Гороскоп для Терезів на січень 2019 року

У січні 2019 року в житті Терезів встановилася гармонія, що може викликати заздрість і роздратування. Поменше розповідайте про своє щастя стороннім.

Рішучіше говоріть слово «ні». Знайдеться чимало бажаючих скористатися вашим характером-дайте їм відсіч.

Сприятливі дні для Терезів у січні 2019 року — 1, 3, 9, 15, 23, 30
Несприятливі дні для Терезів у січні 2019 року– 5, 13, 19, 21, 28

Кар’єра і фінанси ваг в січні 2019 року

У січні 2019 року в кар’єрній сфері Ваги напевно зуміють домогтися симпатії і прихильності впливових людей. Це гарний час для проведення переговорів, участі в конференціях і семінарах, поїздок і відряджень. Ви повинні бути організовані і дисципліновані, інакше потерпите фіаско Навіть в тих справах, в яких відчуваєте себе як риба у воді.

Найбільш важливі справи заплануйте на другу половину місяця. Саме цей період повною мірою розкриє ваш творчий потенціал, і ви зумієте довести розпочате до кінця. Це час сприятливий для впровадження в робочий процес нових прогресивних технологій. Деяким з вас домогтися успіху на роботі допоможуть дружні зв’язки.

В кінці січня 2019 року підвищаться ваші шанси на працевлаштування. В цей час сміливо відправляйте резюме в різні компанії і домовляйтеся про співбесіди – ваша кандидатура напевно зацікавить потенційного роботодавця.

Що стосується фінансів у січні 2019 року, то після новорічних канікул багато Терези виявлять, що витратили занадто багато грошей, і вирішать терміново виправити ситуацію. Не хвилюйтеся: ви зумієте заробити, якщо сконцентруєтеся на своїх безпосередніх обов’язків.

Вже до кінця місяця Ви зможете залагодити матеріальні проблеми. Але не піддавайтеся спокусі відразу ж витратити гроші: досить скоро нові придбання можуть розчарувати, а ось гаманець знову спорожніє.

Особисте життя Терезів у січні 2019 року

Січень 2019 року для Терезів — це час блищати і підкорювати серця! Ви чарівні і впевнені в собі – що ще потрібно, щоб закохувати в себе? Хіба що бажання нових відносин. Так побажайте їх собі від щирого серця!

Тим Терезам, у яких є вже партнер, зірки обіцяють гармонійний період. Колишні суперечки вщухнуть, питання, ніяк не давали спокою, нарешті вирішаться, а побутові проблеми перестануть відчуватися з колишньою гостротою.

В кінці місяця в любовних відносинах не виключені труднощі. Можливі тимчасові розлуки, невелике охолодження почуттів. Однак переживати і засмучуватися не варто – незабаром ситуація виправиться. Утримуйтесь від зайвих претензій до партнера, не обмежуйте його свободу і постарайтеся впоратися з поганим настроєм.

Одиноким представникам знака в кінці місяця представиться ще один шанс завести цікаве знайомство, яке з часом переросте в романтичний зв’язок. Ваша увага, швидше за все, приверне людина, чиї захоплення здадуться дуже незвичайними для вас, такими, на які ви ніколи б не зважилися.

Здоров’я Терезів в січні 2019 року

З перших днів Нового 2019 року починайте приймати вітаміни і свіжовичавлені соки: в розпал зими необхідно підтримати імунітет. Якщо ви все ж захворієте, обов’язково зверніться до лікаря і строго дотримуйтесь всі рекомендації, інакше навіть застуда спричинить за собою ускладнення.
Підтримати здоров’я допоможуть заняття в тренажерному залі, фітнес, басейн. Любителям зимового спорту на свіжому повітрі необхідно дотримуватися обережності, так як велика ймовірність травм.

У першій половині місяця зробіть акцент на зону черевного преса, так як у багатьох представників знаку після новорічних застіль в цій області утворюється пара зайвих кілограмів.

У другій половині місяця особливу увагу приділяйте хребту, м’язам спини і стегон. У цей період вам показаний масаж як лікувальний, так і профілактичний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *