Гороскоп для Козерогів на 2019 рік

2019 рік буде представлятися вам часом відкриттів і прозрінь. Однак не поспішайте. Поспіх і безкомпромісність можуть завести в глухий кут у вирішенні важливих питань. Також цього року можливі знайомства з безчесними людьми. Щоб не попастися в їх підступні мережі, проявляйте обережність при виборі нових друзів. Найбільш важкою виявиться середина року, так як саме в цей час велика ймовірність повної переоцінки цінностей, зміна життєвих орієнтирів.

Кар’єра і фінанси Козерога в 2019 році

У першій половині 2019 року в сфері кар’єрної діяльності Козерогам не варто вплутуватися в ризиковані авантюри. Вони не принесуть очікуваного прибутку, а участь в них може негативно позначитися на вашій репутації.
У другій половині року ви нарешті зможете отримати просування по кар’єрних сходах.

У січні-лютому 2019 року Козерогам доведеться розбиратися зі старими справами. Але доробком на майбутнє стане знайомство з новими партнерами. Будьте уважні: при прийнятті будь-якого рішення ретельно зважуйте всі «за» і «проти».

У весняні місяці 2019 року постарайтеся проявити себе в професійних питаннях тільки з найкращої сторони, дайте зрозуміти начальству, що ви здатні на більше.

Якщо вам хочеться підвищення або ви запланували перейти на іншу роботу, вирішуйте це питання влітку.

Восени починається сприятливий період для отримання нових знань: курси підвищення кваліфікації, друга освіта, самоосвіта – все це допоможе вам надалі.

У листопаді-грудні Козероги-керівники зможуть розширити виробництво, відкрити філії в інших містах, зайнятися випуском нової продукції.

У фінансовій сфері в 2019 році Козерогам буде важко зберегти рівновагу. У плані доходів буде то густо, то пусто. Вам допоможуть накопичення минулого року, а також вміння порівнювати прибуток з витратами.

Великі витрати можливі в січні. Однак вони не повинні вас лякати-Зоряний аспект сприяє швидкому поверненню витрачених грошей.

У лютому ви зможете отримати велику премію або подарунок. Тільки ні в якому разі не розкидайтеся грошима. Всі витрати і вкладення повинні бути в цей період добре обдумані і прораховані.

У березні 2019 року постарайтеся не давати в борг і не піддавайтеся на вмовляння взяти участь у сумнівних справах – в цей період шахраї можуть бути особливо переконливими.

У квітні постарайтеся завершити будь-які проекти. Якщо ви встигнете виконати всі задумані на цей час справи, вони принесуть вам хороший прибуток.

У травні ви легко можете стати жертвою обману: вас можуть обрахувати, продати неякісний товар або «забути» дати здачу.

Влітку матеріальне становище почне стабілізуватися. Крім того, в цей період дохід може принести ваша громадська діяльність. У цей період ви будете переконливі і зможете гори згорнути, якщо впевнені, що ваша робота приносить комусь користь.

Восени ви почнете пожинати плоди своїх неймовірних зусиль на початку року. Доходи будуть стабільними, і ви зможете дозволити собі зробити велику покупку, вкласти кошти у власний розвиток або освіту дітей.

Особисте життя Козерога в 2019 році

2019 рік багато в чому може стати переломним в питаннях особистого життя Козерога. Вперше за довгий час ви станете виступати ініціатором будь-яких відносин – як дружніх, так і любовних. Бажання сидіти склавши руки і чекати біля моря погоди пропаде само собою. Причому незалежно від того, самотні ви або маєте пару. Нові знайомства будуть притягувати вас, як магніт. Жага новизни, яскравих вражень-те, що стане керувати вашими емоціями в першій половині року. А вже ближче до зими можливий новий союз, аж до офіційного. Для вас – це серйозний вчинок, тому що Вам складніше, ніж іншим знакам, зав’язати довгострокові відносини: вибираючи між особистим життям і кар’єрою, ви найчастіше, віддаєте перевагу кар’єрі. Прийшов час помінятися. Доленосні зустрічі можливі з серпня. Однак не втрачайте голову, занурившись у вир особистих подій. Борг перед роботою, товаришами по службі, начальством і підлеглими ніхто не відміняв.

Здоров’я Козерога в 2019 році

З другої половини січня і в лютому 2019 року у Козерогів можливі головні болі. Їх основною причиною стане кисневе голодування, тому не забувайте провітрювати приміщення і частіше бувайте на свіжому повітрі. Таким чином ви не тільки позбудетеся від нездужань, але і зміцните імунітет, тоді і ймовірність захворіти навесні зменшиться в рази.

У другій половині березня Ви можете відчути перевтому. Здоровий сон допоможе вам відновити сили.

Протягом квітня-травня не забувайте про користь здорового харчування. Не зловживайте солодкою і жирною їжею, тяга до якої посилиться.

З серпня по жовтень – відмінний час для профілактики хронічних захворювань. При цьому кращий ефект принесе санаторно-курортне лікування.

У жовтні обов’язково відвідайте стоматолога. Профілактичний огляд допоможе вам уникнути захворювання порожнини рота в кінці року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *