Терези Гороскоп на 2019 рік

Перша половина року буде важкою, але в основному тільки через завищені очікування. Планам барбаросса не судилося буде збутися, тому що плани повинні бути реальними. Подумайте над цим вже зараз.

Опір обставин і людей буде вище звичайного, доведеться буквально відвойовувати кожен успіх, бо так будуть розташовані в цей період зірки. Але ви переможець по духу своєму, а тому хоч через барикади перешкод але досягнете своїх цілей. Для цього потрібно буде усвідомити, що краще розраховувати тільки на себе, і тоді все піде, а несподівана допомога ззовні стане нагородою вашої стійкості і сміливості.

Тільки з червня почнуться події, приємні вашій душі. Пригод не уникнути, але це буде чудово і запаморочливо. Успіхи будуть радувати, але доведеться проявити увагу своєму здоров’ю і вчасно повноцінно відпочивати, щоб зберегти сили і далі.

Кінець літа нарешті подарує спокій і стабільність. Справи підуть більш рівно, без різких стрибків, потрібно тільки зосередженість без ризиків та інших супутніх екстремального життя.

До Нового року підійдете спокійно і умиротворено. Як би не був складний рік, але все ж він для вас буде плідним. Стресовість подій як злетів, так і падінь, на подив буде сприятлива для тих, у кого до цих пір не виходить зачати дітей. Швидше за все наступний Новий рік ви будете зустрічати в очікуванні потомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *