Гороскоп для Дів на січень 2019 року

У січні 2019 року Діві, відстоюючи права, необхідно бути обережніше з босом. З іскри легко спалахнути полум’я великого конфлікту. Подумайте, чи потрібно вам це?

Ви не скупі і жадібні, а розважливі і розумні. Зараз прийшов час економити – прийдешні приємні зміни зажадають вкладень.

Сприятливі дні для Діви на січень 2019 року– 2, 4, 8, 9, 15, 18, 29
Несприятливі дні для Діви на січень 2019 року – 5, 13,19, 21, 28

Кар’єра і фінанси Діви на січень 2019 року

У січні 2019 року Діви, як ніколи, будуть залучені в громадські справи колективу і організації в цілому. Ви будете сповнені ідей-і більшість з них зустрінуть підтримку у оточуючих. Головне – не намагайтеся домінувати.
Для успішного вирішення деякої ситуації в другій половині місяця вам знадобиться допомога впливової людини. Швидше за все, такий у вашому оточенні є. А якщо ні – запитайте у друзів. Теорія шести рукостискань напевно спрацює.

В кінці місяця є ймовірність суперечок і сварок. Не роздувайте з мухи слона. Якщо не виходить домовитися з людиною, припиніть бесіду, повернетеся до неї пізніше.

Що стосується фінансової сторони життя в січні 2019 року, то постарайтеся не витрачати багато грошей під час новорічних свят, ваш бюджет не витримає. Можна добре відпочити і без шкоди для гаманця: сімейні прогулянки, лижний похід, скромні, але корисні подарунки. До речі, таке дозвілля дозволить не тільки заощадити кошти, але і зарядитися енергією і відразу після свят з ентузіазмом приступити до роботи. На тлі напівсонних колег ви будете виглядати виграшно.

Особисте життя Діви на січень 2019 року

Ви бездоганно ведете господарство, займаєтеся дітьми, не забуваєте про партнера, та ще підтримуєте друзів і родичів. Навколишні дивуються: як ви з усім справляєтеся? Але зверніть увагу на себе. У такому режимі ви довго не протягнете. Якщо не переглянете своє ставлення до життя, хронічна втома і загострення хвороб не змусять себе чекати. Так що вчіться грамотно розподіляти навантаження, підключати до справ всіх членів сім’ї. А самі можете стати організатором, координатором, ідейним натхненником. Тоді всі питання вирішаться благополучно, і ви не будете до кінця місяця відчувати себе загнаним конем. Якщо всі домочадці усвідомлюють свою відповідальність за спільну справу, це зміцнить сімейні узи.

У другій половині місяця вас можуть розчарувати деякі вчинки другої половинки, проте не варто з’ясовувати стосунки. Нічого поганого не відбувається, а той факт, що ви вчинили б інакше, ще ні про що не говорить.
У вільних Дів великі шанси зустріти свою любов під час новорічних свят. А ось знайомства, які відбудуться в другій половині місяця не обіцяють нічого серйозного.

Здоров’я Діви на січень 2019 року

Якщо Діви не будуть сильно перенапружуватися в січні 2019 року, серйозних проблем зі здоров’ям не виникне. Слабке місце в цьому місяці – шлунок. Так що навіть за новорічним столом не варто захоплюватися салатами з майонезом, жирною і солоною їжею. І, звичайно ж, ніякого фастфуду і перекусів на бігу, навіть якщо ви дуже завантажені роботою.
В середині місяця у деяких дів виникнуть проблеми з судинами, головні болі. Якщо прогулянки на свіжому повітрі і повноцінний сон не допоможуть, до лікаря слід звернутися обов’язково.

У другій половині місяця великий ризик отримати травму буквально на рівному місці. Будьте обережні на вулиці, за кермом, на виробництві і навіть на власній кухні.

Виглядати бездоганно допоможуть очищаючі і живильні маски. Наноситі їх двічі на тиждень, і ваша шкіра перетвориться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *