Близнюки Гороскоп на 2019 рік

Початок року, як і у більшості знаків, не принесе нічого помітного. Не варто через це нервувати і панікувати, а тим більше шукати винних. На жаль, ви будете схильні звинувачувати в цьому близьких, а це ні до чого доброго не призведе. Тому краще відразу налаштуйтеся на спокійний і ледачий січень. Відпочиньте після Нового року і отримаєте від цього задоволення.

А от починаючи з лютого треба буде почати діяти, вже не тільки з’явиться сенс в цьому, але і необхідність, бо саме нічого з неба не впаде. У цей період потрібно буде пам’ятати, що все хороше ви зможете створити тільки своєю працею, ні на кого розраховувати не доводиться. Та й краще вас ніхто не зможе про вас подбати.

Напруженими залишаться і березень з квітнем. Працювати доведеться більше, ніж бачити результатів. Але все стане набагато легше, якщо ви відмовитеся від баласту у вашому житті, в першу чергу від паління та інших шкідливих звичок. Вони забирають не тільки гроші, але і час на куріння або інші шкідливі звички, в тому числі і ігри. Як тільки ви позбудетеся хоч від однієї непотрібної звички, так відразу струна лопне, і справи підуть легко. До того ж, в цей період буде досить легко розлучитися з усім поганим.

А ось з травня і до кінця літа настане пора запаморочливих перемог і успіхів. Це буде час вашого стрімкого підйому і нових можливостей. Багато подій запам’ятаються на все життя. Багато близнюків в цей час зустрінуть любов свого життя. А бездітні сім’ї саме в цей час можуть побачити на тесті про вагітність довгоочікувані дві смужки.

На початку осені буде короткий проміжок часу щоб видихнути і знову набрати в легені повітря для нового ривка, який буде тривати аж до кінця року. Події будуть не встигати змінювати одина одна, ви будете крутитися як білка в колесі, але і нагороди за вашу працю теж будуть помітні. Дуже сильно в цей період загостриться інтуїція, прислухайтеся до неї, вона допоможе у бурхливому потоці подій, коли думати буде особливо ніколи.

Підсумками року ви залишитеся задоволені і зможете з почуттям виконаного обов’язку проводити рік і зустріти наступний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *