Гороскоп для Тельців на березень 2019 року

Живіть в своє задоволення! Березень пройде під знаком свята і розваг. Не треба чекати “чарівника на блакитному вертольоті” – станьте їм самі для себе! Що приносить задоволення вам? Смачна їжа, зустрічі з друзями, походи в гори, кіно на даху? Організувати все це простіше, ніж ви думаєте!

Сприятливі дні місяця березень 2019: 1, 9, 10, 19, 24.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Телець

9-20 березня близькі родичі стануть більш уважними по відношенню до вас і будуть відчувати найменші перепади вашого настрою. У будь-якій скрутній ситуації сміливо звертайтеся до них за допомогою – вам нададуть необхідну підтримку або дадуть мудру пораду. 17 або 18 березня, щоб віддячити рідню, організуйте спільний похід в кіно або театр.

Таємне завжди стає явним. У період з 22 по 30 березня ви, нарешті, знайдете відповіді на давно мучать питання, а заодно хтось із друзів поділиться з вами секретом. Ви зможете дізнатися, що чекає вас в не настільки віддаленому майбутньому – з сну, який присниться в ніч з 26 на 27 число. Щоб вірно інтерпретувати побачене, загляньте відразу в кілька сонників.

В останній тиждень місяця може виникнути бажання взяти участь у ризикованому заході. Якщо ви піддастеся йому, то потерпіть фіаско. Щоб досягти поставлених цілей в зазначений період, ваші дії повинні бути ретельно спланованими, а рішення – зваженими.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Телець

Якщо є можливість відправитися у відпустку в березні, зробіть собі такий подарунок. зірки обіцяють відпочинете ви на славу і додому повернетеся з цілою обоймою нових ідей!

Березень – чудовий місяць для творчості. Ви досягнете успіху, якщо ваша діяльність пов’язана з творчістю, написанням музики або картин, акторством і т. д. Ви чудово шиєте або в’яжете? На ваші вироби напевно буде хороший попит – розмістіть оголошення!

Місяць не образить тих, хто любить ризикувати, авантюри найчастіше обертаються успіхом. Планети порадують і тих, хто вирішить взяти участь у професійних конкурсах і змаганнях: дорогі Тельці, фортуна на вашому боці!

До будь-якої роботи в першій і другій декадах місяця підходите креативно – саме час випробувати нові методи вирішення старих завдань. Любіть те, чим займаєтеся, і результати не розчарують, роблячи що-то через не хочу, ви прирікаєте себе на поразку.

Найскладніші професійні завдання заплануйте на будь-який день після 22 березня, їх рішення знайдеться швидше. Справ значно додасться. Їх результати будуть залежати від самодисципліни. Ризикувати в чому б то не було зараз не варто.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

10 – 17 березня можуть зав’язатися романтичні стосунки на роботі. Їх ініціатором, швидше за все, виступите не ви-знаки уваги почнуть надавати товариш по службі, партнер або навіть начальник. Якщо ця людина вам симпатичний, дайте йому шанс-сходіть на побачення. Воно ні до чого вас не зобов’язує. Але, ймовірно, ви настільки очаруетесь поведінкою цієї людини в звичайному житті, далеко від офісів і кабінетів, що одним побаченням справа не обмежиться. Шанси зав’язати красиві і тривалі стосунки непогані.

Після 17 березня планети сприятимуть встановленню взаєморозуміння в парах. У цей період напевно вдасться залагодити спірні питання, прийти до компромісу, домовитися про якийсь важливий крок. Ви будете почуті партнером – до ваших почуттів він поставиться дбайливо і не дозволить собі зробити так, щоб ви засмутилися.

Друга і третя декади – гарний час для укладення шлюбу. Він буде довгим, щасливим, принесе подружжю матеріальне благополуччя і навіть популярність.

Якщо ви самотні і перебуваєте в пошуку своєї половинки, вирушайте туди, де можна поговорити, подискутувати. Ваше красномовство – магніт для розумних, цікавих і вельми успішних чоловіків.

Здоров’я Тельця в березні 2019 року

Займіться своїм перетворенням: зробіть педикюр, манікюр, змініть зачіску. Будь-які косметичні процедури, виконані 9 – 12 березня, порадують відмінним результатом і позитивно позначаться на психологічному стані.

13-29 березня організму необхідно дати фізичне навантаження. Запишіться в спортивний зал або підберіть комплекс вправ, які можна виконувати вдома. Щоранку починайте з гімнастики або з пробіжки. Перед сном також рекомендується здійснювати піші прогулянки.

В останній декаді місяця, ви будете мати потребу в притоці позитивних емоцій і, ймовірно, станете їсти більше солодкого. Надмірне вживання різної смакоти негативно позначається на травній системі, фігурі і шкірі. Придумайте інший спосіб підняти собі настрій: наприклад, слухайте динамічну музику, дивіться комедії, займайтеся хобі. Солодке ж їжте в обмеженій кількості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *