Гороскоп для Водоліїв на січень 2019 року

Марно Водолії боялися змін — події Січня 2019 року покажуть, що все йде за кращим сценарієм і обраний курс вірний. Так тримати!

Ваша сильне якість – креативність. Використовуйте її по повній, коли виявите, що загрузли в рутині. Несподівана ідея врятує становище.

Сприятливі дні для Водолія в січні 2019 року– 10, 17, 19, 25, 27, 30
Несприятливі дні для Водолія в січні 2019 року — 1, 5, 13, 14, 21

Кар’єра і фінанси Водолія в січні 2019 року

Після новорічних канікул ви повернетеся в рідний колектив з безліччю оригінальних ідей і відразу ж спробуєте знайти однодумців. Але незабаром зрозумієте, що це не так вже й просто. По-перше, багато хто після свят ще не готовий до трудових подвигів. А по-друге, ваші пропозиції деяким можуть здатися дещо відірваними від життя. Можливо, так воно і є. Ідеї у вас чудові, але до кінця не продумані. І не зовсім зрозуміло, як втілити їх в реальність. Тому постарайтеся продумати всю лінію до кінця. Словом, зосередьтеся, складіть чіткий план дій, і тоді все у вас вийде.

З грошима в січні 2019 року у Водоліїв порядок. Можливо, знайомі поки не зможуть повернути вам борг, але це не відіб’ється на вашому бюджеті, так що хвилюватися нема про що.

Особисте життя Водолія в січні 2019 року

У січні 2019 року Водолії прагнуть досягти досконалості у всьому, і сімейні відносини – один з головних пріоритетів. Вам дуже хочеться, щоб у всьому панувала гармонія. Можливо, не варто будувати повітряні замки. По-перше, тому що зараз ви надто сильно переживаєте через сущих дрібниць, а по-друге, чоловік не розуміє, чого ви від нього хочете. На його думку, в сім’ї і так все в повному порядку. Заспокойтеся! Чоловік нічого від вас не приховує, просто він не дуже налаштований на нудні бесіди, а ось, якщо ви запропонуєте йому приємно провести час разом, він сприйме це з великим ентузіазмом. Можна сходити в гості до друзів, відвідати кіно, театр, ресторан. І, звичайно, не забувайте про романтичні вечори тет-а-тет. Ось тоді ви дійсно станете ближче.

Вільних Водоліїв в середині місяця чекає романтичне знайомство, і можливо не одну. Не поспішайте приймати остаточне рішення, уважніше придивіться до потенційних кандидатів на руку і серце. Якщо зробите правильний вибір, з’явиться шанс створити гармонійний союз.

Здоров’я Водолія в січні 2019 року

У січні 2019 року на здоров’я скаржитися Водоліям не доведеться. Звичайно, не можна повністю виключати ймовірність застуди, а також проблем з травленням. Але, якщо ви будете дотримуватися принципів розумності щодо здоров’я, будете у відмінній формі. Пийте свіжовичавлені соки, намагайтеся тримати ноги в теплі і не захоплюйтеся шкідливою їжею. Виявивши, що під час свят набрали кілька зайвих кілограмів, не турбуйтеся. Ви легко скинете вагу, якщо не станете мучити себе дієтами. Вам необхідно повноцінне харчування. Виключіть з раціону солодке, борошняне, жирне і солоне. Фізичні навантаження також повинні бути помірними. Ідеально підходять плавання, заняття на кардіотренажерах. Тільки без фанатизму! Після тренування ви повинні відчувати легку втому – не більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *