Сумісність жінки і чоловіка стрільців

Сумісність жінки і чоловіка стрільців в любові і в шлюбі

Яскраві, темпераментні, волелюбні й енергійні представники вогненної стихії досить швидко знаходять спільну мову один з одним. На початковому етапі відносин може здатися, що вони дві половинки єдиного цілого. Настільки люто вони підтримують свого партнера, розбавляють сірі будні яскравими фарбами і повністю віддаються почуттям. Але коли на перший план виступають побутові проблеми, союз дає тріщину. Тому сумісність жінки Стрільця і чоловіка Стрільця складно назвати ідеальним.

Якщо двоє закоханих навчаться контролювати свої пориви, будуть шукати компроміси і зрідка поступатися своїй половинці, шлюб цілком може відбутися. Хоча серед двох представників знаку, це досить рідкісне явище.

Любов

На етапі зародження почуттів, ці двоє зовсім не уявляють, як раніше жили один без одного і кидаються у вир з головою. Вони годинами можуть розмовляти, ділитися цілями і планами, розповідати про країни, в яких побували, і дивуватися спільності інтересів.

Відносини будуються на легкості, подорожах, експериментах, взаєморозумінні готовності слідувати за своїм партнером. Їм не нудно разом, вони прагнуть до нових вершин, пізнають таємниці світу, постійно перебувають у русі.

При цьому вони спокійно ставляться до романів поза відносин, але тільки якщо це стосується не їх партнера. Навіть безневинний флірт може спровокувати спалах гніву у, поки що, зберігючій вірність другої половинки.

До того ж Стрільці часто сперечаються злюбого приводу. Вибухонебезпечний темперамент нерідко проявляється в навмисно образливих словах і навіть рукоприкладство.

Любовна сумісність
Любовна сумісність

Хоча представники знаку «перегорають» так само легко, як і «спалахують». Тому чуттєві примирення, клятви у вічній любові і недовгий період абсолютної гармонії забезпечені.

Взагалі, представники знаку насолоджуються ідилією, поки відносини не отримали статус серйозних. Як тільки закінчується цукерково-букетний період, в союзі назріває проблема боротьби за лідерство.

Стрільці розуміють, що відносини переходять на новий рівень і пора встановити «хто в сім’ї головний». З-за цього частішають конфлікти, закохані не погоджуються йти на компроміси і постійно звинувачують другу половинку в черствості і егоїзм.

У пар, які зуміють подолати цей нелегкий період, з’явиться шанс на щасливу родину.

Інтимні стосунки

Сумісність жінки Стрільця і чоловіка Стрільця в інтимній сфері практично ідеальна. Незалежно від статі представники знаку повні вогню, бажання, пристрасті, чуттєвості і вічної спраги новизни.

Вони постійно перебувають у пошуку гострих, незабутніх відчуттів, тому часто експериментують, з задоволенням виконують фантазії свого партнера, і отримують море задоволення.

Однак під час близькості вони прагнуть відчути не тільки фізичне задоволення, але і абсолютну гармонію, злиття душ.

Тому, якщо кохана людина не буде віддаватися емоційно, всім серцем, Стрілець швидко розчарується і піде шукати натхнення в іншому місці.

На зради в парі обидва партнери реагують досить спокійно. Але це лише до певного часу. Не варто випробовувати терпіння коханої людини, особливо перебуваючи з ним у шлюбі. В іншому разі подібна аморальна поведінка призведе до розставання.

Сумісність в шлюбі

Сумісність жінки Стрільця і чоловіка Стрільця в шлюбі досить непогана. Однак над відносинами доведеться постійно працювати. Ймовірність довгого, щасливого і гармонійного подружжя значно підвищиться, якщо переступлять поріг Загсу двоє зрілих людей.

Сумісність в шлюбі
Сумісність в шлюбі

Благополучно переживши період «розгульної молодості», випробувавши всілякі розваги, пройшовши через десятки відносин і розставань, представники вогненної стихії, нарешті, зможуть зрозуміти, чого вони дійсно хочуть від свого партнера і що саме готові дати взамін.

Якщо два Стрільця приймуть рішення створити сім’ю в юному віці, швидше за все, шлюб дуже швидко розпадеться. Навіть найбільша любов не здатна перекрити дивно вабливий і незвіданий світ за межами дому.

Але один плюс все-таки є – пара припинить своє існування без криків, скандалів і взаємних звинувачень. Швидше за все, двоє колишніх закоханих залишаться хорошими друзями.

Сімейні Стрільці ніколи не стануть домосідами. Цим їхній шлюб буде відрізнятися від тисячі інших. Часті поїздки, подорожі, туристичні походи, незліченна кількість друзів у різних містах і країнах зроблять їх спільне проживання захоплюючим, яскравим і позитивним.

Сімейні відносини
Сімейні відносини

Але не варто думати, що небо завжди буде залишатися безхмарним. Астрологи, які вивчали сумісність жінки Стрільця і чоловіка Стрільця запевняють, що пристрасні з’ясування відносин – невід’ємна частина подружнього життя.

Емоційні, гарячі сварки, провокації, боротьба за верховенство, невтомний розподіл обов’язків і легкий погляд у бік протилежної статі – прекрасний привід для скандалу і не менш бурхливого примирення.

Ще одна небезпека союзу – невміння правильно розподіляти сімейний бюджет. Так, Стрільці вміють заробляти. Більше того, вони допомагають своєму партнеру розкрити всі свої здібності і досягти неймовірних кар’єрних висот. Але, коли справа доходить до витрат, представники знаку можуть придбати абсолютно непотрібні речі або купити квитки в екзотичну країну, але забудуть виділити гроші на корм для улюбленого кота.

До фінансів обоє належать неймовірно легко. Для них, вони є засобом отримання нових емоцій і вражень. Люди Вогню зовсім не думають про накопичення, і живуть сьогоднішнім днем.

Дітей Стрільці люблять, і малюкові точно не доведеться нудьгувати в такій сім’ї. Мама ніжна, турботлива, вміє легко перетворити велику проблему в смішну ситуацію.

Вона – справжній і вірний друг, який вчить самостійності, незалежності і любові до життя. Заохочує творчість, хвалить кмітливість, захоплюється розумом улюбленого чада.

Батькові на перших етапах буде складно змиритися з втратою свободи і появою нових обов’язків. Дізнавшись про вагітність дружини, він виявить радість, але всередині його скує страх.

Поява дитини в сім'ї
Поява дитини в сім’ї

З часом, тато перевтілиться в цього «короля вечірок» і стане організовувати для своєї дитини найяскравіші дні народження та інші свята. Він відкриє йому світ, відповість на всі питання, підтримає у важких ситуаціях, поділиться своїми знаннями.

Однак дитині іноді доводиться нелегко, адже вогненний тато складе для нащадка програму–максимум: танці, музика, спорт, етикет, мови.

Єдиний плюс – при відсутності талантів, батько не буде наполягати на відвідування занять. І любити свого зовсім звичайного, але такого рідного малюка не перестане.

Плюси і мінуси союзу

Будь-які відносини – це важка праця. Але завдяки високій сумісності жінки Стрільця і чоловіка Стрільця, їх союз має ряд переваг:

Плюси і мінуси союзу
Плюси і мінуси союзу
 • відмінне почуття гумору і стійкість, яка дозволяє зберегти холоднокровність в найскладніших життєвих ситуаціях. Будь-які проблеми вони вирішують спільно, рідко піддаються паніці і песимізму;
 • об’єднання двох енергій, дозволяє з легкістю добитися поставлених цілей;
 • загальні погляди на життя, пріоритети, прагнення;
 • обидва партнери не терплять нудьги і щоденності, тому їх спільне життя буде наповнене яскравими емоціями, подіями, враженнями, почуттями;
 • відмінна інтимна сумісність;

Стрільці запальні, але швидко вміють прощати. Тому випадкові недоліки, ненавмисні помилки, образливі слова, кинуті коханою людиною в пориві гніву, вони швидко забувають. Відносини повертаються в нормальне русло, і нагадувати про минулу кризу не стане жоден з партнерів.

На жаль, у відносинах не обійтися без негативних моментів, що здатні підірвати гармонію, внести дисонанс у сумісність жінки Стрільця і чоловіка Стрільця.

У родині може статися розлад
У родині може статися розлад

Спочатку розлад призведе до охолодження почуттів, а потім до розставання:

 • відмінною рисою вогняного знаку є непередбачуваність. Складно спрогнозувати, як поведе себе один з партнерів в критичній ситуації. Іноді, назовні показуються найогидніші риси характеру. І чим більше намагатися заспокоїти Стрільця, тим сильніше буде сплеск негативних емоцій. До речі, в такі моменти як чоловіки, так і жінки геть позбавлені почуття такту і можуть навмисно і дуже сильно образити другу половинку;
 • представники знаку легко ставляться до стосунків на стороні. Зради в їх союзі не рідкість. Причому партнери можуть і не приховувати наявність інтрижок на стороні. Такі відносини складно вписати в загальноприйняті рамки;
 • постійне прагнення до свободи і яскравих відчутів абсолютно точно не сприяє створенню сімейного затишку;
 • часті сварки, які можуть виникати буквально на порожньому місці. З’ясування відносин завжди бурхливі, з гострими словами, а іноді і рукоприкладством. На психоемоційному стані така поведінка позначається не найкращим чином.

І останнє. Якщо один з партнерів розлюбив, його ніщо і ніхто не втримає в сім’ї. Будь то вмовляння другої половинки, сльози дітей або докори улюбленої мами.

Стрілець кине все майно, залишить останні гроші, але покине сімейний будинок, щоб кинутися на пошуки нових пригод.

Як зберегти союз

Незважаючи на всі складнощі союзу жінки Стрільця і чоловіка Стрільця, їх сумісність дозволяє побудувати міцні і довготривалі стосунки.

Як зберегти союз
Як зберегти союз

Головне, зуміти подолати власні недоліки і егоїзм:

 • якщо в стосунках не все гладко, парі варто відправитися в подорож або зробити божевільний вчинок з легким ризиком для життя. Наприклад, стрибнути з парашутом, покататися на флайборді, зайнятися кайтсерфінгом, з’їздити в рафтинг-тур або самостійно пілотувати повітряну кулю. Подібні моменти неймовірно зближують Стрільців, дозволяють пробачити і відпустити всі образи;
 • щоб зробити союз гармонійніше, а сімейний будинок затишніше, варто завести домашнього улюбленця. Відповідальність за живу істоту дозволить стати представникам знака більш організованими і обов’язковими;
 • двом закоханим потрібно все робити разом. Незалежно від обставин і ступені образи один на одного;
 • хлопцю і дівчині необхідно навчитися вести домашнє господарство. Кожен представник сильної статі відчуває потребу в комфорті, затишку та смачної їжі. Прекрасні дами повинні знати, що їх чоловік здатний і проводку полагодити, і цвях в стіну забити. Коли побут налагоджений, з’явиться бажання повертатися додому;
 • надмірне самолюбство часто стає основною причиною конфліктів. Не потрібно намагатися перевершити свого партнера. Стрілець повинен стверджуватися за рахунок досягнень на роботі, а не завдяки приниження і образи коханої людини. Будь–якими способами варто уникати протистояння;
 • іноді представникам знака потрібно мінятися обов’язками, щоб побувати на місці партнера і зрозуміти, що його робота така ж важлива і важка. Завдяки такому експерименту світ у відносинах встановиться на тривалий час;
 • не можна забувати періодично хвалити свого обранця і захоплюватися його досягненнями. Відчуваючи безумовну підтримку, він гори зверне, щоб подарувати коханій щастя і частинку своєї душі.

Сумісність жінки Стрільця і чоловіка Стрільця складно назвати абсолютно ідеальною. Але це не заважає їм будувати відносини, любити і створювати міцні сім’ї.

Взаємна підтримка
Взаємна підтримка

Як і будь-які відносини, союз двох вогняних знаків вимагає постійної роботи. Закохані повинні іноді мінятися ролями, вникати в проблеми партнера, ставити його інтереси на перший план.

Взаємна підтримка, вміння викрутитися зі складних життєвих ситуацій, бажання постійно розвиватися і йти за мрією можуть надовго об’єднати два закоханих серця.

Хоча астрологи радять не поспішати зі створенням сім’ї до 30 років. Після цього віку Стрільці зазвичай трохи «заспокоюються», тяжіють до придбання репутації та фінансової стабільності.

На перший план виходить пошук ідеального супутника життя, який стане другом, соратником, однодумцем і, звичайно ж, самою улюбленою і важливою людиною в житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *