще читати книги про психологію, хтось насолоджується глибокими філософськими фільмами, а хтось не менш глибокими розмовами з фахівцями, трохи більш обізнаними в певних питаннях.

 • Незалежно від напрямку, який ви виберете, не робіть цього через силу. Отримуйте задоволення навіть від однієї прочитаної сторінки, від одного мазка пензлем або почутої вдалині мелодії.
 • Особливо вдалим цей рік виявиться для працівників творчих сфер, що не дивно. Вас чекає емоційний підйом, а муза навряд чи надовго залишить без свого заступництва.

Соціальне життя

Цього року Тельцям краще бути менш конфліктними і трохи більш лояльними. Кращі і міцніше за все соціальні контакти стають в процесі спільних захоплюючих занять.

 • Дружелюбність. Зірки чітко вказують на необхідність доброзичливої поведінки і терплячого ставлення, по більшій мірі до близьких.
 • Однодумець. Якщо ви хочете зміцнити свої соціальні контакти, то варто задуматися про пошук однодумців.
 • Хобі. Спробуйте нове хобі або заглибитеся в процес вже улюбленого заняття.

Проблеми та виклики

У другій половині 2022 року доля несподівано стане до Тельців трохи суворішою. Робіть обдумано і не нехтуйте оточуючими. Якщо ваш вибір відверто йде врозріз з бажаннями близьких, то варто задуматися, навіщо взагалі вам чинити саме таким чином.

 • Стреси. Чимало стресових ситуацій доставить і професійна сфера. Кар’єрне зростання якщо і передбачається, то не дозволить вам злетіти до небес. А ось причин для переживань буде чимало.
 • Через терни до зірок. Тим, хто в цьому році вирішить почати свій бізнес в буквальному сенсі доведеться пройти весь шлях через терни до зірок. Однак, цей досвід дозволить вам отримати неоціненний досвід і домогтися успіху в обраній галузі.

Падіння і злети

Безповоротних провалів в 2022 році не відбудеться, але і запаморочливих злетів краще не чекати, щоб потім не розчаруватися. Ритм життя буде постійно змінюватися, то текти повільно, навіть монотонно, то нестися, як гірська річка, захоплюючи все і всіх за собою.

Гороскоп на 2022 рік Телець жінка

Жінкам Тельцям в 2022 році захочеться впритул зайнятися своїм особистим життям. І не дарма, водяний Тигр цілком може стати для вас ідеальною свахою, що раз у раз знайомить вас з вельми цікавими і привабливими кавалерами. Швидше за все, вже до літа ви отримаєте заповітну пропозицію, а навіть якщо і ні, то обов’язково перейдете на новий рівень у відносинах.

Незважаючи на сприятливе розташування планет, намагайтеся не сподіватися на випадок. Знайомтеся самі, не бійтеся підходити до чоловіків першими. Ця рекомендація також поширюється і на встановлення дружніх відносин і ділових контактів. Якщо хочете, щоб до вас підходили, почніть робити це самі.

Можливо, навесні зірки складуться таким чином, що пропаде всяке бажання чинити опір плавній течії ситуації і дівчата Тельці задумаються про те, щоб скоритися їй, не противитися долі і навіть довірити чоловікові прийняття рішень за себе. Але так ви не отримаєте бажаного. Будьте активними і не бійтеся брати на себе відповідальність.

Сприятливі періоди

 • Серпень. Для всіх любительок активного відпочинку цей місяць стане справжньою скринькою бажань. Подій буде так багато, що часом зайву годину в добі буде вашим заповітним бажанням.
 • Грудень. Хоч і складний місяць в професійному плані, проте Тельцям він принесе спокій і умиротворення. Щоб налагодити емоційний фон зовсім не обов’язково медитувати на захід щовечора.

Несприятливі періоди

 • Березень. Зима буквально висмокче з вас цілющу енергію і сили що-небудь робити. Не варто вестися на поводу у емоцій. Робіть хоч невеликі, але кроки в напрямку своєї мети. Не опускайте руки!
 • Листопад. Останній осінній місяць принесе багато турбот матеріального плану. Швидше за все, мова зайде не стільки про гроші, скільки про якісь цінності, що Ви маєте або хочете придбати.

Гороскоп на 2022 рік Телець чоловік

Чоловікам Тельцям в 2022 році доведеться дещо відступити від обраної манери поведінки. Ви будете більш педантичними, приземленими і навіть дріб’язковими. Постарайтеся налагодити контакт з коханою, навіть якщо ви вже давно одружені — це тільки зміцнить відносини. Фінансові питання не будуть вставати перед вами протягом усього року, тому на спонтанні романтичні витрати грошей буде достатньо.

 • Гроші і робота. Звичайно, грошей багато не буває, але в цілому вистачати буде практично на все. Але незважаючи на досить спокійну фінансову ситуацію, у вас буде стимул багато і плідно працювати.
 • Випадкові інтрижки. Водяний Тигр весь рік буде завбачливо відводити від нас всіх мисливиць до чужого багатства і просто нечистих на руку і помисли дам. Тому не дивуйтеся, що перші півроку, ніяких випадкових знайомств у вас не буде.
 • Цікаві люди. Зате в житті з’явиться кілька нових і дуже цікавих людей, з якими буде про що поговорити за чаркою чаю.

Сприятливі періоди

 • Липень. Цей місяць найкраще використовувати для кар’єрного ривка. У вас, без сумнівів, вдасться зарекомендувати себе найкращим чином перед керівництвом.
 • Грудень. Якщо чекаєте відповідного часу для налагодження дружніх і ділових контактів, то останній місяць 2022 року стане найбільш продуктивним в соціальному плані.

Несприятливі періоди

 • Травень. Протягом усього місяця Тельці будуть постійно стикатися з новими перешкодами. Чи не намагайтеся вирішити проблему в лоб, шукайте обхідні шляхи.
 • Листопад. Осінь не надто порадує вас великою кількістю цікавих подій, але найбільш суперечливим виявиться листопад. Постарайтеся не впасти в депресію і не злитися.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Тельців жінок і чоловіків

2022 рік стане для багатьох Тельців часом змін на любовному фронті. На горизонті одинаків з’явиться не один і не два потенційних гідних партнера, а ті, хто вже знайшов своє щастя, зрозуміють, що зробили такий вибір не дарма.

 • Кінець – це початок! Тим, хто відчуває себе нещасними у відносинах, в цьому році випаде можливість розставити всі крапки над i. швидше за все, має бути розставання, але є ймовірність і більш сприятливого результату для обох сторін.
 • Змін! Представники цього знака повністю готові до змін – вони досить дорослі, мають чітко сформовані переваги і цінності, а також володіють достатнім досвідом. Тому в 2022 році Телець зможе влаштувати особисте життя, приклавши мінімальні зусилля – зірки на його боці.

Інші деталі прогнозу:

 • Зверніть увагу на старих знайомих-серед них може виявитися людина, з яким можлива не тільки дружба, але і більш глибокі почуття і відносини.
 • Контролюйте свій гнів, агресію і ревнощі – в подружньому житті такі емоції можуть відлякувати партнерів.
 • Влітку подумайте про вступ в шлюб – настає відповідний час для створення сім’ї.

Порада. Єдине рішення, від якого варто утриматися в рік Водяного Тигра – це народження дитини. Цей відповідальний крок краще відкласти, до тих пір, поки ви не будете абсолютно впевнені в тому, що готові до такого серйозного кроку.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Тельців

Швидше за все, причин для занепокоєння з приводу здоров’я у Тельців не буде. Зірки нагородили вас хорошим імунітетом і здатністю чинити опір сезонним інфекціям. Через стабільну ситуацію з грошима і кар’єрою, Тельці в 2022 році будуть абсолютно спокійні, і навіть сильні переживання не зашкодять їх нервовій системі. Але позитивні емоції нікому не завадять, тому намагайтеся частіше бувати на природі, отримуючи заряд бадьорості і гарного настрою. Бережіть спину – жінки-Тельці відмовтеся від каблуків і важких сумок, чоловіки не проводите багато часу за комп’ютером.

 • Зима. Зажадає від вас деякої уваги до свого здоров’я. Якщо ви маєте якісь травми-приділіть максимум часу на відновлення і результат відразу стане помітним.
 • Весна. Ви відчуєте, що енергетичний стан організму покращився і будете сповнені сил і бадьорості, але остерігайтеся, щоб ці почуття не були помилковими. Тримайте під контролем хронічні захворювання, інакше можливі серйозні загострення.
 • Літо. Дуже сприятливий період: хворіти ви не будете, а відновлення після перенесених захворювань прискориться. Серпень принесе нові досягнення і нагороди спортсменам і всім, хто буде прагнути до фізичної досконалості.
 • Осінь. У вересні Тельці можуть відчувати проблеми з суглобами. Не забувайте про те, що ревматичних захворювань схильні всі, незалежно від віку. Тому навіть при незначних болях в суглобах — негайно звертайтеся до лікаря.

Слідкуйте за харчуванням. В іншому випадку, наслідки авітамінозу обов’язково вас торкнуться. Прихильники правильного харчування і регулярних фізичних навантажень відчують це в найменшій мірі. А ось любителі фастфуду – опиняться в зоні ризику.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Тельців

Ставши на шлях стабільного зростання ще на початку року бика, Телець не зійде з нього навіть в найнебезпечніші моменти. Вам просто необхідна впевненість у завтрашньому дні, і в 2022 році вона буде супроводжувати вас постійно. Натомість ви повинні старанно працювати на своєму терені і розвивати професійні навички.

Таким чином, в цілому грошові питання в 2022 році турбувати вас не будуть, однак, має сенс звернути увагу на наступні моменти:

 • Економія – мати багатства. Якщо вважаєте, що можете собі щось дозволити, почекайте з покупкою день-два. Тоді стане очевидним, наскільки ви дійсно потребуєте цієї речі.
 • Жінки бізнесмени – озолотяться. Найбільш прибутковими в рік Водяного Тигра стануть творча сфера, сфера послуг і, зокрема, краси. Всі стилісти, перукарі, візажисти і косметологи буквально озолотяться. Попит буде рости з кожним днем. Особливо пощастить тим, хто трудиться в цих сферах на себе.
 • Кінець літа і осінь. В кінці літа і на початку осені з’явиться шанс вийти на інший рівень доходу.

Що ще говорять зірки:

 • Особливо успішними будуть представники розумових і творчих професій – перукарі, художники, програмісти, письменники, викладачі.
 • Працюйте розмірено, в суворій відповідності з планом – постарайтеся підхопити робочий ритм і утриматися на вершині.
 • Не вплутуйтеся в ризиковані фінансові справи – вони приведуть до матеріальних втрат і втрати репутації.

Робота і бізнес

Водяний Тигр обіцяє, що в другій половині року ваша кар’єра піде в році. Але це відноситься тільки до тих, хто вміє і готовий стояти на своєму.

 • Навряд чи вдасться домогтися запаморочливих висот, хоча позитивна динаміка буде помітна неозброєним поглядом.
 • Намагайтеся брати на себе тільки ті обов’язки, з якими можете впоратися самостійно.
 • Якщо вирішите попросити колег допомогти – заробите не кращу репутацію, що теж не зіграє вам на руку.

Порада. Цього року Тельцям не рекомендується оформляти кредити на великі суми або позичати кошти для бізнесу. Всі питання слід залагоджувати власними грошима або за допомогою такту і дипломатії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *