гороскоп овен

Гороскоп Овен на 2022 рік для жінок і чоловіків: любов, сім’я, здоров’я, гроші і кар’єра в рік Водяного Тигра

Рік Тигра піднесе Овнам чимало можливостей переконатися у власній винятковості і обдарованості. Навіть якщо ви не найкращий фахівець у своїй справі, напевно є те, що приносить задоволення, то, в чому ви досить добре себе проявили. Але не будемо забігати вперед, отже, тема нашого матеріалу: максимально повний і найточніший гороскоп на 2022 рік Овен, жінка і чоловік в рік Чорного водяного Тигра за роком і датою народження. Найповніша добірка гороскопів для Овнів: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний. І пам’ятайте, що прийдешній рік обов’язково дасть вам привід для гордості, дозволить упевнитися в своїх силах і не дасть загубити віру в себе.

Гороскоп Овен 2022 рік коротко. Удача буде супроводжувати вам у всіх починаннях. Вам можна розслабитися і просто плисти за течією, адже сама пані Фортуна готова попрацювати замість вас. Боїтеся, що ситуація вийде з-під контролю? Не варто! Все вже схоплено.

Що чекає Овна в 2022 році Водяного Тигра

Початок року видасться досить активним, відбудеться безліч подій, зустрічей, дискусій. Вам випаде чудова можливість проявити себе в тій сфері, в якій вважаєте за потрібне. А ось на початку весни і до самого літа в житті настане тимчасовий період затишшя. Нудно не буде, зате вдасться розслабитися і віддатися турботам про себе коханих.

 • Врівноваженість і рішучість – ось вирішальні якості характеру, які в 2022 році виявляться у вас в пріоритеті. На перший погляд, може здатися, що вони взаємовиключні, але це не так. Приймайте рішення, керуючись не емоціями, а логікою і здоровим глуздом. Хочете зважитися на щось, на перший погляд, божевільне? Тоді сядьте і розпишіть всі можливі плюси і мінуси, і тільки після цього приступайте до дій.
 • Геть агресивність – ця ваша риса характеру в новому 2022 році може стати причиною великих неприємностей. Щоб не провокувати долю, зірки наполегливо рекомендують триматися подалі від будь-яких конфліктів і з’ясування відносин. Хочете показати людині своє невдоволення його поведінкою? Кращий спосіб – це його повністю ігнорувати. Спробуйте!
 • Будьте м’якше і лояльніше – якщо зможете стримати свій запал і згладити гострі кути у відносинах з близькими, то ніколи не опинитеся наодинці зі своїми проблемами. Вас завжди підтримають і, в разі чого нададуть допомогу.

Незважаючи на сприятливий розклад, зірки все-таки приготували Овнам кілька причин для емоційного струсу.

 • Звичайно, найкращий захист-це напад! Однак, це зовсім не означає, що потрібно відповідати на агресію агресією і на крики криками. Будьте розумнішими, шукайте больові точки суперника і грайте на його слабкостях. Але не сильно захоплюйтеся, а то станете подібним чином ставитися до всіх оточуючих вас людей.
 • Для всіх самотніх Овнів найбільш сприятливим у всіх сенсах виявиться літо і рання осінь. Вважаєте, що шукати партнера на роботі-це погана ідея? Сама доля змусить вас упевнитися в зворотному.

Гороскоп Овен 2022 рік рекомендує. Як би не було страшно, вам варто почати активний рух до своєї мети. Якщо ви давно хочете змінити звичну обстановку, то кращого часу не знайти. Зірки будуть допомагати кожному вашому рішенню, тому не бійтеся і прагнете до своїх цілей.

Короткий гороскоп по місяцях: на зиму, весну, літо, осінь

2022 рік дасть Овнам багато шансів проявитися себе. Час під керівництвом Тигра буде досить активним, хоч і не без тривалих періодів затишшя. Зірки пророкують явні перепади настрою з настанням нової пори року.

 • Січень-лютий. Цей час для Овнів буде найбільш вдалим. Практично всі сфери життя будуть перебувати під вашим чуйним контролем. Не бійтеся приймати складні рішення, в кінцевому рахунку хто не ризикує, той не п’є шампанське.
 • Березень-квітень. А ось весна піднесе вам чимало причин для переживань. Чекайте кардинальних змін в житті. Хоч вони в цілому і будуть досить позитивними, понервувати причини обов’язково знайдуться. Вам варто тримати себе в руках і не забувати, що близькі ні в чому не винні.
 • Травень-червень. А в ці місяці зірки рекомендують вам витратити на роботу над собою. Вчіться самовладання і ніколи не переходьте межу дозволеного. Ризикуєте втратити когось важливого для себе.
 • Липень-серпень. Влітку всім представникам цього знака захочеться любові. І доля не залишить ваші бажання без відповіді. Не бійтеся знайомитися в не зовсім підходящих для цього місцях. Потім будете зі сміхом згадувати першу зустріч.
 • Вересень-жовтень. На час зірки радять вам зануритися в себе і приділяти більше уваги своєму внутрішньому світу. Звичайно, матеріальна сторона життя грає важливу роль, але і ваші почуття – не меншу.
 • Листопад-грудень. Пора підбивати підсумки. Ці місяці будуть досить напруженими, але в кінці чекайте гідну нагороду за свою працю.

Астрологічний гороскоп Овен 2022 рік

У цьому розділі ви знайдете докладний прогноз для Овнів, за версією астрологів.

Кармічна задача

У 2022 році Овнам доведеться не раз і не два приймати складні рішення і говорити про якісь складні речі. Велика частина проблем буде пов’язана з родичами, тому будьте з ними максимально чесні і щирі.

 • Благодійність. Водяний Тигр буквально штовхає Овнів творити благі справи. Дійсно, тільки віддаючи, ви зможете відчути задоволення і перейти на новий щабель свого розвитку.
 • Навчання. Так, воно буде даватися нелегко, особливо тим Овнам, хто все ще гризе граніт науки. Але, те, що дістається просто так, ніколи не цінується. Пройшовши шлях проб і помилок, ви зумієте домогтися своїх цілей.
 • Ризик. Цього року вам краще відмовитися від різних авантюр і екстриму. Все може закінчитися не так, як хотілося б. Однак, це зовсім не говорить про те, що слід залишити ситуацію такою, як вона є. Пам’ятайте, що під лежачий камінь вода не тече.

Напрямки змін

2022 року виявиться для Овнів найбільш вдалим в професійному плані. Якщо мрієте про підвищення або зовсім зміну сфери діяльності, то водяний Тигр зуміє посприяти вашому успіху.

 • Мета. Намагайтеся в цьому році ставити для себе більш конкретні цілі, уникайте абстрактності і ймовірності. Але також і не забувайте про те, що удача супроводжує всім вашим починанням, тому будьте трохи розкутіше і не забороняйте собі помріяти.
 • Прорив. Якщо ви давно прагнете до успіху і популярності, то 2022 року стане періодом прориву і неймовірних відкриттів. Ви зможете не тільки отримати те, що хочете, але і відкрити в собі абсолютно нові якості.
 • Професіоналізм. Всі представники цього знака зможуть просунутися в обраній сфері діяльності, а особливо щасливі і особисте життя приведуть в порядок. Загалом, не бійтеся рухатися вперед, хоча і будуть дрібні негаразди.

Творчий розвиток

Овнам в 2022 році доведеться зустрітися віч-на-віч зі своїми недоліками. Але чи є така сила, що змусить вас зупинитися в розвитку?

 • Намагайтеся дивитися на перешкоди по-філософськи і не зациклюйтеся на невдачах.
 • У вас неймовірно загостриться сприйняття світу, всі почуття будуть буквально оголені до межі. Всі творчі натури отримають заряд натхнення і безмірне бажання творити.

Соціальне життя

Багатьом представникам цього знака доведеться вийти з тіні. Попросту кажучи-відкритися оточуючим. Розкажіть про те, що таїться в душі, розкажіть про свої бажання і переваги. Неймовірним чином цей монолог перетвориться на діалог і буде вже не так самотньо в цьому світі.

 • Прийміть себе. Головне, що варто запам’ятати Овнам, так це те, що оточуючі зовсім не зобов’язані відповідати вашим уявленням про прекрасне і правильному. Всі ми недосконалі і в тому є свої принадність.
 • Більше знайомих. Намагайтеся в становленні нових контактів не сподіватися на одну удачу. У більшості представників цього знака прекрасно підвішений язик, тому не мовчіть і сміливо висловлюйте свою точку зору.
 • Не чекайте багатства. Втім, ви цілком можете розраховувати на стабільне зростання доходів. Будуть і падіння, і злети, головне, що останніх виявиться більше, а результат вагоміший.

Проблеми та виклики

В кінці зими або початку осені доля кине вам несподіваний виклик. Зможете встояти – отримаєте вагому винагороду. Опинитеся переможеними – значить, будете працювати в кілька разів більше колишнього.

Намагайтеся відповідати на пропозиції керівництва. Навчіться говорити з керівництвом на його мові і багато професійні проблеми відійдуть на другий план. Що говорити про ті можливості, які можуть відкритися перед вами.

Падіння і злети

2022 рік – прекрасний час для реалізації тих ідей і планів, що ви давно виношуєте в своїй свідомості. Однак, кожне рішення має бути обдуманим і виваженим, інакше ризикуєте опинитися на лавці аутсайдерів.

Гороскоп на 2022 рік Овен жінка

Для прекрасних представниць цього знака водяний Тигр готує безліч приємних несподіванок. Це надзвичайно вдалий час для початку любовних відносин. А також кар’єрних злетів.

 • Шукаєте свого чоловіка? Самотні жінки за досить короткий термін зможуть знайти супутника життя. Однак, не розраховуйте, що шанувальники «посиплються» на голову, як тільки куранти проб’ють дванадцять разів. Потепління на особистому фронті очікується тільки разом з потеплінням за вікном. Тому наберіться терпіння, попрацюйте над собою і починаючи з травня будьте готові підкорювати чоловічі серця.
 • Вже знайшли? Тим жінкам Овнам, хто вже пов’язав себе узами шлюбу доведеться пройти через непростий етап у відносинах. Навіть якщо ви не так давно разом, може з’явитися нудьга і очевидне невдоволення одноманітністю сімейного життя. Що поробиш,”битовуха” ще нікого не обходила стороною. Розбавте буденність яскравими подіями і спільними спогадами.
 • Думаєте, що він вам не потрібен? А для тих, хто не шукає свою половинку або ставить кар’єру в пріоритет, доля приготувала великий сюрприз. По-перше, ви зрозумієте, що здатні на більше, ніж припускали. По-друге, опинитеся приємно здивовані своїми успіхами. Кар’єрний ріст не за горами, тому куйте залізо, поки гаряче – поговоріть з керівництвом про підвищення. Вам є чим “козирнути”.

Сприятливі періоди

 • Січень. Цей місяць стане вдалим для всіх, хто планує завести дитину. Вагітність пройде без ускладнень, і малюк народиться здоровим.
 • Травень. Весна – найкращий час для підкорення нових горизонтів. І мова може йти про що завгодно, від особистого життя до зовнішнього вигляду, кар’єри або творчих успіхів.

Несприятливі періоди

 • Лютий. Останній зимовий місяць неминуче привітає вас наслідками нестачі сонця і вітамінів. І навіть якщо ви ретельно дотримувалися дієти і займалися спортом, нездужання і апатії уникнути не вдасться.
 • Грудень. Ваша працездатність, як завжди, буде на високому рівні, але удача залишить вас наодинці з усіма неприємностями. Шукайте підтримку у близьких і друзів.

Гороскоп на 2022 рік Овен чоловік

Чоловікам Овнам під керівництвом чорного водяного Тигра вдасться досягти великих висот в кар’єрі і творчості. Забігаючи вперед, варто порадити всім тим, хто ще не знайшов для себе відповідного хобі, спробувати себе в малюванні, танцях або моделюванні. Результати перевершать очікування.

Одиноким представникам знака малоймовірно, що вдасться зустріти свою майбутню дружину, а тим, хто вже перебуває у відносинах в цьому році краще не приймати відповідальних рішень. Сконцентруйтеся на кар’єрі, а в особистому житті нехай все йде своєю чергою.

Якщо ви налаштовані досягти певних результатів на роботі, можете не сумніватися-все вдасться. Однак, не шукайте легких шляхів і, тим більше, не використовуйте результати чужої праці в своїх цілях. Про це рано чи пізно стане відомо, і ви опинитеся не в найприємнішій ситуації.

Ведіть себе впевнено і завжди стійте на своєму. Хоча кому про це говорити — Овни більше за інших досягли успіху в цьому напрямку.

Сприятливі періоди

 • Березень. Поки Березневі коти щосили співають свої любовні пісні, на особистому фронті Овнів ситуація буде досить суперечлива. Незважаючи на непросту ситуацію вам вдасться подолати труднощі і в підсумку стати ближче до коханої жінки.
 • Серпень. Ваше впертість зазвичай не приносить нічого хорошого, але в цьому місяці саме воно зіграє вам на руку. Стійте на своєму і не дозволяйте нікому тиснути на вас.

Несприятливі періоди

 • Червень. Поки на роботі все буде досить стабільно і навіть намітиться деяке професійне зростання, матеріальне становище Овнів помітно похитнеться. Причиною тому стануть ваші неконтрольовані бажання і витрати.
 • Листопад. Дощова осінь стане для Овнів перевіркою на міцність і вміння зберігати самовладання навіть в самих напружених ситуаціях.

Любовний гороскоп на 2022 рік для Овнів жінок і чоловіків

У всіх любовних питаннях Овнам буде неймовірно везти. Прихильність зірок багато представників цього знака відчують вже на самому початку осені, а найщасливіші щасливчики зустрінуть кохану людину в кінці літа, і зможуть коротати з ним довгі осінні вечори. В основному Овни з великим інтересом ставляться до нових знайомств і легко привертають увагу протилежної статі. Але якщо протягом року вам все-таки не пощастить в любові, то взимку ситуація неодмінно виправиться.

Поради астрологів на 2022 рік:

 • Плануючи відповідальні події, вибирайте березень і квітень, а ось в грудні і серпні краще почекати з прийняттям відповідальних рішень. В цілому, рік сприятливий для Овнів і буде супроводжувати налагодженню ситуації в особистому житті.
 • Тим, хто давно не може знайти собі пару варто придивитися до свого найближчого оточення. Швидше за все, там вже є людина, готова зв’язати себе і вас узами шлюбу.
 • Зірки рекомендують утриматися від ризикованих рішень – не потрібно руйнувати міцні відносини заради нових почуттів.
 • Давно перебувають у шлюбі Овни, можуть задуматися про поповнення в родині – зараз ідеальний момент для народження дитини.

Порада любовного гороскопу. Вам слід бути терплячими, причому як в сімейному житті, так і в пошуку обранця. Якщо ви вже перебуваєте у відносинах, проявіть розуміння до слабкостей партнера і не бійтеся ділитися своїми думками.

Гороскоп здоров’я на 2022 рік для Овнів

Варто почати з того, що Овни вкрай рідко відповідально ставляться до свого самопочуття. Це той знак, що може увігнати себе не тільки в депресію, але і самостійно заробити серйозне захворювання. Ведіть здоровий спосіб життя, нехтувати навіть секундою свого життя не варто. Кидайте шкідливі звички і ласкаво просимо в тренажерний зал.

Овнам в 2022 році потрібно зменшити свою агресію і бути менш запальними. Рік Тигра може покарати нервовими зривами, і навіть травмами. Обов’язково постарайтеся знаходити час для відпочинку і не поспішати.

 • Зима. У зимові місяці здоров’я Овнів не буде турбувати, але вам не уникнути втоми і спустошення. Як наслідок, може з’явитися невпевненість у власних силах. Проте зима буде хороша для занять спортом, подорожей і просто прогулянок на свіжому повітрі.
 • Весна. Принесе не дуже хороші зміни в стані здоров’я. Можливі простудні захворювання або ускладнення після зловживання важкою їжею або міцними напоями. Цього можна уникнути, дотримуючись здорового способу життя. Аж до початку літа остерігайтеся міжсезонних коливань температур, які можуть викликати застуду.
 • Літо. Принесе значні полегшення. Гарна погода і сонячний настрій поліпшать ваш стан. Прогулянки на свіжому повітрі і легкі фізичні навантаження дуже позитивно позначаться на самопочутті.
 • Осінь. Повернутися проблеми міжсезоння, і Овни будуть змушені знову звертатися до лікарів. Але будьте уважні, це може бути не банальна застуда, а початок серйозного захворювання. Не нехтуйте порадами лікаря і почніть лікування, щоб не допустити погіршення ситуації до критичної.

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для Овнів

На постійне зростання доходів розраховувати не доводиться. Рік Тигра ставить ваш заробіток в пряму залежність від працездатності та вміння чітко виконувати поставлені завдання. Овни повинні діяти обачно, обов’язково склавши план на весь рік. Плануванням краще зайнятися з січня, і тоді інші місяці пройдуть в строгому порядку, цілеспрямовано і продуктивно.

Овен знаходиться в хороших відносинах з Тигром, оскільки вважає за краще скромно працювати і покращувати життя в міру можливості. Хижий Тигр поділиться з вами здобиччю, потрібно лише зберігати спокій і не піддаватися емоціям в небезпечних або незрозумілих ситуаціях.

Що ще говорять зірки:

 • Вітаються все нові починання-представники цього знака можуть відправитися на пошуки нової роботи або отримати другу освіту.
 • Влітку до вас прийде заслужена слава-робочі досягнення привернуть увагу і принесуть як дохід, так і популярність.
 • Не забувайте відпочивати-намагайтеся чергувати періоди роботи з відпочинком, так ви збережете продуктивність і зможете заробити.
 • Більше розмовляйте-постарайтеся відверто поговорити з керівництвом і домогтися підвищення або надбавки до заробітної плати. Вам неодмінно вдасться!

Робота і бізнес

Намагайтеся стримати свої апетити — це найбільш цінна порада для бізнесменам-Овнам на 2022 рік. Щомісяця виходити “в нуль” — порочна практика, яка приведе вас в боргову яму.

 • Найманим працівникам. Якщо ви віддаєте перевагу проводити час за розкладанням пасьянсів, то будьте готові до серйозних труднощів в середині року.
 • Власникам бізнесу. Водяний Тигр буде досить прихильний до власників власного бізнесу. Однак, варто почекати з розширенням або виходом на міжнародний рівень. Постарайтеся закріпитися на своєму місці, а там буде видно. Прийняття відповідальних рішень краще відкласти на другу половину року, а ось підвищення прибутку чекайте вже в лютому.

Порада. Пам’ятайте, що тільки наполегливим дістається гідна нагорода, тому постарайтеся не упустити свій прибуток. Кому, як не Овнам знати, як стояти на своєму?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *