Гороскоп для Діви на березень 2019 року

Загадуйте бажання – березень ваш місяць! Завдяки благапріятному розташуванню планет ваша самооцінка в березні стане вище. Ви будете почувати себе впевненіше і напевно зважитеся на те, про що раніше лише мріяли. Установка «Я впораюся, у мене все вийде» стане провідником до заповітних вершин!

Сприятливі дні місяця березень 2019: 1, 9, 15, 23, 28.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Діва

Грамотно плануйте бюджет, інакше 1-9 березня зіткнетеся з фінансовими труднощами. Складайте список покупок, перш ніж відправитися в магазин. Уникайте розпродажів, щоб не купити речі, які не потрібні. Відмовтеся від ідеї взяти в борг у знайомих або оформити кредит в банку.

Період з 9-19 березня зробить вас сміливіше і рішучіше. Ви легко подолаєте будь-які перешкоди, що з’являються на шляху до мети. Прокинувся дух авантюризму змусить взяти участь відразу в декількох ризикованих заходах, і це, швидше за все, принесе Вам прибуток! Але будьте обережнішими 11 і 12 березня зірки не мають до необдуманих дій.

21-27 числа навколишні стануть гранично відвертими з вами. Навіть малознайомі люди раптом почнуть присвячувати вас у свої плани і секрети. Якщо до вас звернуться за порадою, сформулюйте його максимально розпливчасто, щоб згодом не бути винними.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Діва

Березень 2019 року ви запам’ятаєте надовго: місяць принесе стільки приємних сюрпризів, що ви не раз задастеся питанням: «А чи не сплю я?» Не спіть, дорогі Діви! Просто весь місяць планети будуть благоволити вам чим і обумовлені щедрі дари місяці!

У першій і другій декадах березня ви будете почувати себе на коні: з справами справляєтеся легко і швидко, іншим допомагати встигаєте, ще й нові, цікаві проекти намічаються… Всі козирні карти в березні – в ваших руках! Не бійтеся пробувати себе в чомусь новому, експериментувати. В ході таких експериментів ви можете виявити, що душа ваша лежить до зовсім іншої професії! Що ж, поставте мету освоїти її-і вперед! Все у вас вийде, навіть не сумнівайтеся. А якщо приступите до навчання до 19 березня, то освоїте програму максимально легко і швидко!

Що стосується грошей, то хороші надходження очікуються 9-17 числа. Будь-які починання цього періоду будуть вигідними. Можливе повернення старого боргу, отримання премії або авансу за роботу, яку належить виконати.

Дорогі Діви, вам не властива марнотратство, але під впливом планет в першій половині місяця ви все ж можете демонструвати не зовсім раціональне ставлення до грошей. Це відгукнеться вам в останній третині місяця-не допустіть!

Любовний гороскоп на березень 2019 року

Планети 9-16 числа нададуть прекрасну можливість для роботи над помилками. Якщо в минулому ви зробили непристойний вчинок або образили другу половинку словом, зробіть крок до примирення. У цей період вам буде даровано повне прощення.

Успіх у протилежної статі в першій половині місяця вам гарантований. І не так важливо, чи є у вас постійний партнер. Навіть якщо ви багато років перебуваєте в шлюбі, близько вашої персони постійно будуть витися шанувальники. Чи відповідати комусь із них взаємністю, вирішувати вам. Якщо ви не станете подавати явних призовних знаків, інша сторона навряд чи наважиться піти на зближення.

Усталені стосунки зміцнить романтичну подорож. Досить відправитися удвох в місто по сусідству на 1-2 дні.

У третю декаду березня тихе сімейне щастя буде потривожене-швидше за все, одним з родичів партнера. Ви з коханою людиною розійдетеся в оцінках ситуації, що сталася з цією людиною. Допомогти або посварити? На жаль, сперечаючись з цього приводу, ви тільки нашкодите власним відносин. Вирішити суперечку допоможе звернення до третьої сторони.

Здоров’я Діви в березні 2019 року

9-16 березня додайте в раціон рибу, сир і сири. Так ви задовольните загострилася зараз потреба в кальції і уникнете погіршення самопочуття.

17 і 18 числа рекомендується зробити розвантажувальними. Голодування в ці дні допоможе скинути відразу пару-трійку зайвих кілограмів.

Піднесений настрій, в якому ви будете перебувати 20-30 березня, стане запорукою гарного самопочуття. Навіть якщо ви простудитесь, завдяки позитивному настрою дуже швидко підете на поправку.

Через неуважність, властивої вам 1-9 числа, можуть виникнути реальні проблеми зі здоров’ям. І справа не тільки в тому, що в зазначений період підвищується ризик травм! Обов’язково перевіряйте термін придатності косметики і медикаментів. Як би не вийшло так, що ви використовуєте прострочений продукт! Це стало б причиною сильної алергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *