Гороскоп для Скорпіонів на березень 2019 року

Заряджайте своїм ентузіазмом всіх навколо! Ви можете змінити своє життя і життя тих, хто поруч, на краще. У вас все для цього є: бажання, ідеї, ресурси. Почніть з малого – поліпшення мікроклімату в колективі або в сім’ї. До вас будуть прислухатися, вам стануть наслідувати – не підведіть тих, хто повірив у щирість ваших устремлінь.

Сприятливі дні місяця березень 2019: 9, 13, 15, 27, 28.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Скорпіон

Зірки попереджають: 1-8 березня навчання буде даватися непросто. Відкладіть запис на курси, якщо планували зробити це зараз. Роботу над науковими та дослідницькими проектами та інші види інтелектуальної праці також краще перенести.

5 і 6 березня посилиться інтуїція-уважно прислухайтеся до внутрішнього голосу.

Організація та відвідування культурно-розважальних заходів принесе особливе задоволення 9-24 березня. Душа буде тягнутися до високого, прекрасного. Якщо ви займаєтеся творчістю, то напевно перевершите самих себе і явите світу справжній шедевр! Ризик помилок різко зросте в кінці місяця. Зважуйте всі «за» і «проти» перед прийняттям остаточного рішення.

Можливість вигідно придбати спортивні товари, Одяг та взуття представиться 27 і 28 березня. Якщо ви ведете активний спосіб життя (відвідуєте тренажерний зал, танцювальну студію і т. п.), пройдіться по магазинах в такі сприятливі дні.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Скорпіон

У березні ви, як ніколи, будете залучені в громадські справи, справи колективу та організації в цілому. Ви будете сповнені ідей-і більшість з них зустрінуть підтримку у оточуючих. Критика з ваших вуст досягне мети – до ваших зауважень щодо організації робочого процесу прислухаються і постараються виправити становище.

Перша і друга декади березня – відмінний час для будь-якої колективної діяльності. Головне – не намагатися домінувати.

Для успішного вирішення якоїсь ситуації в першій половині березня знадобиться допомога впливової людини. Швидше за все, такий у вашому оточенні є. Якщо ні – запитайте друзів або колег. Теорія шести рукостискань напевно спрацює!

У першу декаду березня положення планет вказує на ймовірність суперечок і сварок. Не роздувайте з мухи слона, – якщо не виходить домовитися з людиною, припиніть розмову і поверніться до неї після 11 числа.

В останню декаду березня можливе отримання грошей з несподіваних джерел.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

У першу декаду березня не діліться ні з ким подробицями свого особистого життя. Непрошені поради виявляться зовсім недоречно і зіграють з вами злий жарт. Попросіть про те ж самому і другу половинку. Зараз ваші стосунки повинні стати для оточуючих таємницею за сімома печатками.

Після 9 березня планети зроблять вас ще більш чарівними для протилежної статі. Кокетство, флірт… До чого призведе ця гра, залежить тільки від вас. Якщо ви безнадійно закохані, то зараз високі шанси, що об’єкт симпатій все-таки відповість взаємністю: якась подія об’єднає вас і змусить зблизитися.

Від вашого вміння поступатися партнеру залежатиме гармонія в парі в третю декаду місяця. На поступки доведеться йти як в дрібницях, так і в принципових питаннях. Прислухайтеся до слів коханої людини і не іронізуйте з приводу його переживань.

Здоров’я Скорпіона в березні 2019 року

1-7 березня харчування має бути збалансованим. Надмірне вживання одного і того ж продукту спровокує алергію. Особливо обережними слід бути з морепродуктами. У зазначений період організм, швидше за все, не прийме їх.

9-16 березня вас можуть турбувати болі в м’язах і суглобах. Займатися самолікуванням не рекомендується. Щоб підібрати ефективний препарат, який усуває неприємні відчуття, зверніться до лікаря. Якщо у вас не знайдеться часу, щоб відвідати поліклініку, приймайте розслаблюючі ванни.

Після 11 числа не поводьтеся егоїстично. Активно допомагайте іншим і не бійтеся брати на себе підвищені зобов’язання. Дуже скоро ви виявите, що чим більше намагаєтеся на благо оточуючих, тим краще себе почуваєте як морально, так і фізично.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *