Гороскоп для Овнів на січень 2019 року

У січні 2019 року Овнам необхідно рівномірно розподілити сили. Щоб все задумане втілилося в реальність, діяти потрібно методично і наполегливо. Не рвіться вперед!

Цей період – прекрасний шанс скористатися протекцією впливових знайомих. Не пропустіть його, і в житті з’явиться приваблива перспектива.

Сприятливі дні для Овна в січні 2019 року– 1, 2, 12, 14, 15, 31
Несприятливі дні для Овна в січні 2019 року —3, 4, 20, 21, 23, 25

Кар’єра та фінанси Овна в січні 2019 року

Січень 2019 року – відмінний період для збору та обробки інформації у професійній сфері, підвищення кваліфікації, спілкування з людьми, які мають великий досвід роботи в такій діяльності. Будьте відкриті всьому новому-це стане в нагоді в найближчому майбутньому.

На початку місяця будуйте плани, продумуйте, як збираєтеся добиватися цілей і, що не менш важливо, як піднести свої ідеї керівництву. А в другій половині місяця можна починати діяти. Спочатку чітко і ясно викладіть проекти шефу потім, отримавши схвалення, шукайте однодумців. Тільки вибирайте Партнерів зі “старої гвардії”, на новачків зараз робити ставку ризиковано.

У цей час ви самі можете стати для когось наставником. Будьте терплячі з людиною, яка опиниться під вашою опікою. Спочатку він, можливо, розгубиться, але згодом проявить себе кмітливим і надійним працівником.
Фінансове становище в січні 2019 року у Овнів буде цілком пристойним. Можливо, що великі придбання краще відкласти на більш пізній час. Крім того, не варто в цей час робити вклади і давати в борг, особливо на початку місяця.

Особисте життя Овна в січні 2019 року

Що стосується особистого життя Овнів в січні 2019 року, то ви самі розумієте, близькі потребують вашої уваги і турботи. І цього місяця ця проста істина особливо актуальна. Однак ваші думки зараз десь дуже далеко … мріяти, звичайно, не шкідливо, але для сім’ї це небезпечно. Якщо весь вільний час ви будете прибувати в повітряних замках, не встигнете озирнутися, як діти перестануть слухатися, а друга половинка почне поглядати на сторону. Так що скоріше спускайтеся з небес на землю, займіться сім’єю – і погода в будинку налагодиться.

У другій половині місяця всіма способами намагайтеся уникати сварок, згладжуйте гострі кути і не намагайтеся з’ясовувати стосунки. Будь-яка важлива розмова може обернутися сваркою, і потім доведеться довго налагоджувати відносини.

Кінець місяця відмінно підходить для спільного дозвілля, розваг, спілкування з друзями.

Самотні Овни в першій половині місяця будуть піддаватися мріям і в упор не помітять зацікавлених поглядів оточуючих представників протилежної статі. Втім, знайомства цього періоду навряд чи призведуть до серйозних стосунків. А ось в останній тиждень січня є шанс зустріти цікаву і порядну людину. І у вас все складеться, звичайно, якщо ініціатива буде обопільною.

Здоров’я Овна в січні 2019 року

Серйозних проблем з самопочуттям в січні 2019 року у Овнів не передбачається — за умови, що з перших чисел місяця ви будете піклуватися про здоров’я, а не підривати його алкоголем і шкідливою їжею. Правда слід зауважити, більшість Овнів в цей період не схильні до надмірностей.

Слід пам’ятати про те, що в січні Овнам не рекомендується перенапружуватися. Після прогулянок або занять спортом можна дозволити собі пару годин повної релаксації. Вибирайте, що вам ближче, – розслаблююча ванна, читання, медитація або чаювання в сімейному колі. І, головне, не забувайте про повноцінний сон!

Пам’ятайте і про зміцнення імунітету. Пийте вітаміни, свіжовичавлені соки, використовуйте більше овочів і цитрусових фруктів в раціоні.

У другій половині місяця можливе незначне підвищення артеріального тиску. Щоб цього уникнути, не нервуйте через дрібниці і не вплутуйтеся в суперечки і конфлікти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *