Сумісність у сімейних відносинах

Терези жінка і Терези чоловік: сумісність в коханні

Перша асоціація, яка виникає при згадці знаку Терези – невпевненість, сумніви та постійні коливання. Вважається, що людина, народжена під цим сузір’ям, апріорі шукає собі більш впевненого і рішучого супутника життя. Проте Терези жінка і Терези чоловік мають досить хорошу сумісність. Вони будуть врівноважувати один одного, і робити вчинки, на які ніколи б не зважилися поодинці. Їх відносини будуються на готовністі йти на компроміс і вмінні ділитися щастям.

Характеристика чоловіка

Хлопці повітряної стихії комунікабельні, люблять перебувати в центрі уваги і роздавати поради. Їх самооцінка безпосередньо залежить від кількості знайомих людей, які потребують в товариствіТерезів. Вони розважливі, вміють вибудовувати логічні ланцюжки, красномовні, володіють хорошим почуттям гумору і за кілька секунд розташовують до себе абсолютно незнайому людину.

Такого чоловіка цілком можна назвати безвідповідальним. По можливості він намагається перекласти тягар проблем на чужі плечі. Там, де потрібно прийняти жорстке, безкомпромісне рішення, він пасує. Навколишнім він здається зразком стабільності, хоча зустріти більш суперечливу людину практично неможливо. Без пояснення причин він може відмовитися від виконання роботи або кардинально змінити власну думку.

Терези жінка і Терези чоловік сумісність

Чоловік Терези ніколи не буде самотнім. Його природна чарівність і шарм, ніби магнітом притягує прекрасних дам. Він вміє гарно доглядати і створювати для дівчини чарівну казку. При цьому представник повітряної стихії відрізняється пустотливістю. Іноді, завоювавши чергове жіноче серце, він може припинити спілкування, і навіть не буде мучитися докорами совісті.

Рішення вступити в шлюб дається йому нелегко. Молодий чоловік просто не бажає пов’язувати життя з єдиною жінкою і втрачати свободу. Багато чоловіків, створивши сім’ю, не залишаються вірними своїй обраниці.

Характеристика жінки

Дівчата, народжені під цим знаком, володіють особливим шармом. Вони ніжні, ласкаві, дуже жіночні і м’які. Терези завжди готові прийти на допомогу, ніколи не принизять, делікатно повідомлять про недоліки людини, а не піддадуть його жорсткій критиці.

У таких жінок чудово розвинена логіка, вони розумні і кмітливі. Вміють трудитися не покладаючи рук, але ніколи не виберуть надто важку роботу. Найчастіше їх професія пов’язана з мистецтвом або спілкуванням з людьми.

Терези жінка і Терези чоловік сумісність

Дівчина Терези створена для любові. Планета–покровителька Венера нагородила її якостями спокусниці, яка вражає чоловіка в саме серце. Вона влюблива, але поки не пізнає справжню любов, легко розлучається зі своїми партнерами. Щоб її завоювати, необхідно забезпечити максимальний рівень комфорту, огорнути увагою, турботою і любов’ю. Якщо жінка відчуває себе єдиною, вона повністю віддається своєму чоловікові, розчиняється у відносинах і готова піти заради нього на будь-які жертви.

Вступати в шлюб вона не поспішає і довго вибирає супутника життя. Він має бути справжньою опорою, знімати з неї тягар рішень. Якщо жінка відшукала таку людину, він стає для неї справжнім кумиром. Дівчина Терези зробить все, щоб забезпечити чоловіку щасливе життя.

Шанси на успіх у відносинах

На перший погляд, сумісність жінки Терези і Терези чоловіка досить спірна. Обидва заводять поверхневі відносини і не поспішають вступати в шлюб. Але саме з фізичного потягу, легкого погляду на життя, прагнення до прекрасного і піднесеного може відбутися «злиття» двох вітряних представників знаку.

Але Терезам варто розуміти, що вони вступають на хиткий грунт і неможливо спрогнозувати, яке продовження буде в цих відносин. Перша трудність, з якою вони зіткнуться – мрії.

Двоє романтиків, які люблять будувати повітряні замки і витати в хмарах, можуть «загратися» і втратити твердий грунт під ногами. Невпевненість у завтрашньому дні призведе до розставання.

Друга проблема – однакові життєві принципи та інтереси. Для інших знаків це є основним плюсом, але Терезам дуже скоро стане нудно. Якщо займатися спільною справою, спілкуватися з одними і тими ж людьми і обмежувати свободу партнера, з’явиться дискомфорт, який переросте в справжнє протистояння і взаємну ненависть.

Викладатися у відносинах належить саме жінці. Якщо вона не буде ідеальною, хлопець розпрощається з нею без жодного жалю. Щоб надовго утримати біля себе представника повітряної стихії, дівчині потрібно:

Сумісність у сімейних відносинах
Сумісність у сімейних відносинах
 • оточити його турботою, увагою і ніжністю;
 • створити затишок і комфорт в будинку з претензією на вишуканість;
 • ні в якому разі не висловлювати невдоволення чи зневажання;
 • захоплюватися своїм чоловіком, потурати всім його інтересам;
 • взяти ініціативу в свої руки, але при цьому переконати його, що він головний.

Іншими словами, розвиток і тривалість відносин повністю залежить від дівчини. Якщо вона готова ставити інтереси партнера вище власних, з часом, їй вдасться м’яко і ненав’язливо переконати партнера в необхідності реєстрації шлюбу.

Сімейні взаємини

Сумісність жінки Терезів і Терезів чоловіка в шлюбі досить спірна. Астрологи досі не можуть прийти до єдиної думки. З одного боку, обидва партнера легко йдуть по життю і не зациклюються на проблемах. Поки їх вдається вирішувати спільними зусиллями, відносини залишаються гармонійними.

З іншого боку, подружжя займають діаметрально протилежні позиції щодо деяких життєвих аспектів. І не тому, що твердо переконані у своїй правоті. Протистояння своєму партнеру закладено у їхній підсвідомості.

На щастя, вони дуже цінують один одного, щоб затягувати конфлікт. Вони ніколи не перетворять тиху сімейну гавань в полігон для битви. Вони навчають і своїх дітей – обговорювати спірні моменти без лайки і крику. Тільки спокійний діалог.

Терези живлять любов до красивих речей. Тому вони часто вибираються разом на шопінг, подорожують, відвідують культурні заходи. У їх житті панує повна гармонія, поки їм вистачає фінансів для здійснення всіх бажань. Особливо потрібно контролювати витрати дружини, яка любить побалувати себе дорогими подарунками.

Величезну роль у сімейному житті відіграє інтимна сумісність жінки Терези і Терези чоловіка. Близькість вкрай важлива для обох в подружжі. Спочатку нерішучість обох партнерів може стати каменем спотикання. Але з часом вони навчаться розуміти сигнали один одного і діяти набагато сміливіше.

Фізична близькість прирівнюється у партнерів до естетичного задоволення. Чоловік вельми винахідливий і відрізняється високою витривалістю. Жінка звикла підлаштовуватися під партнера і потурати всім його бажанням. Чоловік – егоїст. Для нього власне задоволення важливіше відчуттів подружжя. Дівчина, в свою чергу, не шукає морального задоволення. Їй досить, що задоволенні її фізичні потреби. Тільки через довгі роки сімейного життя ці двоє навчаться ніжності, щирості та справжньої духовної близькості.

сумусність знаку терези

Для чоловіка Терезів дуже важлива чистота в його будинку. Він цінує комфорт і любить приймати гостей. Дружина – прекрасна господиня, яка стежить за затишком. Кожен, хто входить до їхньої хати, підтвердить, що тут можна відпочити і розслабитися. Чоловік, у свою чергу, завжди допоможе з домашніми справами. Правда, його доведеться попросити про це, адже чекати ініціативи та ентузіазму доведеться дуже довго.

Терези – чудові батьки. Спочатку, чоловік не виявляє особливих емоцій і відноситься до факту появи спадкоємця досить прохолодно. Але потім у ньому розгорається справжня любов, яка доходить до обожнювання. Якщо батько і карає дитину, то завжди пояснює причину і не переходить межі розумного. Він ніколи не підніме руку на своє чадо і не дозволить тероризувати його дружині.

Мама Терези орієнтована більше на чоловіка, ніж на власних дітей. Тому її першочергове завдання – зробити батька абсолютним авторитетом в їх очах. Вона досить сувора, але також ніжна і турботлива. Така мама завжди знайде з дітьми спільну мову і дасть хороше виховання.

Переваги союзу

Сумісність жінок Терезів і Терезів чоловіків проявляється в сильних сторонах цього союзу:

 • компроміси. Завдяки спільності інтересів і розуміння внутрішнього світу свого партнера, Терези легко йдуть на компроміс. Вони не стануть сперечатися по дрібницях або затягувати невеликий конфлікт, з легкістю йдучи на поступки своїй другій половинці;
 • рішення проблем. У суперечці народжується істина. Це твердження як не можна краще підходить для характеристики спільного життя Терезів. Сумніви одного партнера викликають жваву дискусію. Перебираючи різні точки зору, подружжя приходять до єдиної думки і тим самим знаходять відповідний шлях вирішення складної задачі;
 • різноманітність. Нудьга – головний ворог представників повітряної стихії. Тому вони багато подорожують, відвідують виставки і театри, їх будинок відкритий для друзів;
 • щасливі діти. Обидва батьки завжди знайдуть час для своєї дитини. Вона буде оповита ніжністю і любов’ю. Такі діти виростають спокійними, врівноваженими, щасливими і самодостатніми особистостями;
 • щирість. Терези ненавидять брехню в будь-якому її прояві. Тому, незважаючи ні на які життєві обставини, вони не стануть брехати своїй другій половинці. З цієї ж причини вони завжди дають об’єктивну оцінку вчинків партнера і тактовно вказують на недоліки.

У цій родині ролі розподілені задовго до укладення шлюбу. Жінка дуже часто повинна жертвувати своїми інтересами і створювати комфортні умови існування для свого чоловіка. Така ситуація влаштовує обох, поки чоловік буде проявляти належну турботу і повагу до своєї улюбленої жінки.

Недоліки союзу

Сумісність жінок Терезів і Терезів чоловіків ніколи не буде абсолютною. Занадто багато підводних течій ховається за відносним спокоєм пари. Основними мінусами такого союзу можуть стати:

 • егоїзм. Коли дружині потрібна підтримка, чоловік її завжди вислухає, дасть їй слушну пораду і розкриє обійми, щоб заспокоїти свою жінку. Але при цьому, глибоко вникати в її душевний стан у нього немає абсолютно ніякого бажання. Якщо він не виправить свого ставлення до другої половинки, дівчина відчує себе самотньою і покинутою. Гармонія в союзі буде повністю зруйнована;
 • позашлюбні стосунки. До зради більше схильний чоловік. При цьому він буде підтримувати спокій сім’ї, оточувати дружину турботою і увагою. Деякий час вона буде закривати очі на походеньки свого обранця, але, зрештою, така поведінка виведе її з рівноваги. Чи збережеться шлюб, повністю залежить від жінки;
 • зміна образу. Терези ніяк не можуть визначити, хто в сім’ї головний. Сьогодні рішення приймає жінка, завтра тягар відповідальності звалює на себе чоловік, а через два дні вони обидва відмовляються робити вибір. Такі переходи і відсутність стабільності втомлять обох, а за відсутності глибокої емоційної прихильності союз може розпастися. Причому особливих переживань з цього приводу не висловить ні чоловік, ні його колишня дружина;
 • відсутність матеріальної стабільності. Представники повітряної стихії звикли жити на широку ногу. Їм важливий комфорт, вони люблять красиві речі і розкішне життя. Володіючи високою працездатністю, вони легко забезпечують високий рівень достатку. Але трапляються моменти, коли Терези впадають в ступор і відмовляються що-небудь робити. Фінансові потоки вичерпуються, і забезпечити свої запити стає неможливо. На жаль, подружжя не стануть працювати з подвоєною силою, а будуть озиратися по сторонах у пошуках людей, здатних забезпечити їх високі потреби.

Терези цілком можуть жити довго і щасливо, якщо навчаться чути один одного. Дівчина не стане чіплятися до партнера за його нерішучості, оскільки сама постійно коливається. Хлопець з легкістю піде на поступки, так як дії його подруги повністю задовольняють його самолюбство.

Представники повітряної стихії хороші тим, що все вирішують разом. Люблять дискутувати і ділитися емоціями. В їхньому домі завжди панує затишок, а діти виростають дуже щасливими людьми. Однак важливо, щоб чоловік цінував жертви, на які йде його обраниця, забезпечуючи йому комфортне життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *