Гороскоп для Терезів на березень 2019 року

Терези — активна і діяльна натура, рідкісна людина з цього знака просто сидить склавши руки. Що обіцяє гороскоп Терезів на березень 2019 року — ось тема нашого сьогоднішнього матеріалу. Їм хочеться постійно творити, кудись бігти, щось робити. Цього місяця під заступництвом Купідона Терезам зовсім не страшно змінювати кардинально своє життя.

Поєднання не поєднуваних, здавалося б, якостей. Терези можуть довго терпіти якісь непорозуміння, недомовленості, збирати, як сніжний ком якийсь час і в певний момент все лопається і починається справжній вибух, змішаний з почуттів і емоцій. Але є категорія Терезів, у кого цей ком так і не лопне. Вони дуже терплячі, що до вибуху може і не дійти. А це дуже погано, так як наслідок можуть бути різні хвороби. Не дарма ж кажуть, що обов’язково потрібно вимовлятися, не тримати в собі. Якщо виговоритися ні з ким, можна звернутися за допомогою до психолога.

Головна порада гороскопу Терезам на березень 2019. Навесні завжди хочеться змін. Ось ваші зміни, може бути і настали. Більшою мірою це відноситься справах на любовному фронті. Жінкам хочеться зустріти принца на білому коні і зануритися в казку. Ловіть погляди по сторонах, звертайте уваги на кавалерів у своїй компанії. Може бути хто-то дуже боязкий і соромиться першим підійти? Як тільки ви побачите» свого ” людини, відчуєте іскру в ту ж мить, почуття нахлинуть вас-може це буде флірт, або тяжіння, а може це пустують гормони.

Велика проблема для Терезів — не доводять до кінця розпочате. У березні цим потрібно якось боротися. Мати силу волі і йти до мети. Ваги вміють добре заробляти, але не знають межі, для них або мало, або багато. Можуть довгий час збирати, а в один день спустити все витрачене. Ця нерозумність поведінки пояснюється будовою сузір’я — коли одна чаша переважує, висипається вміст.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

Терези — сімейні люди і якщо спочатку не заладилося з пошуком половинки, то можуть впадати в зневіру, аж до депресивного стану.

Не потрібно завчасно панікувати. Значить, час ще не прийшов. Зображати з себе сильну і незалежну жінку не потрібно, тільки тому, що дуже відлякує чоловіків. Купідон подбав в цьому місяці про вашу проблему і зовсім скоро вона вирішиться.

Гороскоп для жінок Терезів на березень 2019

Терезам потрібна людина, яка буде любити не тільки себе, але і вміти віддавати. Цьому знаку не підійдуть егоїсти і самозакохані особистості. Зрада зруйнує відносини раз і назавжди. Терези не дають другого шансу, їм достатньо одного випадку, щоб зрозуміти людину. Та й дивляться на нових людей вони завжди з підозрою. Звикають теж важко до відносин. Їм потрібно перевірити на міцність і постійно засвідчуватися в любові партнера.

На перший погляд сторонній людині Ваги можуть здатися напористими і вульгарними, насправді це така захисна реакція поведінки.

Порада від любовного гороскопу Терезам. У сімейному житті в березні 2019 сімейні ваги будуть купатися в любові, все буде спокійно, рівно і гладко. А для бажаючих поповнення в сім’ї це може бути несподіваною звісткою.

Гороскоп для чоловіків Терезів на березень 2019

Чоловікам — Терезам купідон подарує сміливості і в потрібний момент додасть розуму. Фліртуйте, проявляйте активність у відносинах і досягнете хорошого результату.

Терези рідко проявляють ініціативу, коли справа доходить до прийняття рішень про узаконення стосунків. Якщо укласти шлюб в рік Свині — він буде найбільш міцним. Залишилася справа за малим — зважитися на цей відповідальний крок.

Фінансовий гороскоп на березень 2019 року

У березні 2019, в рік Свині небажано будувати великих планів на фінансові витрати. Бажано утриматися місяць-другий. Ваги схильні до економії, але в той же час і люблять тринькати. Якщо продовжувати витрати в тому ж дусі, то можна залишитися на мілині. Заведіть спеціальний щоденник, куди будете записувати доходи і витрати. В кінці місяця визначте які в середньому витрати Ви робите. При подібних записах ви зможете накопичити деяку суму. Може бути багато витрачаєте на кафе, бари або непотрібні дрібнички. Намагайтеся осмислено робити вибір в магазині. Є так звані імпульсивні покупки, їх намагайтеся уникати. Спочатку все зважте, чи точно та чи інша річ вам потрібна. Якщо плюсів більше, то купуйте.

У повний місяць 21 березня, Терези, не плануйте важливі справи і необдумані вчинки. Наприклад, такі як оформлення кредиту.

Рекомендація гороскопу на березень. Намагайтеся частіше виходити в світ і спілкуватися з новими людьми, розкріпачуючи себе таким чином. Бути може після спілкування в вас прокинеться захоплення незвичайним заняттям.

Як давно вас помічало керівництво? Або вам дають роботу за двох-трьох, а платять одну зарплату? Терезам прийшов час просити підвищення на роботі або премію. Це найкращий місяць для поліпшення фінансового стану. Не бійтеся просити для себе краще, інакше так і будете сидіти на задвірках.

Гороскоп здоров’я на березень 2019 року

Після довгої зими і переважно сидячого способу життя ви накопичили непотрібні кілограми, від яких пора позбавлятися. Пора відновити тренування або фітнес. Не відкладайте на понеділок. Понеділок — нехай почнеться саме сьогодні. Інакше так і будете відкладати. Візьміть свою волю в кулак і приступайте до дії.

У березні багато Терезів підхоплюють застуду, але не всі йдуть відразу за допомогою до лікарів. Не нехтуйте цією рекомендацією, так як можна запустити перебіг хвороби, а потім довго відновлюватися. Іноді це приймає затяжний характер і може перерости в хронічну форму. Взагалі багато Ваги переносять застуду на ногах, навіть при високій температурі. Це загрожує. Бережіть себе. Ви потрібні в першу чергу тільки самі собі.

Порада Терезам від гороскопу на березень. Пройдіть повну диспансеризацію, перевірте органи дихання і серцево-судинної системи. Ваги — трудоголіки і забувають вчасно відпочивати, не висипаються, заглушають втому алкоголем. Це до добра нікого не доводило. Поміняйте свої життєві позиції, проводите більше часу на свіжому повітрі, знаходите час для відпочинку, менше звалюйте на себе справ і жити легше стане. Можна пройти курс масажу або розслаблюючих спа процедур.

Астрологи не рекомендують Терезам в березні вибирати екстремальні види спорту на цей період, такі як стрибки з парашутом або джампінг. Висока ймовірність отримати серйозну травму, аж до перелому хребта.

Поради астрологів

Сприятливі дні: 1, 7, 9, 10, 17, 22, 24, 29
Несприятливі дні: 3, 6, 11, 13, 19, 28.

Що ще радять астрологи Терезам у березні 2019 року?

C 1 по 10 березня В ці дні можете починати нову справу. Також у творчих натур, особливо у чоловіків-ваг, є можливість показати свої таланти і здібності. Якщо хочете відкрити свою справу — необхідно знайти надійного партнера, якому довіряєте, як собі. Інакше справа може прогоріти. Але зірки рекомендує саме на початку місяця планувати важливі події. Висока ймовірність зустріти старих друзів або давно не бачили родичів. Може бути вас запросять на зустріч однокласників або однокурсників. Якщо довелося посваритися зі своєю половинкою, то доведеться пережити цей період, не загострюючи на тому належної уваги і все само затихне

C 11 по 20 березня В цей період Терези будуть стояти біля витоку важливого рішення, від якого залежить подальша доля. Намагайтеся вести щоденник із записами про доходи і витрати. Вам це дуже знадобиться. Не захоплюйтеся з’ясуваннями відносин з рідними або друзями, а також колегами. Хорошого результату ця суперечка не принесе. У роботі потрібно застосувати якесь завзятість і вас скоро помітять. Варто очікувати і підвищення по кар’єрних сходах.

C 21 по 31 березня спробуйте в цей період зрости духовно. Саме час розпланувати свою відпустку і найближчі поїздки. Намагайтеся проводити час з друзями, знаходите людей, близьких по духу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *