Гороскоп для Овнів на 2019 рік

2019 рік в цілому буде успішним для Овнів: у вас з’явиться можливість добре відпочити і набратися сил, знайти нового партнера або переглянути відносини в поточному союзі, побудувати «трамплін» для майбутнього кар’єрного злету. Щоб схопити удачу, вже на початку року поставте перед собою завдання, які хочете виконати, і намітьте план дій.

Кар’єра та фінанси Овна в 2019 році

2019 рік – вдалий час для просування по кар’єрних сходах. У січні-лютому, проявивши ініціативу, ви напевно отримаєте схвалення начальства, виражене в грошовому еквіваленті. Навесні вам випаде можливість закріпити цей успіх.

Влітку 2019 року ви напевно зумієте задіяти старі зв’язки, відновити стосунки з давніми партнерами, легко врегулювати намітившіся проблеми в бізнесі. Якщо у вас з’являться деякі розбіжності з кимось із колег, в цей період ви зможете знайти точки дотику і налагодити контакт.

У вересні-жовтні ви, можливо, вирішите змінити місце роботи, якщо поточна позиція не приносить задоволення. Слід добре обміркувати це рішення і не піддаватися першому імпульсу. Також врахуйте, що не слід плести інтриги проти колег. Така поведінка загрожує серйозними конфліктами на роботі.

У фінансовому плані 2019 рік для Овна буде хорошим. Найвдалішими місяцями стануть листопад-грудень — імовірна надбавка до заробленої плати, отримання премії, грошового подарунка. Зірки рекомендують утриматися від великих грошових вкладень, вони навряд чи виявляться вигідними.

Особисте життя Овна в 2019 році

Якщо ви самотні, то в лютому-травні 2019 року ви напевно знайдете гідного партнера. Події стануть розвиватися настільки динамічно, що вже на початку листопада відносини можуть увінчатися офіційним шлюбом. Однак, незважаючи на вдале розташування планет, поспішних рішень все ж приймати не варто.

Якщо ви вже перебуваєте у відносинах, то в березні-квітні 2019 року зможете по-новому оцінити ваш союз і, можливо, задуматися про народження дитини, якщо дозволяє вік.

У серпні-жовтні 2019 року ви, можливо, станете надто ревнивими і підозрілими. Однак, швидше за все, недовіра до партнера виявиться безпідставним. Важливо вчасно сісти за стіл переговорів і обговорити виникаючі проблеми.

Здоров’я Овна в 2019 році

У січні – лютому 2019 року Овни будуть енергетично вразливі. Тому в цей період краще не перепрацьовувати, інакше фізична втома може перерости в захворювання шлунково-кишкового тракту або викликати сильні головні болі.

Навесні 2019 року у вас з’явиться бажання почати відвідувати басейн або спортивний зал. Але будьте обережні – є небезпека неправильно розрахувати сили і перевантажити м’язи. Щоб цього не сталося, проконсультуйтеся з інструктором.

2019 рік добре підходить для профілактики проблем серцево-судинної і травної систем. Планувати комплексні медичні обстеження краще на осінні місяці.

Позбавлятися від шкідливих звичок або починати боротьбу із зайвою вагою вдало в травні-червні або жовтні-листопаді 2019 року. Але будьте уважні: з кінця листопада до кінця грудня у вас з’явиться спокуса «все кинути» і «не мучити себе». Не піддавайтеся їй, якщо не хочете перекреслити вже отримані результати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *