Рак Гороскоп на 2019 рік

Бажано почати з місця в кар’єр, тим більше що ви не дуже-то і любите затяжні новорічні свята і їх наслідки. Для вас відкриється незліченна кількість можливостей, як в навчанні чогось корисного, так і в просуванні своїх ідей, так і в участі в найвигідніших проектах.

Можливо доведеться все робити одночасно, паралельно, як ніби більше ніколи не буде часу для однієї з цих справ. Ну та й Бог з ним, це і добре. Чим активніше ввімкнетеся в самі різні процеси в січні і лютому, тим вдаліше буде весь рік.

Після цього піде деякий закономірний спад, приблизно березень-квітень, може бути трохи довше, але не далі середини травня. Доведеться більше працювати, ніж отримувати результати, до того ж дадуть про себе знати старі помилки і борги. Доведеться розрахуватися і виправити помилки, щоб вільно йти далі.
І ще в цей період необхідно скласти чіткий план подальших дій. Від цього залежатиме наскільки легко підуть справи далі.

Якщо ви будете знати як діяти далі, якщо ваші цілі будуть визначені, то починаючи з травня і практично до кінця року у вас буде стабільне зростання і прогрес в справах і в житті в цілому.

Легкою не буде, але праця буде приносити реальні плоди і задоволення. Не завжди вийде залучити на свою сторону сильних партнерів, але найнадійніші і близькі вам люди завжди підставлять своє плече.

Восени у деяких представників знаку може наступити відчуття, що вони пливуть проти течії, і важко буде впоратися зі спокусою здатися і спалити всі мости. Важливо при цьому пам’ятати одну просту, але незаперечну істину — спокуса здатися зазвичай виникає за мить до перемоги.

А щоб вистояти в труднощах перед перемогами в кінці року, потрібно періодично брати паузи повної бездіяльності для наповнення своїх сил. І тоді наступний новий рік ви зустрінете у всеозброєнні і з оптимізмом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *