Гороскоп для Риб на 2019 рік

У 2019 році Риби, нарешті, зможуть звільнитися від минулого, яке міцно прив’язувало до себе і не давало місця новому. В душі відбудуться важливі зміни. Внутрішні протиріччя, довгий час терзали Вас, кудись зникнуть, а їм на зміну прийде чітке усвідомлення того, куди рухатися далі і кого вибирати в «попутники». 2019-й рік буде подібний сходам: всесвіт стане щедро відкривати перед вами нові можливості. Але тільки від вас залежить, чи залишитеся ви на тій же самій сходинці або, переборовши страхи і сумніви, підніметеся вище.

Кар’єра і фінанси Риби на 2019 рік

Початок 2019 року буде непростим в плані кар’єри. Ви ризикуєте переоцінити свої можливості і спробуєте зробити все і відразу. У цей час краще не міняти роботу, не починати нових проектів і не допускати великих витрат.

Відкладіть зміни до середини весни. В кінці квітня – початку травня є шанс отримати перспективні пропозиції, які варто уважно розглянути. Вибрати кращий варіант допоможе загострилася інтуїція.

Закріпити позиції ви напевно зумієте в червні.
Друга половина 2019 року буде менш насиченою, але більш гармонійною. Ваша ділова активність знизиться, і для досягнення результатів працювати доведеться більше, ніж раніше.

Восени постарайтеся знайти час і гроші на освіту. Отримані знання принесуть користь в кінці року.

Що стосується фінансових питань в 2019 році, то наполеглива праця і чуття на вигідні угоди дозволять вам ні в чому не потребувати.

У період квітень-травень ви при бажанні зможете відкрити власний бізнес. Зробіть цей крок тільки в тому випадку, якщо будете на всі 100% готові до самостійного ведення справ.

Перших великих грошових надходжень можна очікувати в березні місяці. Швидше за все, це будуть виплати за роботи, виконані в кінці минулого-початку нинішнього року.

Травень наділить вас зайвою щедрістю по відношенню до партнера. Ви станете закидати його подарунками, тим самим викличете спочатку радість, а потім деяке збентеження. Для того, щоб не залишитися на мілині, постарайтеся вчасно зупинитися.

Влітку 2019 року ви знайдете можливість для отримання додаткового доходу. Робота виявиться необтяжливою, але у фінансовому плані вдалою.
Найбільшу покупку ви зможете придбати у вересні-жовтні. При необхідності можна буде оформити кредит. Але перш ніж відправитися в магазин, добре обміркуйте своє рішення.

Новорічні подарунки краще придбати в листопаді, а в грудні скоротити витрати.

Особисте життя Риби на 2019 рік

Період січень-квітень 2019 обіцяє для риби цікаві знайомства в сфері особистого життя. Але нові відносини виявляться нестабільними і можуть дати тріщину в липні.

Критичним періодом для усталених відносин стане січень-лютий. В цей час будьте обачнішими в словах і вчинках.

Ті з представників знака, хто колись пережив велику любов, навесні 2019 року мають реальні шанси на повторення цього захоплюючого почуття.
Жовтень 2019 року благоволить до нових знайомств, які можуть перерости в міцні відносини. Якщо ви самотні, зараз ваші шанси зустріти половинку найбільш високі.

Підходить жовтень і для зміцнення поточних відносин і укладення шлюбів. Сім’ї, що народилися в цей час, будуть побудовані на любові і взаємоповазі, які триватимуть все життя.

Якщо ви відчуєте, що відносини сходять нанівець, але все не наважуєтеся поставити в них крапку, зверніть увагу на період листопад-початок грудня. У цей час зірки допоможуть безболісно порвати з минулим і піти далі, не зациклюючись на пережите.

Здоров’я Риби на 2019 рік

У 2019 році Рибам слід побоюватися простудних і запальних захворювань: несвоєчасне лікування може спровокувати ускладнення. Намагайтеся підтримувати в нормі вагу – той, хто схильний до переїдання, в 2019 році знаходиться в групі ризику. Щоб уникнути неприємностей зі здоров’ям, стежте за харчуванням, зміцнюйте імунітет з допомогою натуральних вітамінів – фруктів і овочів – і не забувайте про профілактику в періоди ризику, коли потрібно уважніше ставитися до свого самопочуття.
Першим таким періодом стане січень. Вразливими виявляться органи дихання.

Непростим місяцем може стати квітень. Позначиться негативний вплив на область попереку. Крім того, в цей період ви ризикуєте застудитися і не долікуватися, в результаті чого можуть розвинутися небажані наслідки.
У другій половині року ви зможете вирішити застарілі проблеми зі здоров’ям – пройдіть медичне обстеження. Найбільш підходящим місяцем стане серпень. Розібратися з виявленими проблемами, якщо такі будуть, Ви напевно зумієте в другій половині вересня.

Поставтеся уважніше до здоров’я в грудні. Хвороби, що почалися в цьому місяці, ризикують перетекти в хронічну форму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *