Гороскоп для Водоліїв на 2019 рік

Цілеспрямованість і наполегливість – ось ті якості, які стануть вашими кращими союзниками в 2019 році. Вас чекає час відкриттів і подорожей. Ви отримаєте шанс реалізувати як давні ідеї, так і зовсім нові мрії, які часом і вам, і оточуючим будуть здаватися чимось з області фантастики. Ваші активність і прагнення йти вперед, рости над собою не залишаться непоміченими Всесвіту. Вона щедро винагородить вас за проявлену рішучість новими зустрічами, яскравими подіями, вірними друзями. Не сумнівайтеся: в 2019 році вас підхопить вітер змін – змін на краще.

Кар’єра і фінанси Водолія в 2019 році

2019 рік стане для Водоліїв періодом творчої реалізації. З’являться можливості для кар’єрного зростання, а нові заняття, до яких прокинеться інтерес, можуть стати справою всього життя.

Шанси знайти високооплачувану роботу до душі найбільш високі в першій половині року.

У січні-лютому 2019 року вам доведеться розбиратися з робочими моментами. Якщо у вас є пропозиції щодо оптимізації процесу, неодмінно обговоріть це з керівництвом.

У березні-квітні вам необхідно перебувати в гущі подій, можливі переробка робочого часу, відрядження, складні переговори – все це позитивно позначиться на вашому просуванні по кар’єрних сходах.

У травні 2019 року ви побачите перші плоди своєї інтенсивної роботи.
Друга половина року менш сприятлива для реалізації кар’єрних амбіцій, але більш вдала у фінансовому плані.

Влітку будьте уважні при оформленні паперів. Всю роботу тримайте під невсипущим контролем.

Осінь пройде більш спокійно, але досить продуктивно.
Фінансове становище в 2019 році буде стабільним. У січні-лютому 2019 року поставтеся уважно до своїх витрат. У цей період ви ризикуєте зробити дорогі, але не надто потрібні покупки, які не принесуть користі і змусять пошкодувати про витрачені кошти. Якщо ви не врахуєте уроків цього періоду, ситуація може повторитися у вересні.

Великі грошові надходження очікуються ближче до літа. Щоб витратити гроші з користю, відкладіть їх до серпня, коли ваша практичність зросте. В цей час вдало планувати витрати на кілька місяців вперед і робити довгострокове вкладення коштів.

Ще раз фінансова удача посміхнеться вам в кінці жовтня. Завдяки цьому ви зможете отримати кошти з несподіваних джерел, не пов’язаних з роботою. Можливі виграші в лотерею або грошові презенти.

Особисте життя Водолія в 2019 році

Всі зимові місяці 2019 року Водолії будуть прагнути розширити коло свого спілкування. Але в кінці лютого можливі перешкоди для появи нових людей у Вашому житті. Це зумовить внутрішній дискомфорт, через який можливі сварки з друзями і колегами.

У квітні-травні зірки обіцяють вам нові знайомства. Зароджені дружні і романтичні зв’язки, хоч і принесуть задоволення, але будуть неміцними. Усталені відносини в цей період піддадуться ризику розпаду. Однак не поспішайте приймати рішення про розрив.

У липні вже сформовані відносини почне «штормити». Обставини стануть періодично відчувати вашу дружбу, любов і співпрацю. Але все на краще: в результаті з вами залишаться надійні друзі і партнери і по-справжньому люблячі другі половинки.

Найважливіші події на любовному фронті відбудуться в жовтні. Зірки обіцяють представникам знака удачу в любові. Якщо досі ви були самотні, то зараз багаторазово підвищується ймовірність доленосної зустрічі. Також цей час підходить для зміцнення відносин і створення сім’ї.

Здоров’я Водолія в 2019 році

На початку 2019 року у Водоліїв вірогідні проблеми з артеріальним тиском. Воно буде скакати до березня під дією нервових перевантажень. Щоб уникнути неприємностей, прислухайтеся до організму і знижуйте навантаження до того, як вони викличуть перевтома.

У березні життєвий тонус значно зросте, і будь-яка активність, будь то спорт або прогулянки на свіжому повітрі, дасть хороший результат. Але будьте обережні: в цей період буде існувати ризик отримання травми у вигляді переломів і розтягувань.

Якщо ви хочете скинути зайву вагу, найкращим часом для початку дієт і інших заходів до ідеальної ваги стане травень. Починання в цей період принесуть максимальний ефект і увійдуть в систему, що позитивно позначиться на здоров’ї.

З серпня і до кінця року у вашому житті будуть з’являтися всілякі спокуси у вигляді шкідливих звичок. Встояти перед ними буде непросто, але вам допоможе сила волі.

У жовтні 2019 року ймовірний не простий для здоров’я період, що загрожує запальними процесами дихальної системи. Побережіть себе в цей час: намагайтеся не переохолоджуватися і приймайте вітаміни для підтримки імунітету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *