Телець Гороскоп на 2019 рік

Зірки будуть до вас прихильні протягом усього року, проте по-різному на різних етапах.

Початок року буде досить млявим, тому чекати від січня яскравих подій та швидкості в справах не варто, краще наслідувати природі і в полулінивому настрої набратися сил для майбутніх звершень.

Втім, і до кінця календарної зими краще не стільки діяти, скільки збирати інформацію і навчатися новому. Це буде найкращий період в році для засвоєння нового матеріалу. Студенти і школярі будуть схоплювати все на льоту.

Зовсім інша картина складеться в березні. Відкриються нові перспективи, ваш життєвий тонус теж підніметься, і справи підуть як по маслу. Можна буде починати нові проекти і реєструвати бізнес або підприємства. У період з березня по червень багато Тельців отримають підвищення по службі або збільшення доходів.

Чудово пройде і липень, в цей час з однаковим успіхом підуть і справи, і відпочинок, і творчість. Натхнення допомагатиме на кожній ділянці Вашого життя цього місяця.

Починаючи з серпня справи підуть з деяким скрипом, не настільки легко і невимушено як у попередні літні місяці, але це не завадить вам у досягненні успіхів і цілей. Просто доведеться більше працювати, а можливо і шукати нетрадиційні шляхи вирішення завдань.

Осінь позначить себе змінами в вашому житті. Практично до настання зими вам буде хотітися все змінити. Це буде правильне бажання продиктоване зірками. Вітер змін торкнеться всіх представників знака, кожного в своєму. Хтось одружується, хтось розлучиться, хтось змінить місце роботи або рід діяльності, а хтось взагалі змінить місце проживання.
Не варто лякатися причин, які сподвигнуть вас на ці дії, іноді це може відповідати приказці “не буває лиха без добра”.

У грудні ви вже почнете насолоджуватися результатами змін, можливо хтось навіть почне чекати дитини.

Пам’ятайте, що б не відбувалося в цьому році, все для вас, все на краще. Постарайтеся утримати при будь-яких обставинах оптимістичний настрій, і все у вас буде добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *