Діва Гороскоп на 2019 рік

Це буде відмінний початок року, і цей період захопить крім зими перший місяць весни. Головне для вашого успіху буде діяти.

Це час дивовижних можливостей і парадоксів, вам може везти там, де неможливо. У вас можуть виходити навіть нелогічні справи, аби ви прагнули до досягнення цілей. Зірки виконуватимуть ваші забаганки навіть всупереч здоровому глузду. Але за обов’язкової умови – не чекати, а діяти.

Постарайтеся встигнути зробити якомога більше за перші три місяці року, тому що потім, аж до кінця літа, настане закономірний спад. Вам може здатися, що ви падаєте на дно ваших справ, і можливо це і буде нижньою точкою синусоїди року, але не варто сумувати. У такій ситуації слід пам’ятати – якщо ти в ямі, перестань копати. Просто розслабтеся і не вкладайтеся в проекти в надії відбити втрати. А то ще втратите абсолютно даремно.
Краще повноцінно відпочиньте в цей період, благо що літо. Наберіться сил для наступного ривка.

Ривок почнеться з початку жовтня. Події будуть розвиватися стрімко і успішно. Просування ваших справ здивує навіть бувалих бізнесменів. Ви отримаєте цікаві та вигідні пропозиції, хороші новини від рідних і партнерів, і до самого кінця року будете перебувати в прекрасному настрої від запаморочливих успіхів. Так і зустрінете наступний рік.

Щоб все це збулося, бажано вже зараз почати планувати справи на початок 2019 року, тоді ви будете знати з чого почати, чим і дасте старт успіхам року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *