ЛЕВ Гороскоп на 2019 рік

З початку року і до самого березня вплив позитивних тенденцій створить вам сприятливі умови для всіх сфер життя.

Можуть відкритися нові перспективи, вигідні пропозиції, від яких важко відмовитися. Вибирайте пропозиції, не пов’язані з ризиками. У ризикованих підприємствах в цей період зірки навряд чи зможуть вам допомогти. Тільки перевірені союзники і тільки надійні методи роботи. Це ж стосується і методів лікування для хворих представників знака. Експерименти в лікуванні можуть виявитися небезпечними в цей період часу. Лікуйтеся тільки традиційними методами і звичними ліками.

Березень і квітень можуть бути найважчими в році, вплив планет може спровокувати цілу низку проблем, які підуть як ланцюгова реакція, одна за одною. Щоб цього не сталося, потрібно бути гранично обережними у всьому, в першу чергу в словах і власних діях, щоб не активувати негативні процеси. І тоді небезпеки вас минуть. Налаштуйте себе на те, що в березні і квітні ви будете рухатися як би по тонкому льоду, перейти на інший берег можливо, але тільки без різких рухів.

У травні стане легше, і далі до самого листопада приводів для занепокоєння не буде. Влітку справи будуть розвиватися стрімко, ви будете легко і швидко вирішувати всі питання, вам як ніколи буде супроводжувати удача.

Восени буде ще краще, ніж влітку. І справи підуть максимально продуктивно, і навчання в учнів, і творчість у художників, музикантів і інших представників культурного класу, а найголовніше — це прекрасні зміни в особистих відносинах. Можна буде сміливо проявляти ініціативу і будувати особисте життя як ви хочете. Та не забудьте в серпні, в пору зорепаду, загадати бажання про любов. І вже до кінця осені воно виповниться.

Активність літа і осені дещо виснажать ваші сили і енергетичний запас супутніх аспектів. Тому справи і емоції можуть набути депресивного характеру.

Краще заздалегідь підготуватися до цього періоду як морально, так і емоційно, і нічого не чекати від грудня крім очікування нового року.
Єдине що можна і потрібно зробити в цей місяць, так підвести підсумки всіх подій року, що минає, і виправити помилки, з якими не захочете вступати в наступний рік.

У загальному і цілому 2019 рік цілком для вас сприятливий, а дрібних небезпек і неприємностей можна уникнути. Попереджений значить озброєний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *