Гороскоп для Риб на січень 2019 року

У січні 2019 року вас завантажать по повній програмі, але не лякайтеся.
Зараз Рибам вигідно бути на виду. В кінці місяця вас чекає заслужена винагорода.

Якщо здалося, що вас притиснули до стінки, не хвилюйтеся! Вийти з колотнеч без шкоди допоможуть везіння і природну чарівність.

Сприятливі дні для риби в січні 2019 року– 10, 17, 19, 25, 27, 30
Несприятливі дні для риби в січні 2019 року — 1, 5, 13, 14, 21

Кар’єра і фінанси Риби в січні 2019 року

У сфері кар’єрної діяльності в січні 2019 року представників знака Риби чекають сюрпризи-і складно сказати, приємні вони або не дуже. Ймовірна реструктуризація, зміна керівництва, зміни в штаті, затвердження нових правил. У будь-якому випадку, ситуація буде складатися так, що йти второваним шляхом вам не доведеться. Не поспішайте приймати поспішних рішень про звільнення. Можливо, новий керівник не такий вже й прискіпливий, а просто потрібно знайти до нього підхід. Ви добре розбираєтеся в людях і швидко з’ясуєте, хто на що здатний. Намагайтеся бути в курсі всіх подій, і тоді стане зрозуміло, чи зможете ви нормально працювати при обставинах, що склалися. Якщо зумієте подружитися з начальством, вважайте, що ви витягнули щасливий квиток. Ну а якщо відносини з новою командою не складуться, не турбуйтеся, вас чекають нові пропозиції.

Що стосується фінансового становища Риб в січні 2019 року, то витрат буде досить багато. Це витрати на свята, виплата боргів. Вам слід контролювати процес витрат і доходів, розумно економити і не ризикувати грошима. Бажано відмовитися від великих покупок, інакше довгий час вам доведеться стабілізувати грошову положення.

Особисте життя риби в січні 2019 року

На початку січня 2019 року в сім’ї риб панує мир і гармонія. Ви відмінно проводите свята, знаходите час і для спілкування з дітьми, і для романтичних вечорів наодинці з партнером.

Але в середині місяця ситуація може змінитися. Почнуться сварки, з’ясування стосунків, взаємні образи. Кожен буде намагатися перетягнути увагу на себе. Саме вам необхідно проявити мудрість. Якщо це не принципові питання, поступіться роллю глави сімейства партнеру. Це те, чого від вас чекають. Так підіграйте людині, не влаштовуйте проблем на порожньому місці. Тим більше, що зараз така роль вам ідеально підходить.
А ось в кінці місяця, можливо, доведеться захищати власні кордони. Не виключено, що партнер заграється і відчує себе центром Всесвіту. Остудіть його запал. Спочатку він образиться, але потім змириться.

Вільні представники знаку Риби зможуть знайти свою половинку під час святкових канікул. Придивіться уважніше до старих знайомих: можливо, що саме давній друг стане в подальшому вашою близькою людиною.

Здоров’я Риби в січні 2019 року

У першій половині січня 2019 року багато риби помітять, що новорічні бенкети не пройшли дарма. Головне, не турбуйтеся! Ви швидко схуднете і навіть станете стрункішою, ніж раніше, якщо будете регулярно займатися спортом і дотримуватися помірності в їжі.

В середині місяця ймовірні проблеми з судинами, головні болі. Частіше провітрюйте приміщення, більше гуляйте, навіть в морозну погоду, висипайтеся. Якщо болю не пройдуть, обов’язково зверніться до невролога.

В кінці січня можливе безсоння, і причина тому – перевтома. Необхідно більше відпочивати, не зациклюватися на неприємностях, спробуйте використовувати ароматерапію або трав’яні ванни перед сном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *