Гороскоп для Овна на жовтень 2018

Гороскоп для Овна на жовтень 2018 від Павла Глоби

Якщо хочеться заглянути в майбутнє, варто ознайомитися з гороскопом від Павла Глоби. Астролог надав прогноз для жінки Овна на жовтень 2018 року. Місяць буде насиченим, принесе масу сюрпризів. Очікують як приємні новини, так і неприємні сюрпризи.

Загальний прогноз

Жінкам Овнам необхідно стримувати свій вогненний характер. Важливо розуміти, що оточуючі люди не можуть постійно доводити свою правоту. Не варто займати чільні ролі, доведеться переглянути свою поведінку.

Фахівець рекомендує представницям цього знаку простіше дивитися на проблеми. Не треба вигадувати чогось нового, відповідь лежить на поверхні. Всі справи, заплановані на жовтень, бажано закінчити до кінця місяця. Це дозволить почати роботу над новими проектами і домогтися неймовірного успіху.

Жовтень для Овна складеться успішно. Можливо, доведеться займатися питаннями нерухомості, оформленням юридичних документів.

В кінці місяця бажано відпочити. Зустріч з друзями, сімейна прогулянка, виїзд за місто допоможуть забути про повсякденні турботи. У цей період можна купувати дорогі речі, робити обновки. Покупки прослужать тривалий час.

Сприятливі дні: 6, 11, 13, 21, 26, 31.

Несприятливі дні: 2, 8, 18, 24, 28.

Гороскоп кохання

Якщо хочеться дізнатися більш детально про особисте життя, варто заглянути в гороскоп від Павла Глоби. Для жінки Овна на жовтень 2018 року він розробив індивідуальні рекомендації. Період буде досить емоційним, тому слід підготуватися до цього морально.

Найсміливіші представниці цього знаку зодіаку зможуть оточити себе шанувальниками. Не варто боятися змін, можна ходити на побачення і спілкуватися з такими чоловіками. Результат не змусить себе чекати. Серед численних шанувальників, обов’язково знайдеться близька за духом людина.

Сімейним парам слід працювати над своїми стосунками. Це дозволить прожити довге, спільне життя. В жовтні не буде сварок і скандалів, настане час перемир’я і гармонії.

9 жовтня спостерігається Молодик. У цей день бажано відмовитися від прийняття важливих рішень. Вільний час варто присвятити відпочинку.

Гороскоп здоров’я

Астролог стверджує, що Овни можуть відчути себе спустошеними. Міцний сон і спокій допоможуть знайти внутрішню рівновагу. Особливу увагу слід приділити харчуванню. Навіть на роботі не можна забувати про перекуси.

В останні дні місяця можна записатися до косметолога, відвідати сауну або басейн. Такі процедури допоможуть розслабитися і відпочити від повсякденності.

Гороскоп фінансів

Що стосується фінансового гороскопу від Павла Глоби для жінки Овна, на жовтень 2018 року є індивідуальні рекомендації. Щоб домогтися успіху, необхідно рухатися вперед. Якщо сидіти і нічого не робити, навряд чи вдасться розбагатіти.

Не варто ризикувати, якщо немає впевненості в позитивному результаті. Поспіх може привести до фінансових втрат. Крім того, може постраждати репутація, стосунки з колегами будуть зіпсовані.

24 жовтня очікується повний Місяць. У цей час не можна призначати важливі зустрічі і вести ділові переговори.

Гороскоп кар’єри

Всі питання бажано вирішувати по мірі їх появи. Не варто відкладати роботу на завтра. Це не принесе позитивного результату. У жовтні можуть підвести партнери, що викличе розчарування. Не можна опускати руки, тільки бажання працювати допоможе досягти поставлених цілей.

Павло Глоба для всіх знаків зодіаку підготував індивідуальний прогноз. Щоб довідатися про майбутнє, достатньо вивчити докладний гороскоп. Це дозволить захистити себе від неприємностей і наповнити життя позитивом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *