Гороскоп для Тельців на січень 2019 року

У січні 2019 року настала черга Тельця зайнятися собою коханим. Відкладіть в сторону справи, налаштуйтеся на позитивний лад і як слід відпочиньте.

Єдиний вірний спосіб вирішити обридлу проблему-сховатися від неї. Відлітайте, їдьте, запріться – і без вас обійдуться.

Сприятливі дні для Тельця в січні 2019 року – 2, 5, 21, 25
Несприятливі дні для Тельця в січні 2019 року– 1, 13, 14, 15, 28

Кар’єра і фінанси Тельця в січні 2019 року

Ви добре попрацювали в минулому році і не варто зупинятися на досягнутому. Вас поважають колеги, до вас прихильно ставиться керівництво. Так що після свят, в січні 2019 року, приступайте відразу до справи – і не сумнівайтеся, вас підтримають. Якщо буде потрібно прийняти важливе рішення, проаналізуйте всі поради. А остаточний вибір робіть самі, грунтуючись не тільки на логіці, але і на інтуїції. Слід зазначити, що шосте почуття в січні вас не раз виручить:

  • підкаже, кому з колег можна довіряти, а від кого слід триматися подалі;
  • коли краще поговорити з керівництвом, а коли промовчати.

Якщо в цей період у вас є можливість відправитися у відпустку, зробіть собі такий подарунок. Відпочинете ви на славу і додому повернетеся з цілою обоймою нових ідей.

У сфері фінансів у січні 2019 року у Тельців все гаразд — якщо не перевищите бюджет під час свят. Але ось на швидку прибуток або премію, на підвищення зарплати поки не розраховуйте. Все це буде, але пізніше.

Особисте життя Тельця в січні 2019 року

В особистому житті в січні 2019 року відносини з коханою людиною не можна назвати безхмарними. Але якщо розставання не входить у ваші плани, все можна виправити, варто тільки захотіти. Перш за все знайте: ваш партнер переживає не найкращі часи. Він і відчуває себе неважливо, і на роботі у нього не все гладко. Так що до його замкнутості або, навпаки, прискіпливості, до частих змін настрою поставтеся з розумінням. Це не означає, що слід терпіти будь-які образи. Ні в якому разі! Просто не чіпляйтеся до його слів, залиште його в спокої. А якщо він попросить допомоги або поради, не відмовляйте. Постарайтеся дати зрозуміти, що ви поважаєте особистий простір коханого, але при цьому завжди поруч і завжди готові підтримати. Відчувши таке ставлення, він сам поділиться своїми проблемами, перестане відмовчуватися і піде на зближення. Так що проявіть мудрість і терпіння, і до кінця місяця відносини налагодяться.

Вільні Тельці в січні 2019 року навряд чи захочуть змінити свій статус. Вони прекрасно почувають себе і на самоті, і в компанії друзів. Тому зробити серйозний вибір зараз важко. Та й не потрібно: січневі романи виявляться швидкоплинними. У кращому випадку, ви приємно проведете час. В гіршому – доведеться страждати, переживаючи особисту драму.

Здоров’я Тельця в січні 2019 року

Після новорічних свят деякі Тельці виявлять, що улюблені наряди стали дещо тісні – і вирішать терміново вживати заходів. Це правильно, але в усьому треба знати міру. Ніяких голодувань, строгих дієт, виснажливих тренувань. Раціон повинен бути повноцінним. Можна харчуватися дробно, кожні 3-4 години невеликими порціями. Перед сном краще не вечеряти. І пийте більше води.

У першій половині місяця не виключені проблеми з судинами, мігрені, болі в шийному відділі хребта. У цей період добре пройти курс масажу, відвідати басейн. І намагайтеся частіше гуляти на свіжому повітрі і провітрювати приміщення.

У деяких представників знака можуть виникнути проблеми зі шкірою (як неважко здогадатися – наслідок святкових надмірностей). В такому випадку обов’язково зверніться до косметолога. Іншим досить звичайного зимового догляду за шкірою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *