Гороскоп для Стрільців на березень 2019 року

Змініть обстановку – це піде вам на користь. У березні ви несподівано для самих себе можете стати відомою, навіть популярною людиною. Скористайтеся привілейованим становищем, щоб вирішити якесь важливе питання.

Сприятливі дні місяця березень 2019: 7, 8, 17, 25, 26.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Стрілець

Уникати конфліктних ситуацій 1-9 березня закликають зірки: наслідки суперечок матимуть довгограючий характер. Це гарний час для оновлення інтер’єру. За новими меблями і прикрасами для будинку вирушайте 7 або 8 числа. Швидше за все, придбаєте унікальні речі за привабливою ціною.

Невпевненість у власних силах, притаманна Вам у другій декаді місяця, буде обумовлена несприятливим розташуванням планет. Досягти успіху, перебуваючи в пригніченому стані, вкрай складно, якщо взагалі можливо. 15 або 16 березня поділіться страхами з близьким другом – він напевно допоможе їх розвіяти.

Планети 22-30 березня сприятимуть поїздкам і подорожам. Зміна обстановки позитивно позначиться на настрої, до того ж в дорозі вас може відвідати блискуча ідея. Її реалізація принесе непоганий прибуток. 25 або 26 числа випаде можливість обзавестися новими друзями. Не відмовляйтеся від знайомства навіть з тими, хто спочатку не сподобається: перше враження часто буває оманливим.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Стрілець

Почнеться місяць з несподіваних звісток: грядуть зміни, які торкнуться безпосередньо вас. Змінитися можуть зарплата, графік роботи, умови праці. Не виключений навіть переїзд в інший офіс. Не чиніть опір тому, що відбувається: рішення прийнято – постарайтеся знайти в ньому плюси. У вас вийде!

Новий проект може стартувати під вашим керівництвом в першій половині березня. Спочатку не все буде гладко – результат нюансів, які ви не врахували на етапі планування. Проте вам вдасться швидко «вирівняти політ», і надалі труднощів не передбачається. Найбільший успіх чекає справа, розпочата 7 або 8 березня.

У першій декаді місяця слід бути тихіше води, нижче трави. Не беріть участь в дебатах і суперечках, не обговорюйте начальство, тим більше в негативному ключі. Пішовши наперекір миролюбному розташуванню планет, ви спровокуєте ряд серйозних неприємностей.

В середині березня ви отримаєте повне право пишатися собою: буде підведений підсумок роботи, якою ви займалися останнім часом. Результати вразять і вас, і керівництво. Не зупиняйтеся на досягнутому – ставте перед собою нові цілі і йдіть до них!

Дуже продуктивний і цікавий період обіцяють вам зірки в третій декаді місяця. Не виключено, що у вашу організацію прийде новий співробітник, до якого у вас відразу ж виникнуть симпатії, а з часом між вами виникне міцна дружба.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

Дуже емоційними видадуться 27 місячна доба, які припадуть на 3 березня. Місяць зробить вас підвищено збудливими і дратівливими. Одне слово партнера врозріз Вашій думці може спровокувати неабиякий скандал. Якщо відчуваєте, що закипаєте, попросіть залишити вас ненадовго наодинці з самою собою. І це, мабуть, єдина «небезпека» першої декади місяця. Період обіцяє принести вирішення питання, яке давно не дає спокою. Деякі Стрільці саме зараз вирішать почати спільне життя з партнером-процес притирання один до одного пройде максимально легко.

Розташування планет з 9 березня і до кінця місяця обіцяє приємне, але нічого не обіцяє спілкування з протилежною статтю. Це час інтриг, коли можна і потрібно відточувати навички флірту і спокушання. Інтимні контакти цього періоду будуть незабутніми. Парам, які разом вже багато років, варто внести різноманітність в “постільні справи”.

У третій декаді місяця прислухайтеся до рекомендацій близьких, якщо вони почнуть розповідати про «людину, яка стала б для вас гарною парою». Попросіть організувати вашу зустріч – але вже в квітні!

Здоров’я Стрільця в березні 2019 року

1-8 березня обов’язково знайдіть час для водних процедур. Відвідування басейну і термальної купальні, прийняття мінеральних, грязьових і вихрових ванн нададуть оздоровчий і омолоджуючий ефект, зокрема, посприяють підвищенню тонусу шкіри.

Сумні думки і тривожні передчуття можуть долати вас 10-21 березня. Якщо будете не діяти, ризикуєте опинитися в полоні депресії, на тлі якої загостриться хронічне захворювання. Займіться спортом або танцями, беріть участь у фізкультурно-оздоровчих заходах — не дайте нудьзі жодного шансу!

Медичні процедури, які передбачають хірургічне втручання або застосування лазерних технологій, не рекомендується планувати на останню декаду березня: є ризик ускладнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *