Гороскоп на 2019 рік для Скорпіона

Вміння твердо дотримуватися власних поглядів дуже вам стане в нагоді в 2019 році. Оточуючі не раз спробують схилити вас на свою сторону, тим самим змусивши поступитися принципами, яким ви довго і беззаперечно прямуєте. Подумайте, чи варто піддаватися цьому впливу? Адже розрив з деякими знайомими не буде болючим, тоді як зрада самому собі принесе сильне розчарування. У другій половині року у вас настане гармонія з собою і світом, а багато перешкод зникнуть самі собою.

Кар’єра і фінанси Скорпіона в 2019 році

Перехід на нову роботу виявиться вдалим, якщо заплануєте його на початок року. Це сприятливий період для того, щоб оцінити надходячі пропозиції і вибрати найбільш вдалу.

В квітні не уникайте великих обсягів робіт: чим краще ви покажете себе з професійного боку, тим вище ваші шанси на підвищення у посаді або збільшення зарплати.

Осінь 2019 року обіцяє успіхи в громадській роботі, активну діяльність в клубах за інтересами, зустріч з новими друзями.

У листопаді-грудні розумно буде почати навчання чомусь новому. На той час на вашому рахунку збереться достатньо коштів, щоб оплатити хороші курси підвищення кваліфікації або участь у ряді професійних семінарів.

У фінансовій сфері у Скорпіонів в 2019 році витрати можуть виявитися вище доходів. Але і періоди, коли матеріальне становище порадує, теж будуть.

Ймовірно, в січні 2019 року у вас з’явиться можливість поповнення бюджету. Погоджуйтеся на пропозицію, яку ви отримаєте в цей час, так як зоряна обстановка передрікає укладення договорів на вигідних для вас умовах.

Навесні 2019 року можливі дрібні втрати грошей, наприклад, ви випадково заплатите більше, ніж потрібно, забудете здачу і т. д.

Влітку очікується участь у прибутковому проекті, не пов’язаному з основним місцем роботи.

Осінь 2019 року-час витрат в ім’я знайомств з потрібними людьми. Не шкодуйте грошей для того, щоб потрапити на відповідні заходи.

Особисте життя Скорпіона в 2019 році

У зимові місяці 2019 року ви опинитеся у владі напруженого аспекту планет, який пробудить у вас бажання звільнитися від шлюбних пут або розірвати існуючі відносини, ще не ознаменовані обміном кільцями. Не варто піддаватися негативному впливу планет і рубати з плеча. Бажана свобода буде не так солодка, як вам здається.

Якщо ви самотні, то зірки обіцяють вам доленосне знайомство в березні-квітні. Приємні романтичні зустрічі ймовірні також в останній декаді червня і другій декаді жовтня.

У червні ви зумієте налагодити відносини з приятелями, які встигли надовго випасти з вашого оточення.

У вересні у ваше життя можуть повернутися колишні шанувальники, давні знайомі або колеги з колишнього місця роботи. Якщо ви не впевнені, чи варто продовжувати спілкування з цими людьми, почекайте до жовтня – тоді ви зможете прийняти єдино вірне рішення.

Здоров’я Скорпіона в 2019 році

У 2019 році ви будете приділяти здоров’ю більше уваги, ніж зазвичай. Особливо успішним виявиться лікування захворювань шлунково – кишкового тракту і сечостатевої системи.

У січні-лютому 2019 року варто провести обстеження органів дихання і, якщо необхідно, скоригувати курс лікування захворювань бронхів і легенів. Можливе повернення до колишніх методів лікування.

У березні хороший ефект дадуть оздоровча гімнастика і тренування, спрямовані на підвищення витривалості організму. З другої половини весни 2019 року вдало починати дієти і будь-які програми по зниженню ваги. На травневі свята краще вибратися за місто, щоб зарядитися від природи енергією.

Друга половина червня і липень 2019 року-ідеальний час для проходження планового медичного обстеження.

У вересні зірки сприяють лікуванню захворювань травної системи. Почніть в цей період дієту, спрямовану на очищення організму від шлаків.

У жовтні 2019 року ви відчуєте прилив сил і енергії, а заодно зможете позбутися шкідливих звичок.

На початку зими більше часу приділяйте профілактиці простудних захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *