Гороскоп для Левів на березень 2019 року

Відкривайте двері: до вас йдуть великі гроші! У березні ви зможете дозволити собі багато чого з того, що раніше було недоступно, – і гроші, і час дозволяють. Не перейдіть небезпечну рису, яка відокремлює “багато” від “надмірного”. Виконуйте свої бажання «дозовано», інакше не отримаєте того задоволення, яке могли б отримати.

Сприятливі дні місяця березень 2019: 3, 8, 19, 21, 30.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Лев

Планети 9-13 березня закликають уважніше стежити за словами. Не бажайте іншим поганого – повернеться бумерангом, причому дуже скоро. Зараз потрібно говорити тільки про добрий і світлий, мислити позитивно. Мрія швидше стане реальністю, якщо ви уявите, як вона здійснилася, в найдрібніших деталях, а краще – запишете на папері.

Ви можете багато чого змінити у своєму житті, якщо… почнете змінюватися самі, і зірки 15-27 числа посприяє цьому. Визначитеся з цілями, проаналізуйте, які установки і звички заважають їх досягти. А далі приступайте до роботи над собою. В допомогу вам – психологічна література, доступні в Мережі відеотренінги і т. п.

Хтось із недоброзичливців почне розпускати плітки, попереджають планети. Обчислити цю людину не складе труднощів. Але не менш важливо довідатися, що рухає недругом. Якщо ви самі заподіяли йому біль, образили чимось, підвели, принесіть вибачення. Тоді він припинить вам шкодити і налаштовувати проти вас оточують.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Лев

У період до 23 числа перед вами відкриються чудові можливості поліпшити матеріальне становище, піднятися по кар’єрних сходах, вивести бізнес на нову висоту. Це відмінний час для того, щоб придбати або продати рухоме майно і зробити вклади. Підуть справи в гору у тих, хто займається торгівлею. Великим сюрпризом стане повернення раніше втраченої цінної речі або паперу.

Гроші в березні будуть легко приходити, але, на жаль, так само легко і йти, якщо ви не впораєтеся з спокусою пустити все на розваги та інші задоволення. Будьте мудрішими-думайте про майбутнє, а не про миттєві примхи.

Розташування планет до 11 березня допоможе швидко розправитися з щоденними, рутинними справами, яких поприбавится. Особливо досягнуть успіху в цей період Леви, чия діяльність пов’язана з наданням послуг. А ось вже в другій і третій декадах березня, планети стануть провокувати суперечки з партнерами і навіть розрив домовленостей. Будете тактовними, стриманими і терплячими – уникнете останнього. Якщо ж, пішовши на поводу, зустрівши опір, станете «рвати і метати», заробите проблеми.

Останній тиждень березня, пройде під знаком спілкування. Це час встановлення нових відносин, обміну досвідом, ділових поїздок.

Любовний гороскоп на березень 2019 року Лев

Перша декада березня – пора романтики і пробудження почуттів! Ті, хто шукає любов (тобто не сидить в чотирьох стінах, а часто виходить у світ і знайомиться!), в цей період, напевно, її знайдуть: Зірки допоможуть таким «шукачам»! Єдине застереження: не бути занадто довірливими і наївними. Уважно слухайте нового знайомого: якщо в його словах багато протиріч, навіть, на перший погляд, нешкідливих, насторожіться! Не поспішайте з першою близькістю, і тоді вона принесе куди більше задоволення.

після 19 березня на ясному небосхилі сімейних пар може виникнути грозова хмара. Не обмежуйте свободу партнера – дозвольте йому розпоряджатися особистим часом так, як він хоче. Тоді «грому і блискавок» вдасться уникнути.

У третю декаду місяця потрібно проявити дипломатичність, щоб вкрай не посваритися з близькою людиною. Намагайтеся обходити всі гострі кути і не заводити розмови на неприємні для другої половинки теми. Особливо актуальним ця рада зірок буде 27 березня.

Здоров’я Лева в березні 2019 року

1 – 9 березня, будуть добре піддаватися лікуванню хронічні захворювання ендокринної системи. Від старих схем варто відмовитися і спробувати нові методи. Якщо лікар не готовий експериментувати, зверніться до іншого фахівця.

Друга декада вересня пройде під напруженим впливом планет, ніж будуть обумовлені характерні для цього часу швидка стомлюваність, сонливість і м’язова слабкість. Для поліпшення самопочуття урізноманітніть раціон: їжте більше м’ясних продуктів, яблук і сухофруктів.

Гартують і інші оздоровчі процедури сприятливо проводити 22-30 березня. Якщо ви застудилися або підхопили вірусну інфекцію, ознайомтеся з рецептами народної медицини. Слідуючи їм, Ви швидко позбудетеся від хвороби.

Депресивні думки можуть затьмарити настрій 27 або 28 березня, про що попереджає місяць. Абстрагуватися допоможе спілкування з близькими друзями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *