Гороскоп для Овенів на березень 2019 року

Пам’ятайте: посієш звичку – пожнеш характер! Успіх обов’язково приходить до того, хто долає власні слабкості, лінь і страхи. У березні зруйнувати стару, неправильну модель поведінки і створити і закріпити нову буде простіше. Хороші звички, наприклад, ранній підйом і біг вранці, закладені зараз, скоротять ваш шлях до заповітних вершин.

Сприятливі дні місяця березень 2019: 3, 10, 15, 21, 26.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Овен

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб записатися на освітні курси, вступити в клуб за інтересами, зробіть це 9-13 березня. Ви досягнете успіху в навчанні, швидко знайдете однодумців і станете їх лідером.

15-26 Березня, ви будете вести себе легковажно і безтурботно, ризикуєте влізти в борги, щоб вгамувати свої численні забаганки. Родичі і друзі це засудять і відкрито висловлять обурення. Прислухайтеся до їхніх слів, сприймайте критику як прекрасний стимул до самовдосконалення.

В останню декаду березня ви помітите за собою потяг до містики – можете захопитися езотеричною літературою, пошуком себе і свого істинного шляху. Вам також будуть цікаві телепрограми, присвячені паранормальним явищам. Не приймайте близько до серця побачене і почуте, інакше почнете боятися кожного шереху, буде важко розслабитися навіть у власному будинку.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Овен

Працювати в березні ви будете багато і наполегливо. Не варто переживати, що праця вимордує і не залишить часу на особисте життя – навпаки, в березні ви будете демонструвати відмінну організованість і самодисципліну. Почніть місяць з того, що складіть чіткий план, що і коли потрібно зробити, і досягнете успіху. Форс-мажорів не передбачається, зривів домовленостей, конфліктів з партнерами – теж. Робота буде протікати в спокійному темпі, що посприяє відмінним результатами.

У першу декаду березня амбіції зростуть, захочеться визнання своїх заслуг, привілейованого становища серед колег. Визнання ви, швидше за все, досягнете – ймовірно заохочення керівництва за попередні заслуги. А ось навмисно виділятися серед товаришів по службі, тим більше протиставляти себе їм, не варто. Зростанню вашого авторитету куди більше посприяє спокійне, без емоцій і зоряних замашок ставлення до власних досягнень.

Багатообіцяючим буде період після 19 березня. У цей час можуть здійснитися ваші найпотаємніші бажання, пов’язані з професією. Хтось укладе вигідний контракт, хтось влаштується на роботу мрії, хтось відкриє власну справу.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

з 10 по 17 березня зірки обіцяють теплі стосунки з другою половинкою. Її інтерес до вашої персони зросте – партнер стане більше цікавитися вашими думками і переживаннями, задавати питання, пов’язані з роботою або хобі. Не обмежуйтеся односкладовими відповідями-присвятіть кохану людину в те, чим живете, чим дихаєте. Для нього це важливо.

Цей період принесе полегшення Овнам, чиї відносини давно себе вичерпали. Розірвати став нестерпним зв’язок зараз вдасться найбільш безболісно для обох. Перша декада березня підходить для офіційних розлучень.

Пристрасть і інтимна близькість стануть головними темами другої і третьої декад місяця. Це час обіцяє романтичні знайомства, які стануть розвиватися дуже стрімко. Триматися новий зв’язок буде, швидше за все, на фізичному потягу, а тому велике майбутнє зірки їй не обіцяють. Зате ваше матеріальне становище завдяки новому партнеру напевно стане краще.

Здоров’я Овна в березні 2019 року

В перший тиждень березня ви будете почувати себе відмінно. Захисні сили організму зростуть – ймовірність захворіти в цей період близька до нуля. Однак 1 або 3 числа може нагадати про себе хронічний недуга.

Здача аналізів і проведення діагностичних процедур з використанням сучасних технологій найбільш доречні в період з 18 по 29 вересня. Час буде витрачено не дарма: ви потрапите до уважних і кваліфікованих фахівців і залишитеся задоволені їх роботою.

Після 29 березня, енергії буде не так багато. Мінімізуйте фізичні навантаження, відмовтеся від занять спортом, намагайтеся більше відпочивати. В останній день місяця рекомендується відвідати басейн або хоча б прийняти розслаблюючу ароматичну ванну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *