Гороскоп для Близнюків на січень 2019 року

Щоб в січні 2019 року в сім’ї Близнюка запанував світ, доведеться попрацювати над собою. Будьте добрішими до близьких, придумайте спільне заняття – і все налагодиться.

Кращий діловий союз в цьому місяці складеться з вашою дорогоцінною половиною. Удвох можете згорнути гори і поповнити бюджет.

Сприятливі дні для Близнюка в січні 2019 року– 6, 11, 13, 17, 29
Несприятливі дні для Близнюка в січні 2019 року – 2, 15, 22

Кар’єра і фінанси Близнюка в січні 2019 року

Січень 2019 року буде непростим для Близнюків в плані кар’єри. Від вас буде потрібно зосередженість і акуратність, так як ціна допущених помилок буде занадто висока. Всі важливі моменти перевіряйте кілька разів. З спірних питань консультуйтеся з декількома співробітниками і, тільки добре все зваживши, приймайте рішення. Не беріть на себе більше, ніж зазвичай.

Перша половина місяця для багатьох Близнюків – це час пожинания плодів. Стануть відомі остаточні або проміжні підсумки справи, над якою ви працювали. Найімовірніше, ви залишитеся задоволені результатом.

У другій половині місяця можливі незаплановані відрядження. Відмовлятися не варто – поїздки пройдуть успішно. Зірки рекомендують голосніше заявляти про себе, рекламувати свої знання і вміння. Геть сором – ви складете конкуренцію багатьом.

В кінці січня 2019 року будь-які завдання будуть даватися легше, ніж зазвичай. Багато спірних питань будуть вирішуватися немов за помахом чарівної палички. Чим серйозніше ви зараз будете ставитися до життя, тим більше випробувань воно вам піднесе. Тому трохи видихніть.

У січні 2019 року у фінансовій сфері режим легкої економії виявиться вельми доречним. Намагайтеся не витрачатися по дрібницях, не давати в борг і не робити занадто дорогих подарунків. А ось потрясти старих боржників цілком можна. Швидше за все, гроші вам повернуть без всяких відмовок. Крім того, цей місяць – не найкращий час для великих покупок і ювелірних прикрас.

Особисте життя Близнюка в січні 2019 року

В особистому житті в першій половині січня 2019 року зоряна обстановка може загострити відносини Близнюка з другою половинкою. Ви станете надзвичайно образливими-ненавмисно зронене партнером слово може викликати бурю емоцій. Постарайтеся стримувати себе і не наробити дурниць – незабаром ситуація зміниться, ви подивитеся на подію під іншим кутом і зрозумієте, що були неправі.

5 і 6 січня в розмові з коханою людиною не торкайтеся гострих, неприємних питань. Енергія цих днів не дозволить вам правильно зрозуміти один одного і спровокує розбрат.

Близнюки, які перебувають у шлюбі, у другій половині січня зможуть зробити свій будинок більш затишним. Спільна з партнером робота, спрямована на облаштування житла, зміцнить відносини і привнесе в них більше гармонії.

Для самотніх представників знаку зірки створять хороші умови для романтичних знайомств. Однак врахуйте: перешкоди теж будуть. Так що не поспішайте переводити дружнє спілкування на новий рівень – почекайте деякий час.

Здоров’я Близнюка в січні 2019 року

Якщо в січні 2019 року представники знака Близнюки будуть вести здоровий спосіб життя, проблем зі здоров’ям виникнути не повинно. Не засиджуйтеся допізна на роботі, а службові негаразди не приймайте близько до серця. З будь-якими справами ви впораєтеся і без зайвої витрати сил і нервів, а перевтома загрожує перерости в хронічну втому з усіма витікаючими наслідками. Так що закінчуйте роботу вчасно, а ввечері дозвольте собі хоча б 15-хвилинну прогулянку. У свята і вихідні ходіть на каток або з дітьми на гірку. Необхідно уникати будь-яких надмірностей, особливо в кінці місяця. Занадто довгі прогулянки чреваті застудою, посилені тренування в спортзалі – болями в суглобах і загостренням судинних захворювань, часті застілля – проблемами зі шлунком і кишечником (не кажучи вже про зайвих кілограмах). З алкоголем теж слід бути акуратніше. Словом, девіз місяця – помірність у всьому!.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *