Гороскоп для Козерогів на січень 2019 року

У січні 2019 року Козероги будуть поглинені почуттями. І сімейні, і поки холості представники знаку зараз думають тільки про кохання.

Хто б міг подумати, що ви здатні завести роман на роботі! А схоже, саме так і відбувається. З цього може вирости цікава історія.

Сприятливі дні для Козерога в січні 2019 року– 10, 11, 16, 17, 25
Несприятливі дні для Козерога в січні 2019 року– 1, 5, 13, 14, 21

Кар’єра і фінанси Козерога в січні 2019 року

У сфері кар’єрної діяльності січень 2019 року в цілому вдалий місяць для Козерогів. Плани будуть реалізовані, домовленості-дотримані, важливі зустрічі принесуть хороші результати. Представникам знака, які замислюються про зміну роботи, в цей період варто приступити до пошуку. Будуть цікаві вакансії, що обіцяють гідні умови праці і зарплати.
У січні ви багато будете переміщатися. Ймовірні відрядження і поїздки в інші країни.

Цей місяць особливо сприятливий до тих Козерогів, чия діяльність пов’язана з науковими дослідженнями, навчанням, рекламою, страхуванням, телебаченням. Робота буде в радість, можливі грошові бонуси від начальства або клієнтів.

У другій половині місяця можливі деякі ускладнення в роботі. Шукайте безконфліктні способи врегулювання спірних ситуацій. Не заводьтесь, якщо щось не влаштовує, і не приймайте рішень на швидку руку.

В сфері фінансів у січні 2019 року Козероги можуть розраховувати на прибуток від проектів, які були завершені в кінці попереднього року. Однак від великих витрат зірки радять утриматися.

Особисте життя Козерога в січні 2019 року

У січні 2019 року успіхам вільних Козерогів на любовному фронті може перешкодити боязкість. Через страх почути відмову або побачити небажану реакцію коханої людини ви будете занадто обережними і тим самим ризикуєте дозволити супернику або суперниці здобути над вами верх. Тим часом ймовірність, що ваші почуття будуть відкинуті, вкрай мала. Дерзайте!
Козерогам, у яких є пара, січень принесе оновлення почуттів. Заплануйте на цей час спільну поїздку або вихід у світ.

Наприкінці місяця у вашому серці може спалахнути ревнощі. Спробуйте перемогти її в найкоротші терміни, інакше сварки не минути. Настрій у парі в останні дні місяця буде залежати від вас – від того, наскільки ви зумієте впоратися зі своїми почуттями і не піддастеся спокусі сперечатися через будь-якої дрібниці.

Здоров’я Козерога в січні 2019 року

До середини зими ваш організм вже вичерпав всі ресурси, і йому потрібна потужна підтримка. Але ніхто цього не помічає, оточуючі впевнені, що все в порядку. Однак насправді багато Козероги страждають від хронічної втоми, недосипу і мігрені. Цю ситуацію легко виправити.

З перших днів січня починайте прийом полівітамінів, більше гуляйте на свіжому повітрі, не нехтуйте лижними прогулянками, відвідування ковзанки. Висипайтеся і постарайтеся відмовитися від шкідливих звичок.

У першій половині місяця не витрачайте сили на метушню, спілкування з малоприємними людьми. Побережіть сили і нерви.

Якщо здоровий спосіб життя не дасть позитивного ефекту, зверніться до лікаря, не виключено, що вам необхідна допомога фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *