Гороскоп для Стрільців на 2019 рік

У 2019 році ви станете сильнішими і незалежнішими. Думка оточуючих з деяких питань перестане тяжіти над вами – ви будете впевнені у власній правоті і не помилитеся. Планетарні комбінації року виявляться непростими, але події, які вони принесуть, тільки загартують вас. Грудень можна сміливо назвати “вашим місяцем” – завдяки гармонійному розташуванню планет ви нарешті зумієте розібратися з питаннями, що турбували вас протягом усього року.

Кар’єра і фінанси Стрільця в 2019 році

У сфері кар’єри в зимові місяці 2019 року вам краще не поспішати з новими починаннями. Постарайтеся отримати максимальну вигоду з того, чим ви вже займаєтеся. У цей час не виключені повернення до старих проектів, плідна робота з колишніми товаришами по службі.

У березні 2019 року підвищаться ваші шанси на успішне працевлаштування. Це вдалий час для оформлення кредитів і збору документів для іпотеки.
У квітні-травні 2019 року постарайтеся в максимально вигідному світлі представити керівництву свої професійні досягнення. Не бійтеся перехвалити себе, будь-яка спроба самореклами виявиться вдалою і своєчасною.

Червень відмінно підійде для того, щоб заявити про свої наміри «сильним світу цього».

З вересня налаштуйтеся на копітку роботу. Тільки в цьому випадку вас чекає успіх. Це вдалий час для старту нових проектів і задумів.

У листопаді удача в кар’єрному питанні буде цілком залежати від красномовства і вміння подавати себе.

Хороша «зоряна погода» чекає вас в грудні – не пропустіть можливість вирішити важливе питання в цей час.

Що стосується фінансів, то в 2019 році заробляти ви будете з ентузіазмом. З не меншим захопленням станете продумувати і способи примноження капіталу. Загострене чуття обов’язково підкаже вам, куди і на яких умовах слід вкласти кошти, щоб вони приносили гарний прибуток. Витрачати намагайтеся з розумом. Плануючи витрати, не забувайте про дрібниці, інакше можете влізти в борги.

У лютому зоряна обстановка пробудить в вас пристрасть до розваг. Аж до кінця березня ви станете занадто багато грошей витрачати на задоволення. Навряд чи ви зробите істотний пролом в особистому бюджеті, але все ж постарайтеся стримувати хоча б самі нерозумні пориви.

У квітні очікується непоганий прибуток. Завдяки ньому ви зможете зробити ряд важливих покупок.

Влітку 2019 року вам раз у раз доведеться надавати матеріальну допомогу родичам.

Капіталовкладень в різні підприємства буде сприяти осінній період. Прислухайтеся до голосу інтуїції, укладайте угоди, тільки будучи повністю впевненими в порядності і рентабельності партнерів.

У листопаді 2019 року не варто чекати легкого прибутку. Але якщо ви проявите активність і знайдете додаткові джерела доходу, ваш бюджет помітно поповниться. Не сидіть на місці, спілкуйтеся, демонструйте свої найкращі професійні якості.

У грудні, можливо, ви зустрінете людину, яка запропонує вам цікаву роботу з гідною оплатою.

Особисте життя Стрільця в 2019 році

Протягом всіх новорічних свят ви будете аналізувати ролі, які грають у вашій долі друзі і кохана людина. Можливо, ви відчуєте, що раніше в багатьох питаннях їх думка була вирішальною, і зараз вам захочеться більшої самостійності.

На лютий заплануйте багато цікавих заходів: вони збільшать ваші шанси на цікаві знайомства.

У квітні ви будете швидко сходитися, але також швидко розлучатися з багатьма людьми. Не переживайте, що спілкування виявиться нетривалим – розташування планет оберігає вас від обтяжливих зв’язків.

У серпні настрій буде нестабільним, що стане приводом для сварок з друзями і розбіжності з колегами.

У жовтні зірки в буквальному сенсі дозволять вам «притягнути» до себе того, з ким вам судилися довгі і яскраві відносини.

Здоров’я Стрільця в 2019 році

У січні 2019 року стан здоров’я буде часто турбувати Стрільців, проте велика частина проблем з самопочуттям виявиться надуманою.

Навесні 2019 року постарайтеся не перенапружуватися, більше відпочивайте. Займіться улюбленою справою, більше гуляйте на свіжому повітрі, висипайтеся. Це час чудово підходить для саморефлексії або початку роботи з психологом.

У червні настане відмінний момент для проведення фізіотерапевтичних процедур, лікування новими методами, а також занять нетрадиційною медициною.

Не давайте організму підвищених навантажень в першу декаду серпня. Це може привести до загального ослаблення імунної системи, переломів, розтягувань і вивихів. Це не найкращий час для походу до ортопеда і стоматолога.

Якщо ви довго і безуспішно намагаєтеся скинути зайву вагу, почніть нову дієту в жовтні.

У листопаді – грудні 2019 року зоряна обстановка сприятиме лікуванню захворювань дихальної системи. Також на цей період можна планувати візити до окуліста і невропатолога.

В кінці грудня 2019 року сприятливі зоряні аспекти допоможуть вам навести порядок в душі і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Ви напевно зможете відправити переживання в минуле і почати життя з нового аркуша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *