Гороскоп для Козерогів на березень 2019 року

Не пропустіть підказки Вищих сил! Звертайте увагу на сни: вони можуть містити пораду, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, застерегти від невірного кроку.

Сприятливі дні місяця березень 2019: 1, 11, 15, 20, 30.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Козеріг

Розташування планет 1-11 березня створить прекрасні умови для втілення в життя мрії! Головне, вчасно зреагувати, не упустити відкривається можливість. Дійте рішуче і впевнено – у вас обов’язково все вийде!

5 або 6 березня ви ризикуєте стати учасником конфлікту. Відстоюйте свої інтереси і не погоджуйтеся на поступки, інакше вас вважатимуть людиною м’якою і слабкою.

Підходящим часом для покупки побутової техніки і гаджетів стануть 14-20 березня. Причому 17 і 18 числа краще ознайомитися з асортиментом інтернет-магазинів.

В останню декаду березня ви напевно з головою поринете в світ фантазій і спогадів. Не рекомендується вирішувати фінансові та майнові питання. Якщо ви займаєтеся творчістю, чекайте великого припливу натхнення.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Козеріг

Гармонійний і в цілому вдалий місяць обіцяють вам зірки. Плани будуть реалізовані, домовленості-укладені, важливі зустрічі принесуть хороші результати. Козерогам, які замислюються про зміну роботи, саме зараз варто приступити до пошуку – будуть цікаві вакансії, що обіцяють гідні умови праці і зарплату. Пройти співбесіду з підтримкою планет вам не складе праці.

У березні ви будете багато переміщатися. Можливі відрядження, не виключені поїздки в інші країни і взаємодія з іноземцями. До речі, якщо ви добре володієте іноземною мовою, то напевно (маючи бажання, зрозуміло!) знайдете, як монетизувати свої знання. Про відразу декількох варіантах підробітку ви дізнаєтеся в першій половині місяця.

Чудово проведуть березень Козероги, чия діяльність пов’язана з науковими дослідженнями, навчанням, рекламою, телебаченням, страхуванням і законодавством. Робота буде в радість, можливі грошові бонуси від начальства або клієнтів.

Період до 23 березня посприяє зростанню вашого авторитету серед колег, підлеглих, партнерів. Ваше ім’я в цей період буде у всіх на вустах. Щире захоплення ви побачите в очах тих, хто ще недавно ставив під сумнів успіх ваших починань.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

Не присвячуйте в подробиці особистого життя навіть найближчих людей. Все, що відбувається за дверима вашого будинку, там і повинно залишатися. Чиніть опір спокусі поскаржитися на другу половинку після сварки, ймовірність якої велика 1-6 березня. З коханою людиною ви швидко помиріться, а ось той, кому ви вилили душу, ще довго буде пам’ятати, «скільки образ заподіяв вам партнер» (зараз ви – майстер по роздування з мухи слона!), і вже ніколи не стане ставитися до нього, як раніше.

13-14 числа партнер раптом може засумувати без видимої на те причини. Не залишайте без уваги його похмурий настрій, не відмахуйтеся, мовляв, дрібниці! Кохану людину щось турбує, але висловитися він не наважується. Ласкаве слово і ніжні обійми-ось що допоможе йому Вам відкритися. Разом ви знайдете вихід із положення, що зайшло в глухий кут.

Друга половина березня запам’ятається появою настирливого шанувальника (шанувальниці). Вам буквально не дадуть проходу! Спочатку вистави, що розігруються, щоб привернути вашу увагу, будуть подобатися. Але незабаром ви зрозумієте, що втомилися від нескінченних дзвінків і повідомлень, та й фантазія придумувати відмовки, чому на цей раз не можете піти на побачення, вичерпується… Чуже серце не іграшка-спочатку дайте шанувальнику зрозуміти, що його спроби марні.

Здоров’я Козерога в березні 2019 року

У період з 1-9 числа може погіршитися стан шкіри або волосся. Не витрачайте гроші на косметичні засоби і медикаменти-дочекайтеся закінчення даного періоду, і все нормалізується.

11-22 числа самопочуття буде хорошим. Однак приплив енергії може ввести в оману. Ви вирішите переробити безліч справ відразу, але обійняти неосяжне неможливо. Щоб не нашкодити організму, стримайте запал і не прискорюйте звичний ритм життя. Слухайте тіло, і якщо воно вимагає відпочинку, візьміть паузу.

Познайомитися з якісними джерелами медичної інформації 24-30 березня закликають зірки. Знання, які ви придбаєте, обов’язково знадобляться. Так, якщо вас давно турбують незрозумілі симптоми, зараз ви, нарешті, визначите, чим вони викликані. Розширивши кругозір, ви також убезпечите себе від дії шарлатанів, що пропагують псевдонаукові методи лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *