Гороскоп для Раків на березень 2019 року

Вчіться поєднувати приємне з корисним! Спілкування в березні буде багато – навіть з тими, з ким раніше ви обмінювалися лише вітальними фразами. Навколишні стануть більше і частіше цікавитися вашим життям, вашими думкою і світоглядом. Дозуйте інформацію про себе, не давайте приводів для пліток.

Сприятливі дні місяця березень 2019: 6, 10, 23, 24, 29.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Рак

Планети на початку місяця пробудять у вас спрагу влади. Ви станете як ніколи вперто відстоювати свої позиції і вимагати від оточуючих беззаперечного підпорядкування. З боку така поведінка буде виглядати зухвалим і примхливим. Щоб уникнути конфліктів, контролюйте себе, а не інших. Вкрай не рекомендується брати участь в дебатах і різних дискусіях.

1 або 2 березня вирушайте на шопінг. Придбані речі порадують відмінною якістю і приємною ціною!

18-30 березня додайте в своє життя різноманітності! Відвідуйте місця, де раніше не були, частіше виходите в світ, більше спілкуйтеся, причому не соромтеся знайомитися першими. Хоча б на пару днів забудьте про розпорядок дня, розкладу – і життя заграє новими фарбами!

В останній тиждень місяця вас відвідає дуже цікава ідея. До найдрібніших подробиць продумайте план її реалізації. Можливо, вам знадобиться допомога з боку – на ваш заклик обов’язково відгукнуться близькі.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Рак

Життя ваша в березні буде вирувати, як гірський потік. Більшу частину місяця ви будете, як ніколи, багато спілкуватися, розмовляти. Можливі ділові поїздки. Бонусом від планет стане те, що у відрядженнях вам легко вдасться поєднати приємне з корисним: здійснити екскурсію по новому місту, порадувати себе покупками, зустрітися зі старими знайомими і чудово провести час з новими.

У березні вам стане доступна раніше прихована інформація – це дасть перевагу над колегами і партнерами, скористайтеся нею грамотно.

У першу і другу декади планети створять прекрасні умови для отримання освіти. Читайте ділову літературу, беріть участь у семінарах, конференціях. Що стосується останніх, вистачить відсиджуватися в залі для глядачів-ваше місце біля мікрофона! Мова ваша буде звучати особливо красиво і переконливо, як у справжнього оратора!

Раки можуть похвалитися відмінною інтуїцією, а після 19 березня багато представників знаку продемонструють і зовсім провісні здібності! Слухайте внутрішній голос, особливо якщо він говорить триматися подалі від тієї чи іншої людини.

Третя декада місяця, принесе закінчення якоїсь справи або процесу. З ваших плечей спаде важкий вантаж, який ви несли вже довгий час.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

У першу декаду березня, ви цілком і повністю поринете в справи вдома: займетеся вирішенням побутових проблем, ремонтом, перебудовою, а може, почнете шукати нове житло і готуватися до переїзду. Кохана людина буде поруч – на його допомогу і підтримку можете розраховувати цілком, за винятком, мабуть, 3 числа, коли його увагою заволодіють зовсім інші справи. Поставтеся з розумінням, не влаштовуйте скандалу і допиту з пристрастю. Нові відносини в цей період зародяться навряд чи: перша декада несе в собі енергію завершення, а не початку. Перше побачення куди краще провести після 9 числа.

Цікаві знайомства вдасться зав’язати там, де панує атмосфера творчості, радості, веселощів, активного відпочинку, гри! Відмінний привід, щоб, наприклад, записатися в театральну або танцювальну студії або сходити на футбольний матч. Сімейним парам друга і треті декади місяця подарують повну гармонію і взаєморозуміння з дітьми. Чада порадують гарною поведінкою і особистими досягненнями (в школі або спорті, наприклад).

Здоров’я Раків в березні 2019 року

9-15 березня запас життєвих сил буде невисокий. Відкладіть тренування і зменшіть фізичні навантаження. Купання в басейні, прийняття ароматичних ванн або відвідування лазні благотворно позначиться на самопочутті і настрої.

Якщо у вас є проблеми зі шкірою або волоссям, зверніться до дерматолога, косметолога або трихолога 17-29 березня. Використовуйте тільки Перевірені косметичні препарати, віддавайте перевагу оздоровчим маскам на основі натуральних продуктів.

після 23 числа стануть уразливі нирки. Відмовтеся від спиртних і газованих напоїв, тримайте поперек в теплі і урізноманітніть раціон продуктами, багатими вітаміном А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *