Гороскоп для Стрільців на січень 2019 року

У січні 2019 року представники знаку Стрілець зможуть знайти нове коло спілкування, друзів, які залишаться на довгі роки. Частіше виходьте в люди і зав’язуйте знайомства.

Щоб забуксувала кар’єра нарешті вирвалася вперед, скористайтеся намальованим шансом. Він набагато перспективніший, ніж здається.

Сприятливі дні для Стрільця на січень 2019 року — 10, 17, 19, 25, 27, 30
Несприятливі дні для Стрільця на січень 2019 року– 1, 5, 13, 14, 21

Кар’єра і фінанси Стрільця в січні 2019 року

У сфері кар’єрної діяльності у січні 2019 року у Стрільців є шанс домогтися успіху, але для цього доведеться подолати деякі перешкоди. Тому постарайтеся адекватно оцінити свої сили і можливості суперників.
З іншого боку, не варто заздалегідь пасувати перед труднощами. Розставте правильно пріоритети, і все у вас вийде.

Перша половина місяця виявиться непростою. Ви досить уразливі, і краще не піддаватися спокусі ризикувати всім. Зате в цей період можна заводити корисні знайомства, їздити у відрядження, починати співпрацювати з зарубіжними партнерами.

У другій половині місяця ваші шанси на успіх помітно зростуть, і ви зумієте просунутися по службі.

У сфері фінансів в січні 2019 року не можна сказати, що Ви на мілині, проте фінансова ситуація в сім’ї залишає бажати кращого. І хоча Стрільцям це не властиво, вам необхідно включити режим економії. Але нехай економія буде розумною, а не жорсткою – в останньому немає необхідності.

Особисте життя Стрільця в січні 2019 року

Стрільці в першій половині січня 2019 року будуть дуже емоційні і дратівливі. Одне тільки слово партнера врозріз вашій думці може спровокувати скандал. Якщо відчуваєте, що закипаєте, залишіться ненадовго наодинці з самим собою.

Взагалі ж січень обіцяє принести вирішення питання, яке давно не дає спокою. Деякі представники знаку приймуть рішення почати спільне життя з партнером.

Вільним Стрільцям зірки обіцяють приємне, але нічого не обіцяє спілкування з протилежною статтю. Це час інтриг, коли можна відточувати навички флірту і спокушання.

Наприкінці січня прислухайтеся до рекомендацій близьких, якщо вони наполягають на зустрічі з людиною, яка стала б для вас гарною парою. Погоджуйтеся на знайомство і на зустріч.

Здоров’я Стрільця в січні 2019 року

Під час новорічних канікул 2019 року імунітет Стрільців буде, м’яко кажучи, не на висоті. Постарайтеся уникати протягів і переохолодження, пийте вітаміни і трав’яні чаї, а якщо все ж підхопите застуду, відразу починайте лікування.

У цей період варто подбати і про правильне харчування: травна система може давати збої, особливо якщо ви страждаєте захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Навіть в Новий рік вам краще відмовитися від солоної, смаженої, гострої і жирної їжі.

Висока ймовірність, що погодні зміни будуть впливати на ваше здоров’я. Можливі болі в суглобах, разові запаморочення, загальна слабкість. Запобігти подібні нездужання вам допоможе повноцінний сон і курс вітамінів.

В кінці місяця будьте дуже обережні, якщо ви захоплюєтеся екстремальними видами спорту, крім того, будьте обережні за кермом і під час роботи з побутовою технікою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *