Гороскоп для Близнюків на березень 2019 року

Не геройствуйте, але і не відставайте від лідерів! Наберіться терпіння: можливо, не все буде виходити з першого разу і так, як вам хочеться. Не пасуйте перед труднощами, викликаними рухом планет – ви обов’язково подолаєте, якщо будете вірити в себе і в правильність обраного шляху.

Сприятливі дні місяця березень 2019: 2, 7, 16, 24, 30.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Близнюки

Проявити гнучкість і, можливо, відмовитися від частини принципів закликають в першу декаду березня зірки. Пустіть в хід чарівність, щоб зблизитися з людьми, з якими зведе доля. Нові знайомі допоможуть втілити в життя багато Ваших задумок.

Обов’язково перевіряйте важливу інформацію, що надходить до вас в період з 20 по 27 березня. Не вірте на слово навіть тим, кого добре знаєте: вас можуть ввести в оману ненавмисно. Так, родич або друг ризикує сам стати жертвою шахраїв. А повіривши йому, ви втратите гроші або серйозно нашкодите своїй репутації.

Зірки попереджають: після 28 березня ви можете опинитися в ситуації непростого вибору. Прислухайтеся до внутрішнього голосу-саме інтуїція, а не логічні доводи, допоможе зробити правильний крок.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Близнюки

У березні від вас будуть потрібні максимум зосередженості і акуратності, щоб не допустити помилок, ціна яких дуже висока. Всі важливі документи перевіряйте кілька разів. З усіх спірних питань консультуйтеся з декількома фахівцями і тільки потім приймайте остаточне рішення. Не беріть на себе більше, ніж зазвичай: до героя в березні вам, на жаль, далеко.

Перша і друга декади для багатьох Близнюків – час пожинания плодів. Стануть відомі проміжні або остаточні підсумки справи, якою ви займалися. Швидше за все, ви залишитеся задоволені результатами.

Після 19 березня, можливі незаплановані відрядження. Поборіть бажання відмовитися – поїздка пройде більш ніж успішно. Планети закликають голосніше заявляти про себе, рекламувати свої знання і вміння. Геть сором – ви складете конкуренцію багатьом «великим професіоналам»!

Остання декада за багатьма параметрами буде відмінним часом. Будь-які завдання будуть даватися легше, ніж зазвичай. Багато спірні питання стануть вирішуватися буквально по клацанню пальця. Чим серйозніше ви зараз будете ставитися до життя, тим більше випробувань воно буде вам посилати, а тому розслабтеся, відпустіть віжки!

Любовний гороскоп на березень 2019 року

Відмінна новина для близнюків, які мріють про любов, пристрасті і яскраві емоції: першу декаду березня ваші бажання напевно стануть реальністю! розташування планет в даний період відповідає за веселощі, розваги, задоволення, свята… коханців і коханок. Нові знайомства швидко перейдуть на романтичну хвилю. Близнюкам, які мають партнера, буде непросто встояти перед спокусою сходити наліво. Питання морального вибору-тут вже зірки не дадуть поради, як вчинити. Сімейних Близнюків порадують діти. Деякі представники знаку саме зараз задумаються про народження дитини. Це вдалий час для зачаття.

Після 17 березня як би не спровокувала надмірна «любов» до справ, офісу скандал з другою половинкою! Не затримуйтеся після закінчення трудового дня, не беріть роботу додому. У вільних представників знаку у другій і третій декадах березня з’явиться шанс налагодити особисте життя саме на роботі – об’єктом їх симпатій (взаємних) може стати колега, партнер або начальник.

Здоров’я Близнюків у березні 2019 року

2-9 березня ви будете перебувати у відмінній фізичній формі. Вільний час присвятіть тренуванням. Інакше нерозтрачена енергія спровокує дратівливість, що загрожує конфліктами.

Домашні справи 9-15 березня стануть настільки нудними, що від однієї думки про них може погіршитися самопочуття, предупреждаеют планети. Попросіть інших членів сім’ї готувати їжу і робити прибирання, а якщо ви живете одні, відкладіть справи. Їжу можна замовити додому, а генеральне прибирання провести пізніше. Побережіть нервові клітини!

Уважніше ставтеся до свого здоров’я 17-30 березня. При найменшому нездужанні зверніться до лікаря і дотримуйтесь його рекомендацій. Якщо ви страждаєте від хронічної недуги, пройдіть черговий курс лікування. Суворо дотримуйтеся правил гігієни і здорового харчування – в іншому випадку удар по імунітету буде настільки сильним, що ви легко станете жертвою вірусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *