Гороскоп для Рака на січень 2019 року

У січні 2019 року Ракам випаде можливість дістатися до бажаної мети. Доля немов відчинить перед вами двері: ловіть момент.

Вставши перед життєвою дилемою, попросіть кохану людину або довіреного колегу допомогти у виборі рішення і прислухайтеся до поради.

Сприятливі дні для Раку на січень 2019 року– 2, 3, 17, 21, 24
Несприятливі дні для Раку на січень 2019 року – 1, 4, 12, 22

Кар’єра і фінанси Раку в січні 2019 року

Працювати в січні 2019 року Раки будуть багато і наполегливо. У цей період вам доведеться продемонструвати відмінну організованість і самодисципліну. Почніть місяць з того, що складіть чіткий план, що і коли необхідно зробити, і досягнете успіху. Цього місяця кризових ситуацій, зривів домовленостей, конфліктів з партнерами не передбачається. Робота буде протікати в звичайному діловому режимі, що посприяє відмінним результатами.

В середині місяця вам захочеться визнання своїх заслуг, привілейованого становища серед колег. Визнання ви, швидше за все, досягнете-можливе заохочення керівництва за попередні заслуги. А ось протиставляти себе товаришам по службі не варто. Зростанню вашого авторитету більше посприяє спокійне, без зіркових замашок ставлення до власних досягнень.

Багатообіцяючим буде друга половина місяця. У цей час можуть здійснитися ваші найзаповітніші бажання, пов’язані з професією. Хтось укласти вигідний контракт, хтось влаштується на роботу мрії, хтось зможе відкрити власну справу.

Що стосується фінансової сфери у січні 2019 року, то деякі Раки з подивом виявлять, що після новорічних свят фінанси співають романси. Тільки не треба себе дорікати в марнотратства: що зроблено, того не повернеш. Краще подумайте, як виправити ситуацію. До середини місяця залатати проломи в сімейному бюджеті вам допоможуть друзі або родичі. Хтось позичить вам грошей на невизначений час, хтось запропонує хороший підробіток.

Але турбуватися вам не варто. Зараз діє неписаний закон: чим менше грошики ми любимо, тим більше шансів їх залучити. Так що спокійно працюйте, ходіть на співбесіди, якщо вирішили знайти місце краще. А головне, не вплутуйтеся у фінансові авантюри і проекти.

Особисте життя Раку в січні 2019 року

Для Раків сім’я і дім – це святе. Тут ви відчуваєте себе найбільш комфортно і звикли всім керувати. Однак у січні 2019 року ініціативу несподівано перехопить ваша друга половинка. І зараз не ви будете вирішувати, скільки грошей витратити на ремонт, що приготувати на вечерю, як виховувати дітей і як провести вихідні. З одного боку, Раки в розгубленості, з іншого – намагаються повернути все на колишні місця, але в першій половині місяця нічого не вийде.

І не треба! Зараз ваш партнер не просто хоче, але і може приймати вірні рішення і взагалі бути главою сім’ї. Так розслабтеся! Довіртеся коханій людині і отримуйте задоволення. Направте свою увагу на професійну сферу. До кінця місяця партнер втомиться від тотального контролю, почне прислухатися до вашої думки, питати поради. Ось і чудово! Обговорюйте всі важливі питання, приймайте рішення разом, але не дозволяйте повністю перекладати відповідальність за сім’ю на ваші плечі. Проявіть мудрість, і все вийде.

Вільним Ракам в січні не варто розраховувати на серйозний роман з продовженням, але легкий флірт і романтичні пригоди вірогідні, а це, між іншим, корисно для тонусу.

Здоров’я Раку в січні 2019 року

У січні 2019 року здоров’ю представників знака Рак практично нічого не загрожує. З імунітетом все в повному порядку, хронічні недуги не турбують, ось тільки нерви можуть пустувати. Поставтеся до цього уважно, так як практично всі хвороби від нервів. Так що ваше завдання – знайти спокій. Що, загалом-то зараз нескладно. По-перше, ніяких серйозних потрясінь у вашому житті не передбачається. По-друге, близькі готові підтримати вас в будь-якій ситуації. Головне, самі не переживайте через дрібниці – вони того не варті. Більше відпочивайте, гуляйте, висипайтеся, займайтеся спортом. Тоді і відчувати себе будете відмінно, і виглядати чудово.

Кінець січня – прекрасний час для відвідування перукаря, стиліста або косметолога. Якщо ж ви налаштовані більш радикально і подумуєте про пластичну хірургію, з операцією варто почекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *