Гороскоп Діви на жовтень 2018

Гороскоп Діви на жовтень 2018 року: від відомих екстрасенсів

Гороскоп на жовтень 2018 року радить жінкам Дівам вгамувати свої амбіції та делегувати частину обов’язків колегам. На істотне просування по кар’єрних сходах в цьому місяці розраховувати не доводиться. Тому можна дозволити собі трохи відпочити, провести час з рідними людьми, зайнятися улюбленим хобі. Спокійна обстановка допоможе відновити сили, енергію, душевну рівновагу, розібратися з існуючими у відносинах проблемами.

Прогноз від Анжели Перл

Жовтень 2018 року порадує жінок Дів стабільною фінансовою ситуацією. Гороскоп від Анжели Перл обіцяє отримання великої суми. Вдасться укласти кілька вигідних контрактів, які принесуть непогані дивіденди у майбутньому.

На роботі не варто відмовлятися від відряджень. Вони стануть джерелом нових ділових контактів, допоможуть встановити міцні відносини з іноземними партнерами. У деяких представниць знаку з’явиться можливість змінити місце роботи і переїхати в іншу країну.

Середина осені підходить для відвідування курсів підвищення кваліфікації, вивчення нової літератури і мов, впровадження сучасних технологій у виробничий процес. Не варто обмежувати себе рамками. Нестандартний, незвичайний погляд здатний повністю змінити стан речей. Можливо, деякі Діви захочуть змінити рід діяльності. Астролог радить їм прислухатися до голосу розуму і тільки після цього переходити до вивчення пропозицій.

Вже в найближчому майбутньому у представниць земної стихії з’явиться шанс повністю перебудувати своє життя і реалізувати мрії. Але для цього необхідно завершити старі справи, відпустити людей, які не дають розправити крила, визначити головні цілі.

Особливу увагу потрібно приділити зовнішності. Бажано записатися в спортзал, відвідати косметолога і салон краси, оновити гардероб. Потрібно позбутися від старих речей і шкідливих звичок, відпустити минуле. Це відкриє дорогу новим почуттям, емоціям, подіям.

Прогноз від Василини Володіної

У жовтні 2018 року жінкам Дівам варто бути менш відвертими. Гороскоп від Василини Володіної радить їм мовчати про особисте життя, плани, проекти, переживання. Не варто також озвучувати власну думку про колег, керівництво, політику компанії або хороших знайомих. «Мовчання – золото» – приказка, яка повинна стати девізом цього місяця.

На роботі потрібно трохи зменшити оберти і перестати брати на себе абсолютну відповідальність. Важливо навчитися розставляти пріоритети і висадити деяких особистостей зі своєю тендітної шиї. Бажано перекласти частину обов’язків на колег і відправитися в заслужену відпустку. Тим більше, в середині жовтня вірогідні непогані фінансові надходження.

Ближче до кінця місяця очікується перспективна ділова поїздка. Вона допоможе зібрати багато корисної інформації і познайомитися з впливовими людьми.

Одиноким Дівам необхідно уникати легких, ні до чого не зобов’язуючих, відносин. Крім морального спустошення і невдоволення собою, існує ризик підхопити не дуже приємні захворювання.

Представницям знака, що складається в парі, потрібно прислухатися до бажань своєї другої половинки. Останнім часом, Діви думають тільки про себе і, якщо не змінити ставлення до партнера, розставання неминуче.

Прогноз від Тамари Глоби

Жовтень 2018 року стане для жінок Дів не самим простим місяцем. Гороскоп від Тамари Глоби попереджає про підступи недоброзичливців. Варто уважніше придивитися до недавніх знайомих. Чоловік, який користується особливою довірою, здатний зіграти на слабкостях дівчат, зіпсувавши її репутацію.

Загострена під впливом зірок уважність, раціональне мислення та бажання контролювати допоможе Дівам ретельно спланувати свій бюджет. Але астролог попереджає, що не варто надто зациклюватися на завданнях, пріоритети та головні об’єкти витрат. Можливі непередбачені обставини, які зведуть нанівець всю виконану роботу.

У середині осені представниці земної стихії особливо схильні до вірусних, простудних захворювань. При появі перших симптомів слід негайно звернутися за медичною допомогою. Інакше процес одужання затягнеться на довгий період.

З втомою, млявістю і осінньою депресією впораються спортивні тренування. Вони допоможуть підтягнути фігуру, позбавлять від поганого настрою.

Прогноз від Павла Глоби

У жовтні 2018 року жінки Діви не повинні розслаблятися і пускати все на самоплив. Гороскоп Павла Глоби радить наполегливо працювати, проявити терпіння, стриманість і цілеспрямованість. Керівництво неодмінно відзначить заслуги представниці земної стихії. Про повноцінне, масштабне просування по кар’єрних сходах поки говорити рано. Але поступове зростання прибутку, і невелика премія стануть хорошим стимулом для майбутніх звершень і зміцнення своїх позицій на робочому місці.

При цьому не варто поширюватися про власні досягнення. Особливо це стосується Дівчат, які успішно управляють бізнесом. Великі гроші люблять тишу. Тому варто подумати про грамотне планування, інвестиції, вкладення, розширення справи. Тим більше, в цьому місяці Діви здатні скласти і реалізувати блискучу схему розвитку, розширити сферу власного впливу.

Не можна забувати про друзів і близьких людей. У жовтні їм особливо не вистачатиме підтримки. Тільки не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на вислуховування порожніх скарг, непотрібних оповідань, пліток. Зрозумівши суть проблеми, важливо надати необхідну допомогу.

Доброта і моральна підтримка повернеться Дівам в самий складний період життя і допоможе подолати всі перешкоди. Тому не варто шкодувати свого часу.

У стосунках з коханою людиною наступить не найкращий час. Представниці земної стихії будуть бачити тільки його недоліки і починають сумніватися у власному виборі. Необхідно стримувати негативні емоції, зупинити потік безглуздої критики і спробувати вирішити конфлікти спокійним діалогом. Потрібно обговорювати проблеми і йти на компроміс. Не всім парам вдасться подолати кризу. Якщо Діва відчує, що любов згасла розставання неминуче. Але воно пройде без взаємних докорів і образ.

Гороскоп на жовтень 2018 року обіцяє жінкам Дівам непростий період. У професійній сфері потрібно проявити уважність і не поширюватися про свої плани. Навколо багато недоброзичливців, які не упустять можливості скористатися слабкостями дівчат. Бажано спокійно продовжувати працювати, не відхиляючись від наміченого курсу.

Можлива криза у відносинах з другою половинкою. Щоб знайти щастя доведеться провести «роботу над помилками» і взяти на себе частину відповідальності. Якщо ж любовний зв’язок себе вичерпав і більше не приносить задоволення, зірки радять розлучитися без жалю і докорів совісті.

Особливу увагу варто приділити власному здоров’ю. Хоча серйозних захворювань не передбачається, постійне нервове напруження може негативно позначитися на загальному самопочутті. Необхідно знайти заняття, яке допоможе абстрагуватися і знайти душевний спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *